One Man Show

To występ jednego artysty, satyryka, który w sposób lekki odwołuje się najczęściej do sytuacji z życia wziętych. W sposób wesoły, z dużą dozą humoru wyolbrzymia przywary ludzkie. Dzięki tego typu opowieścią artysta szybko nawiązuje kontakt z publicznością i bawi się razem z nimi.

Kabarety

Forma sztuki widowiskowej, mająca charakter zazwyczaj satyryczny. Ekspresja sztuki w przypadku kabaretu polega na prezentowaniu krótkich form, skeczy. Nawiązują one do sytuacji z życia wziętych, politycznych czasem dotykając sfer zakazanych życia ludzkiego.

Stand up

W przeciwieństwie do kabaretu, stand-up opiera się bardziej na charyzmie wykonawcy oraz kontakcie z publicznością niż na dopracowaniu każdego wiersza przedstawienia i wartości artystycznej. Nazwa stand-up pochodzi z Ameryki. W Stanach istnieją specjalne kluby zaopatrzone w miejsca do siedzenia, stoliki oraz scenę. Podczas tzw. „open mike” prawie każdy może wejść na scenę i rozpocząć swój występ.

Pomoc w doborze

Wybór artysty lub kabaretu nie jest prostą sprawą, dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji. Poprzez krótką rozmowę na temat charakteru imprezy, publiczności i okazji, przygotowujemy dla Państwa propozycję odpowiednich artystów wybranych według Państwa wskazań.