Streaming online wydarzeń i zawodów sportowych

Bez streamingu wydarzeń sportowych nie wyobrażamy już sobie wielu dzisiejszych dyscyplin. Zastosowanie nowoczesnych technologii pozwala nam brać wirtualny udział w wielu zawodach sportowych odbywających się w najodleglejszych zakątkach świata. Nasza firma oferuje streaming online meczów, pikników sportowych, zawodów, wyścigów, eventów sportowych, biegów, maratonów o zasięgu lokalnym, regionalnym czy narodowym. Działamy na terenie województwa małopolskiego i śląskiego.

Spis treści:

Na czym polega streaming wydarzeń sportowych?

Streaming wydarzeń sportowych to nic innego jak transmisja na żywo, przekazywanie obrazu oraz głosu z określonego eventu. W tym przypadku mówimy o pokazaniu za pośrednictwem internetu, z użyciem specjalistycznych narzędzi, przebiegu zawodów sportowych. By było to możliwie na wysokim poziomie technicznym, zapewniamy dostęp do wybranych platform i usługi doświadczonej kadry technicznej. Chętnie korzystamy zarówno z ogólnodostępnych, jak i specjalistycznych programów do transmisji na żywo.

live streaming Kraków Katowice - YouTube
live streaming Kraków Katowice - Facebook
live streaming Kraków Katowice - Twitch
live streaming Kraków Katowice - Vimeo
live streaming Kraków Katowice - Twitch
live streaming Kraków Katowice - Livestream
live streaming Kraków Katowice - Dacast
live streaming Kraków Katowice - inne platformy

Inne platformy: serwer zewnętrzny, Akamai, Mixer, Periscope, Smashcast, Steam, Vapers, Vlive, Wowza.

Nie wiesz, jak przygotować profesjonalny streaming wydarzeń sportowych?
Zadzwoń, pomożemy Ci go zorganizować!
501 044 852

Kiedy warto wykorzystać streaming zawodów sportowych?

Streaming zawodów sportowych polecamy praktycznie każdemu organizatorowi takich wydarzeń, szczególnie na szczeblu wyższym niż lokalny. Transmisja online wydarzeń sportowych pozwala na promocję zdrowia i sportu, a przede wszystkim na dotarcie do znacznie szerszego grona odbiorców. Angażowanie kibiców, którzy z różnych względów nie mogli być osobiście na danych zawodach, jest niezwykle istotne dla ich poczucia przynależności do grupy fanów danej drużyny czy dyscypliny. Z tego powodu po streaming online wydarzeń sportowych polecamy sięgać możliwie często.

Zalety i cechy streamingu online wydarzeń sportowych

Zalety streamingu online wydarzeń sportowych są nie do przecenienia. Przede wszystkim umożliwia on uczestnictwo w evencie znacznie większej grupie odbiorców. Jest to szczególnie istotne, gdy chcemy daną dyscyplinę czy drużynę promować wśród odbiorców zlokalizowanych w różnych zakątkach kraju i świata. Korzystając z transmisji na żywo, pokonujemy ograniczenia czasowe, przestrzenne i ilościowe. Często nie dysponujemy odpowiednio dużą halą, która pomieściłaby wszystkich chętnych kibiców. Dzięki organizacji transmisji internetowej ten problem przestaje mieć znaczenie.

Live streaming wydarzeń sportowych angażuje kibiców dużo bardziej niż klasyczne nagrania. Umożliwiają interakcje, oddają panujące emocje i pozwalają kibicowi na pełne zaangażowanie i przeżywania wydarzeń sportowych w czasie rzeczywistym.

Dobrze zrealizowana transmisja na żywo zawodów sportowych musi odbyć się na najwyższym technicznym poziomie. Konieczne są nowoczesne platformy, sprzęt i doświadczeni realizatorzy umiejący wczuć się w potrzeby kibiców. Oto kilka cech naszych streamingów:

 • prywatny serwer z playerem HTML;
 • technika picture in picture (PIP) – obraz w obrazie;
 • możliwość utworzenia strony internetowej wydarzenia;
 • rozdzielczość nagrywania: Full HD, Ultra HD;
 • rozdzielczość transmisji: SD, HD, Full HD;
 • oprawa wizualna i graficzna;
 • statystyki i wyniki oglądalności;
 • przystosowanie do oglądania na każdym urządzeniu;
 • liczba kamer uzasadniona od potrzeb transmisji;
 • szybkie, niezawodne łącze internetowe.

Dlaczego warto powierzyć streaming wydarzeń sportowych naszej agencji?

Zdaniem eksperta
Agencja Twój Event posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji nie tylko transmisji online, ale również samych konferencji, imprez firmowych, koncertów czy gal i bankietów. Dzięki temu, że sami organizujemy różnego rodzaju wydarzenia, jeszcze lepiej wiemy, jak najlepiej je streamingować. Nasi specjaliści, technicy i realizatorzy potrafią doskonale i szybko reagować na nietypowe sytuacje czy oddawać sportowe emocje. Ściśle współpracujemy z klientem, staramy się możliwie najlepiej dopasować ofertę do jego potrzeb – mówi Szymon Mosiołek z Twój Event

Kto powinien korzystać ze streamingu zawodów sportowych?

Usługa streamingu online zawodów sportowych dedykowana jest do prywatnych i państwowych organizatorów różnego rodzaju eventów sportowych. Mogą to być zarówno małe, lokalne mecze piłki nożnej czy ręcznej, jak i ogólnopolskie zawody w dowolnej dyscyplinie sportowej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy i kontaktu z nami.

Zdjęcia z realizacji streamingu online wydarzeń sportowych w Krakowie i Katowicach

Zapraszamy do galerii zdjęć oraz obejrzenia fotografii z prowadzonych przez nas streamingów wydarzeń sportowych.

Ile kosztuje streaming wydarzeń sportowych na Śląsku i w Małopolsce?

Koszt streamingu wydarzeń sportowych na Śląsku i w Małopolsce jest zróżnicowany. Na ostateczną cenę takiej sportowej transmisji online wpłyną m.in.:

 • wielkość wydarzenia,
 • ilość osób z obsługi technicznej potrzebna do zapewnienia dynamicznej i bezproblemowej transmisji,
 • zakres naszych usług,
 • indywidualne wymogi klienta.

Szczegółową wycenę przygotowujemy każdorazowo po rozmowie z klientem i poznaniu jego potrzeb oraz oczekiwań.

Pozostałe transmisje online na żywo, które realizujemy

Oprócz streamingów wydarzeń sportowych nasza firma podejmuje się również transmisji online konferencji, live streamingu z koncertów, transmisji online eventów oraz webinarów w firmach.

Zależy Ci na płynnym streamingu online wydarzeń sportowych? Skorzystaj z naszych usług.
Sprawdź!
501 044 852