Realizacja transmisji online, live streaming video eventów na żywo, transmisje internetowe

Pojawienie się nowych technologii w branży eventowej, takich jak live streaming, to szansa dla wielu przedsiębiorców i marek na wyróżnienie się i nawiązanie kontaktu z odbiorcami bez konieczności podróżowania czy odbywania spotkań tradycyjnych. Transmisje na żywo coraz chętniej wykorzystywane są podczas organizacji wszelkiego rodzaju eventów, imprez firmowych, koncertów, konferencji, gal, bankietów, spektakli teatralnych, operowych, wydarzeń kulturalnych czy sportowych.

Organizujesz event i szukasz sposobu na zwiększenie zasięgu swojego wydarzenia, koniecznie skorzystaj z naszych usług. Zajmujemy się profesjonalnym live streamingiem wydarzeń w dowolnym miejscu, czasie i do każdego urządzenia. Działamy w całej Małopolsce oraz na Śląsku, ze szczególnym uwzględnieniem takich miast, jak Kraków i Katowice.

Spis treści:

Czym jest live streaming imprez i jak z niego korzystać?

Live streaming polega na transmitowaniu wideo w czasie rzeczywistym. Technologia transmitowania eventów na żywo została zainicjowana już kilka lat temu, jednak dopiero teraz zyskała miano wiodącego trendu w marketingu. Live streaming stał się możliwy m.in. dzięki pojawieniu się nowych funkcjonalności, takich jak Facebook Live, YouTube Live, Periscope czy Meerkat, których celem jest dzielenie się materiałami, tworzenie relacji ,,tu i teraz”. Streaming online najczęściej przebiega przy wykorzystaniu urządzeń mobilnych – telefonu, laptopa czy tabletu. Jest to świetny sposób na nawiązanie kontaktu z publicznością w czasie rzeczywistym. Odbiorcy przekazów mogą na żywo obserwować udostępniony materiał, a także dzielić się swoimi spostrzeżeniami i reakcjami z pozostałymi uczestnikami.

 

Zdaniem eksperta

Streaming imprez to bardzo ciekawa alternatywa dla spotkań tradycyjnych, która gwarantuje możliwość organizacji imprez biznesowych, konferencji, szkoleń i różnego rodzaju eventów w sposób bezpieczny, atrakcyjny, ale przede wszystkim równie skuteczny – mówi Szymon Mosiołek z TwójEvent

Streaming eventowy – jak wykorzystać transmisję online w biznesie?

Możliwości wykorzystania streamingu online w biznesie są ogromne. Firmy realizują w ten sposób zarówno swoje potrzeby wewnętrzne, promocyjne, jak i sprzedażowe. Transmisje internetowe eventów pozwalają przedsiębiorcom jeszcze bardziej wyróżnić się w internecie.

Na jakich imprezach realizujemy transmisje online na terenie Małopolski i Śląska

Do jakich celów można wykorzystać live streaming w biznesie? Poniżej przedstawiamy najważniejsze wydarzenia, których transmisje online warto wziąć pod uwagę, aby osiągnąć swoje cele biznesowe i wizerunkowe.

Organizacja wydarzeń, eventów z transmisją online na żywo

Transmitowanie na żywo relacji z eventów pozwala dotrzeć do tych osób, które z różnych powodów nie mogły wziąć osobistego udziału w danym wydarzeniu. Jest to szansa na zwiększenie zasięgu naszego eventu. Naszej firmie możesz zlecić obsługę imprezy każdego typu – obsługujemy wydarzenia kulturalne, artystyczne i edukacyjne, spotkania firmowe, panele dyskusyjne, targi, wystawy, festiwale, ceremonie.

Prowadzenie szkoleń online na żywo (webinary)

Webinary mogą przybierać formę szkolenia na żywo, w trakcie którego uczestnicy udzielają się w dyskusji na dostępnym czacie. Istnieje wiele aplikacji pozwalających przeprowadzać skuteczne sesje szkoleniowe bez konieczności wychodzenia z domu. Zapewniamy profesjonalną, nieprzerwalną i wysokiej jakości realizację transmisji online szkoleń i webinarów.

Realizacja internetowych transmisji konferencji

Transmisja z konferencji online to sposób na prowadzenie wydarzenia branżowego na zupełnie nowym poziomie. Dzięki możliwościom live streamingu możesz zorganizować dowolne spotkanie firmowe na żywo. Streaming konferencji to sposób na dotarcie do jeszcze większej liczby odbiorców.

Przeprowadzanie akcji promocyjnych przy użyciu live streamingu

Dzięki internetowej transmisji eventu możesz stworzyć skuteczną akcję promocyjną swojej marki. Live streaming pozwoli Ci zaprezentować swoje usługi bądź produkty szerszej rzeszy publiczności. Realizujemy transmisje online prezentacji produktów, usług oraz innych wydarzeń promocyjnych.

Realizacja streamingu wydarzeń sportowych

Sport profesjonalny jest jednym z najbardziej dochodowych biznesów, nic więc dziwnego, że wydarzenia sportowe stopniowo przenoszą się do świata wirtualnego, by rozszerzyć swoje zasięgi. Nasza firma realizuje streamingi zawodów sportowych oraz innych spotkań zachowanych w sportowym duchu – nieważne, czy chodzi o mecz czy mityng towarzyski. W naszych transmisjach online wykorzystujemy także drony, dzięki czemu stream pozwala śledzić wydarzenie nawet w wymagających logistycznie dyscyplinach. Piłka nożna, siatkówka, brydż, zawody rowerowe? Nasze doświadczenie pozostaje do Twojej dyspozycji!

Organizacja koncertów i wydarzeń muzycznych online

Live streaming można również wykorzystać w realizacji transmisji online koncertów. Mogą to być zarówno małe muzyczne spotkania, transmisje promujące zespół, jak i duże festiwale muzyczne.

Realizacje transmisji internetowych eventów na żywo z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

Jako agencja eventowa z wieloletnim doświadczeniem w branży jesteśmy w stanie kompleksowo zorganizować transmisję na żywo, czyli live streaming Twojego wydarzenia. Zapewnimy Ci pełną realizację techniczną współpracy video-marketingowej z Twoimi klientami. Zadbamy o dobre wyreżyserowanie i skoordynowanie wszystkich tych elementów, które mogą Twój event uczynić naprawdę wyjątkowym. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym i sprzętowym, posiadamy wysokiej jakości kamery do streamingu, mikrofony, miksery zapewniające wysoką jakość realizowanych transmisji strumieniowych. Dostosujemy technologię live streamingu tak, by jeszcze lepiej trafić do grupy docelowej. W zależności od miejsca transmisji, charakteru imprezy oraz mediów, w jakich ma zostać udostępniona transmisja, przygotujemy odpowiednią ilość kamer i zaprojektujemy oprawę graficzną wydarzenia. Zorganizujemy każdą imprezę – zarówno na większą, jak i mniejszą skalę.

Chcesz poprowadzić profesjonalną transmisję live swojej konferencji bez udziału gości?
Zadzwoń do nas!
501 044 852

Dlaczego warto powierzyć realizację transmisji na żywo eventów naszej agencji?

Live streaming eventów realizowany przez doświadczoną agencję eventową to gwarancja, że transmisja Twojego wydarzenia zostanie poprowadzona wysokiej jakości sprzętem i w pełni profesjonalnie. Przy pomocy konta w wybranych social mediach oraz przy użyciu odpowiednich środków technicznych możemy zorganizować relację z imprezy branżowej otwarcia sklepu czy konferencji.

Nadawanie transmisji na Instagramie, Facebooku czy YouTube to skuteczny sposób, aby zaistnieć w sieci i dotrzeć do wielu odbiorców jednocześnie. To również szansa na zbudowanie swojej rozpoznawalności na rynku, jak i podtrzymanie kontaktów z klientami.

Czym wyróżnia się transmisja online realizowana przez naszą firmę?

Staramy się, by realizowane przez nas transmisje na żywo wydarzeń czy eventów były zawsze na najwyższym poziomie technicznym i jakościowym. Wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości, nowoczesny sprzęt (jak komputery, miksery, kamery i aparaty), szybkie i bezawaryjne łącza internetowe, wysokiej rozdzielczości dźwięk i obraz. Nasi technicy i realizatorzy live streamingów są doświadczeni i wyszkolenia. Poniżej przedstawiamy podsumowanie najważniejszych cech naszych transmisji online:

  • obraz w obrazie (picture in picture – PIP);
  • prywatny serwer z playerem HTML;
  • rozdzielczość obrazu HD, SF, Full HD;
  • rozdzielczość nagrywania Ultra HD, Full HD;
  • strona internetowa wydarzenia;
  • wyniki oglądalności ze statystykami;
  • identyfikacja wizualna i graficzna;
  • przystosowanie do każdego urządzenia;
  • rozbudowany system kamer;
  • szybkie łącze internetowe.

Kiedy warto wykorzystać usługi streamingowe?

Do realizacji transmisji online zachęcamy wszystkich organizatorów wydarzeń, eventów, którzy chcą rozszerzyć zasięg imprez, a także umożliwić uczestnictwo w nich osobom, które nie mogłyby z różnych względów stawić się fizycznie w miejscu, gdzie się odbywają.  W trakcie realizacji transmisji internetowych korzystamy ze sprawdzonych, wysokiej jakości narzędzi i platform. Korzystamy m.in. z:

live streaming Kraków Katowice - YouTube
live streaming Kraków Katowice - Facebook
live streaming Kraków Katowice - Twitch
live streaming Kraków Katowice - Vimeo
live streaming Kraków Katowice - Twitch
live streaming Kraków Katowice - Livestream
live streaming Kraków Katowice - Dacast
live streaming Kraków Katowice - inne platformy

Pozostałe platformy: Mixer, Smashcast, Vlive, Periscope, Wowza, Akamai, Vapers, Steam, serwery zewnętrzne.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych, sprawdzonych technologii mamy pewność, że organizowane przez nas transmisje online przebiegną bez zakłóceń i będą na wysokim poziomie jakościowym.

Do kogo i gdzie kierujemy swoją usługę streamingu online imprez?

Swoje usługi streamingu eventów kierujemy do wszystkich tych, którzy chcą wykorzystać live streaming w swojej codziennej pracy (firm eventowych, usługowych, instytucji, osób prowadzących szkolenia, sklepów internetowych itp). Polecamy transmisje online również osobom prywatnym, które chciałyby umożliwić uczestnictwo w ważnych dla siebie wydarzeniach szerszemu gronu odbiorców. Zajmujemy się m.in. realizacją streamingu ślubów.

Obszarem naszego działania objęte są Małopolska i Śląsk, a w szczególności Kraków i Katowice.

Zdjęcia z realizacji usługi streamingu wydarzeń i imprez firmowych w Krakowie i Katowicach

Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych przykładowych realizacji transmisji na żywo (online).

Ile kosztuje wynajęcie firmy do kompleksowej organizacji live streamingu w Małopolsce i na Śląsku?

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie. Na ostateczną cenę live streamingu ma wpływ nakład prac, jakie trzeba ponieść przy organizowaniu transmisji na żywo z wydarzenia. W celu ustalenia kosztów zapraszamy do kontaktu.

Nasze realizacje streamingu