Organizacja konferencji

Konferencja to wydarzenie, podczas którego powinniśmy skupić się na zdobywaniu nowych umiejętności i poszerzaniu wiedzy. Organizację eventu lepiej powierzyć doświadczonym profesjonalistom. Twój Event zadba o każdy szczegół – od dostarczenia materiałów, przez obsługę techniczną konferencji, po zapewnienie maksymalnego komfortu gościom.

Obsługa i organizacja konferencji – czym zajmie się nasza firma?

Naszej agencji eventowej można powierzyć całościową organizację konferencji lub jedynie obsługę wydarzenia w wybranym aspekcie (np. technicznym). Do każdego zadania podejdziemy z entuzjazmem i zaangażowaniem. Zadbamy o:

Materiały konferencyjne

Czuwamy nie tylko nad dostarczeniem gościom materiałów konferencyjnych. Dbamy o to, by były one jak najwyższej jakości oraz stylistyką wpisywały się w charakter wydarzenia. Wykonamy autorskie projekty zaproszeń, wyszukamy oryginalne gadżety, zadbamy o layout strony internetowej eventu.

Pełna obsługa konferencji

Pracownicy agencji Twój Event posiadają doświadczenie i sieć przydatnych kontaktów. Zapewnią gościom komfortowy nocleg i transport, zadbają o odpowiedniego konferansjera. Nasza firma eventowa gwarantuje, że nad obsługą konferencji czuwać będą nie tylko hostessy, ale także opiekunowie i managerzy.

Nagłośnienie i oświetlenie

Oprawa muzyczna i wizualna to aspekty, które decydują o odbiorze zorganizowanego wydarzenia. Nasza agencja eventowa dysponuje własnym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym, co umożliwia realizację pomysłów Klientów w możliwie jak najniższych cenach.

Multimedia

Obsługa techniczna konferencji to aspekt, który zazwyczaj przysparza najwięcej stresu organizatorom. Zapewniamy następujące multimedia oraz pomoc w zakresie ich przygotowania i użycia:

  • ekrany bezszwowe,
  • telewizory,
  • multimedialne standy,
  • projektory,
  • ekrany diodowe,
  • ekrany LED.

Wynajem dodatkowego sprzętu

Zorganizujemy konferencję o zasięgu nie tylko lokalnym czy ogólnopolskim, ale także międzynarodowym. Zapewnimy aparaturę do tłumaczenia symultanicznego i profesjonalnych tłumaczy.

Chciałbyś zlecić organizację konferencji lub innego wydarzenia?
Zadzwoń
501 044 852

Ile kosztuje organizacja konferencji?

Koszty organizacji konferencji mogą być bardzo zróżnicowane. Zależą przede wszystkim od wielkości wydarzenia, zakresu usług, które chcemy zlecić, ilości i poziomu kompetencji obsługi czy rodzaju wynajmowanego sprzętu. Aby oszacować koszt obsługi i oprawy eventu skontaktuj się z naszymi pracownikami – służą pomocą w wycenie, a także doradztwem w zakresie optymalnych w danej sytuacji rozwiązań.

Zorganizowane konferencje – czym możemy się pochwalić

Możemy pochwalić się organizacją eventów naukowych i branżowych w najbardziej reprezentatywnych obiektach w Krakowie. W 2014 r. przygotowaliśmy konferencję dla stowarzyszenia Metropolia Krakowska w Centrum Kongresowym ICE. Kolejnym naszym sukcesem jest organizacja Euroevent Summit 2016 – wydarzenia gromadzącego wiodących producentów branż klimatyzacyjnej, wentylacyjnej oraz chłodniczej z całego świata.

Dlaczego warto powierzyć nam obsługę konferencji?

Lubimy różnorodność i wyzwania. Możesz zlecić nam organizację konferencji naukowej, biznesowej, branżowej czy skierowanej do konkretnej grupy – nauczycieli, rolników, kobiet, mówców, przedsiębiorców, programistów.

Z chęcią zorganizujemy również eventy towarzyszące konferencjom – targi, gale, jubileusze firmowe, konferencje hybrydowe, bankiety inaugurujące lub wieńczące kongresy czy seminaria. Oferujemy usługi na terenie Krakowa, Katowic i innych większych czy mniejszych miejscowości w całej Polsce. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zorganizować konferencję idealną!

Live streaming konferencji

Pewną nowością w naszej ofercie jest kompleksowa realizacja transmisji internetowych konferencji. Jest to doskonałe uzupełnienie każdego wydarzenia. Streaming konferencji pozwala na zwiększenie jej zasięgu, lepszą promocję oraz umożliwia na uczestnictwo w niej osób, które fizycznie nie mogłyby przyjechać. Obok streamingu wydarzeń sportowych, live streamingu koncertów czy streamingu imprez jest to najczęściej wybierana usługa transmisji online.

Chciałbyś zlecić organizację konferencji lub innego wydarzenia?
Zadzwoń
501 044 852

Galeria realizacji: