Wynajem sprzętu nagłośnieniowego i scenicznego

Dzięki własnemu, profesjonalnemu sprzętowi jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednią oprawę muzyczną i wizualną w każdych okolicznościach, na dowolnie wybranym przez Ciebie wydarzeniu. Jesteśmy do dyspozycji Klientów i w dzień, i w nocy – pomożemy w przypadku awarii urządzeń czy w razie niemiłych organizacyjnych niespodzianek.

Co wchodzi w zakres naszej usługi wynajmu sprzętu?

Zapewniamy transport urządzeń, ich załadunek i rozładunek, a także montaż i demontaż na miejscu imprezy. Chętnie zajmiemy się obsługą techniczną aparatury. Nasi Klienci zgłaszają się do nas najczęściej w przypadku:

Specjalistyczny sprzęt oświetleniowo-nagłośnieniowy

Twoje wydarzenie wymaga zaopatrzenia w specjalistyczne zestawy nagłośnieniowe? Planujesz organizację widowiskowego pokazu świetlnego, z którym nie poradzi sobie Twoja aparatura? Nasza agencja eventowa dysponuje własnym nagłośnieniem i oświetleniem uznanych marek sprawdzającym się zarówno podczas imprez dla osób prywatnych, jak i występów scenicznych czy koncertów.

Brak w zakresie urządzeń

Jesteśmy nie tylko agencją eventową, ale także wypożyczalnią sprzętu estradowego. Zgłoś się do nas, jeśli organizujesz duże wydarzenie i brakuje Ci wystarczającej ilości urządzeń. Dostarczymy Ci tyle kolumn nagłośnieniowych, głowic oświetleniowych czy ekranów multimedialnych, ile tylko potrzebujesz.

Chcesz wynająć sprzęt na imprezę?
Zadzwoń
501 044 852

Awaria

Sprzęt zawiódł? Okazało się w ostatniej chwili, że nie działa? Nie martw się – uratujemy Twoją imprezę. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej dostarczyć na miejsce potrzebne urządzenia i zadbamy o ich sprawny montaż.

Współpraca z partnerem technologicznym

Dzięki własnemu parkowi maszynowemu pozostajemy niezależni od firm zewnętrznych. Co więcej, jesteśmy zaufanym partnerem technologicznym innych agencji eventowych. Jeśli zajmujesz się organizacją wydarzeń i szukasz kogoś, kto zapewni Ci niezawodny sprzęt, dobrze trafiłeś.

Gdzie sprawdza się nasz sprzęt?

Nie ma eventu, które obyłoby się bez odpowiedniego nagłośnienia lub oświetlenia. Zapewniamy wynajem sprzętu podczas rozmaitych wydarzeń – rodzinnych, lokalnych, branżowych, ogólnopolskich. Obsługujemy m.in.:

Zapewniliśmy sprzęt wydarzeniom odbywającym się w licznych lokalach w Krakowie: Starej Zajezdni, Browarze Lubicz, na Barce Augusta. Z powodzeniem obsłużyliśmy duże konferencje, takie jak Euroevent 2016. Nasze działania, poświadczone referencjami, zaowocowały gronem zadowolonych Klientów, z którymi do dziś współpracujemy. Obsługujemy imprezy głównie na terenie Krakowa i Katowic, chętnie jednak podejmujemy się zleceń także w innych miejscowościach.

Ile kosztuje wynajem sprzętu?

Szczegóły współpracy każdorazowo ustalamy indywidualnie. Całkowity koszt wynajmu sprzętu zależy bowiem od ilości wypożyczanych urządzeń, ich rodzaju, ewentualnych usług dodatkowych (w zakresie obsługi technicznej czy projektu oprawy wydarzenia). Z takim samym zaangażowaniem pomagamy zarówno Klientom indywidualnym, jak i firmowym. Dbamy o budowanie relacji i perfekcyjną realizację w przypadku partnerów biznesowych. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas usługach.

Chcesz wynająć sprzęt na imprezę?
Zadzwoń
501 044 852

Galeria realizacji: