Nagłośnienie imprez

Nasza agencja eventowa zapewnia nagłośnienie imprez na najwyższym poziomie. Gwarantujemy czyste, naturalne brzmienie – czy to muzyki, czy wokalistów lub prelegentów, konferansjerów. Naszym sekretem jest własny, specjalistyczny sprzęt od producentów znanych, renomowanych marek. Jesteśmy nie tylko organizatorami imprez, ale także partnerami technologicznymi wielu innych firm eventowych.

Nagłośnienie imprez – co zapewniamy i czym się zajmiemy?

Zajmiemy się nagłośnieniem każdego eventu – lokalnego, rodzinnego, branżowego. Dzięki nam będziesz mógł cieszyć się pięknym brzmieniem podczas imprez w miejscach o niestandardowej akustyce czy imprezach plenerowych. Zapewniamy sprzęt i fachową pomoc, a w szczególności:

Kolumny i zestawy nagłośnieniowe

Bez względu na to, czy szukasz zestawu estradowego, czy nagłośnienia dla zespołu weselnego, zgłoś się do nas. Do Twojej dyspozycji oddamy aktywny lub pasywny zestaw nagłośnieniowy oraz monitory marek takich jak HK Audio, Turbosound i Mackie.

Mikrofony

Dysponujemy mikrofonami cenionych na rynku firm – Shure, Senheiser, AKG. Posiadamy zestawy do nagłośnienia perkusji. Oferujemy wiele typów mikrofonów – pojemnościowe, do instrumentów, wokalne, przewodowe i bezprzewodowe.

Miksery

Nasze zaplecze techniczne obejmuje profesjonalne zestawy nagłośnieniowe dla DJ-ów. Główną rolę odgrywają tu nowoczesne, wielofunkcyjne miksery o optymalnych parametrach, na których muzyka ,,gra się sama”. U nas wypożyczysz miksery audio zarówno analogowe, jak i cyfrowe.

Szukasz nagłośnienia na imprezę?
Zadzwoń
501 044 852

Obsługa techniczna

Szukasz inżyniera dźwięku? Sprawdzonych techników? Kogoś, kto zajmie się multimediami? Wszystkie te osoby znajdziesz w gronie naszych współpracowników. Zapewniamy profesjonalną obsługę techniczną, dzięki której Twoje wydarzenie obędzie się bez przykrych niespodzianek.

Transport i montaż

Dowieziemy sprzęt w wybrane przez Ciebie miejsce. Zapewnimy jego załadunek oraz rozładunek. Oferujemy również montaż urządzeń w miejscu wydarzenia. Działamy terminowo i w profesjonalny sposób, dlatego często zgłaszają się do nas Klienci, których sprzęt zawiódł.

Dlaczego warto wybrać nasze nagłośnienie?

Nasze zestawy nagłośnieniowe z powodzeniem służą podczas imprez dla osób prywatnych, występów zespołów muzycznych, chórów. Zapewniamy wysoką jakość dźwięku nie tylko podczas koncertów, ale również konferencji czy targów. Nagłośniamy sale szkoleniowe, hale sportowe, kluby i lokale. Dysponujemy nagłośnieniem zarówno scenicznym, jak i dyskotekowym.

Możemy pochwalić się zapewnieniem nagłośnienia licznym imprezom firmowym, galom, jubileuszom (przykładowo – 10-leciu sklepu Castorama). Obsłużyliśmy wydarzenia w najlepszych krakowskich lokalach – m.in. Starej Zajezdni czy Barce Augusta.

Ile kosztuje nagłośnienie imprezy?

Całkowity koszt nagłośnienia zależy głównie od wielkości imprezy, co przekłada się na ilość sprzętu i osób potrzebnych do obsługi urządzeń. Znaczenie ma również lokalizacja wydarzenia – działamy przede wszystkim na terenie Krakowa i Katowic, jednak transport nagłośnienia do innych miejscowości nie stanowi dla nas problemu. Aby porozmawiać o szczegółach naszej usługi, uzyskać więcej informacji dotyczących sprzętu lub zorientować się wstępnie w kosztach, skontaktuj się z nami!

Szukasz nagłośnienia na imprezę?
Zadzwoń
501 044 852

Galeria realizacji: