Kim jesteśmy?

Jesteśmy eventowymi pasjonatami, których głowy są pełne pomysłów, chcemy tworzyć rzeczy wielkie i niezwykłe. To co nas charakteryzuje to przede wszystkim otwartość, innowacyjność, profesjonalizm i oddanie.

Nasze doświadczenie

Tworzymy i realizujemy eventy od ponad dekady. Pod marką Twój Event działamy niezmiennie od 2011 roku. Przez te wszystkie lata zdobyliśmy doświadczenie przy organizacji różnego rodzaju wydarzeń, począwszy od małych imprez firmowych, aż po duże eventy, konferencje, wyjazdy  i koncerty.

Co robimy?

Przede wszystkim realizujemy marzenia 🙂 Zajmujemy się organizacją imprez dostosowanych do potrzeb osób, które nam zaufały. Każda nasza realizacja jest zamkniętą całością, ma swój początek, środek i koniec, jest szczegółowo dopracowana według wcześniej przygotowanego i omówionego scenariusza. Świadczymy także usługi związane z wynajmem sprzętu, obsługą techniczną oraz doradztwem podczas organizacji ważnych wydarzeń. Działamy od A do Z!

Nasz sprzęt

Posiadamy własne zaplecze techniczne, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjne ceny tworzonych przez nas eventów. Pracując z nami oszczędzasz na pośrednikach.

Spotkanie z nami?

To dobry pomysł! To połowa sukcesu! Mają Państwo okazję nas poznać, usłyszeć, opowiedzieć o swoich wyobrażeniach na temat planowanego wydarzenia. Bacznie słuchamy, obserwujemy, zadajemy dużo pytań, by na samym końcu zaproponować rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań.