Kabarety na imprezy i eventy

Chciałbyś rozluźnić atmosferę imprezy firmowej występem kabaretu na żywo? Zależy Ci na artyście zachęcającym zaproszonych do wspólnej zabawy? A może chciałbyś wynająć na wydarzenie plenerowe kabaret, który rozśmieszy zarówno dzieci, jak i dorosłych? Nasza agencja eventowa pomoże Ci znaleźć charyzmatycznego wykonawcę, a także zadba o przebieg i organizację widowiska. Działamy na terenie Krakowa, Katowic i okolic – zgłoś się do nas, aby powierzyć nam przygotowanie niezapomnianej imprezy.

Wynajęcie kabaretu na imprezę – zakres usługi

Nasza agencja eventowa zadba o najwyższą jakość widowiska. Zapewnimy Twoim gościom zabawę z udziałem utalentowanych i znanych artystów. Nasza usługa wynajęcia kabaretu obejmuje:

Pomoc w wyborze kabaretu

Posiadamy szeroką bazę kontaktów, która pozwala nam wybrać artystów pasujących do charakteru uroczystości czy preferencji oraz temperamentu publiczności. Zorganizujemy występy dobrych i znanych kabaretów, także tych cieszących się popularnością w mediach.

Widowisko kabaretowe według scenariusza

Zapewniamy zarówno klasyczne, jak i niestandardowe formy rozrywki. Współpracujemy z komikami, którzy przygotują skecze według scenariusza, ubarwią uroczystość śmiesznymi anegdotami czy zaaranżują niezapomniane widowisko z udziałem samej publiczności.

One man show

Organizujemy także występy kabaretów jednoosobowych – tzw. one man show. Współpracujemy z artystami, którzy w zabawny sposób komentują sytuacje z życia wzięte, bliskie publiczności, a także potrafią nawiązać kontakt ze zgromadzonymi gośćmi.

Przygotowanie stand-upu

To forma, która wymaga od artysty sporej charyzmy. Podczas stand-upu kabareciarz zabawia publiczność monologiem pełnym dowcipów i anegdot. Wyrazista osobowość wykonawcy i możliwość obserwowania jego (często spontanicznych) reakcji jest świetną alternatywą dla reżyserowanych występów grup kabaretowych.

Chcesz wynająć kabaret na imprezę lub event?
Zadzwoń
501 044 852

Kabarety na imprezy firmowe i nie tylko

Występ kabaretu może być głównym punktem programu lub tylko jedną z atrakcji imprezy. Zabawne, przygotowane ze smakiem widowisko sprawdzi się na imprezach firmowych, rozmaitych galach i jubileuszach. Może być miłym przerywnikiem występów muzycznych podczas koncertu. Kabaret dla dzieci dostarczy rozrywki najmłodszym na piknikach rodzinnych i festiwalach.

Nasza agencja eventowa oferuje również inne atrakcje, które urozmaicą uroczystość. W naszej ofercie można znaleźć pokazy artystyczne na imprezy (taneczne, barmańskie), a także wynajem fotobudki czy minigolfa. Ponadto kompleksowo organizujemy wydarzenia – dbamy o transport gości, obsługę techniczną sprzętu, scenariusz imprezy.

Dotychczas zorganizowaliśmy imprezy w wielu znanych krakowskich i katowickich lokalach, m.in.: Starej Zajezdni, Barce Augusta, Browarze Lubicz. Z powodzeniem obsłużyliśmy również eventy branżowe w Operze Krakowskiej, Centrum Kongresowym ICE czy Muzeum Lotnictwa.

Kabarety na żywo – koszt wynajęcia

Koszt wynajęcia kabaretu na imprezę może być różny – ostateczna cena uzależniona jest od rozmiaru i charakteru wydarzenia, wyboru artysty czy dodatkowych usług (nasza agencja eventowa zapewnia nie tylko występy kabareciarzy, ale także konferansjerów, gwarantujących kompleksową oprawę słowną uroczystości). Skontaktuj się z nami, aby wstępnie porozmawiać o kosztach – kiedy poznamy Twoje oczekiwania, zaproponujemy Ci kilka rozwiązań dostosowanych do Twoich potrzeb i możliwości. Wybór naszej agencji eventowej to kompromis pomiędzy korzystną ceną a wysoką jakością – priorytetem jest dla nas zawsze zadowolenie Klienta.

Chcesz wynająć kabaret na imprezę lub event?
Zadzwoń
501 044 852

Galeria realizacji: