Pokazy taneczne na imprezy

Pokaz taneczny to ciekawe uzupełnienie imprezy bez względu na to, czy jest to wydarzenie firmowe, czy lokalna uroczystość plenerowa. Tego typu atrakcja z pewnością zaciekawi i ożywi gości. Wśród usług oferowanych przez naszą agencję eventową znaleźć można organizację pokazów tanecznych. Aranżujemy występy profesjonalistów, których program dostosowujemy do charakteru imprezy. Usługi realizujemy na terenie Krakowa, Katowic, a także okolicznych miejscowości.

Pokazy taneczne na imprezach – nasza oferta

W zależności od Twoich oczekiwań, zapewnimy gościom niezapomniane show taneczne lub przyspieszony kurs tańca, który zachęci zaproszonych do wspólnej zabawy. Oferta naszych pokazów na imprezy jest zróżnicowana i obejmuje:

Artystyczne pokazy taneczne

Chciałbyś uświetnić jubileusz Twojej firmy efektowną rewią taneczną? Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Współpracujemy z profesjonalnymi tancerzami, których występy są zawsze na wysokim poziomie i zachwycają gości niebanalnym układem oraz precyzją ruchów.

Pokazy taneczne tematyczne

Dużą popularnością wśród właścicieli przedsiębiorstw cieszy się organizacja tematycznych imprez firmowych. Grupa naszych tancerzy ma doświadczenie w przygotowywaniu przedstawień wpisujących się w określoną epokę, scenerię i wybrany klimat wydarzenia.

Animacje taneczne

Zorganizujemy dla Ciebie i Twoich gości dowolne animacje oparte na tańcu. Szybki kurs wybranego stylu tanecznego? A może angażujące zaproszonych taneczne zabawy? Bez względu na to, na które z atrakcji się zdecydujesz, będziesz miał gwarancję, że nasi tancerze zachęcą do zabawy nawet najbardziej opornych!

Atrakcje artystyczne od podstaw

Masz inny pomysł na występ artystyczny, który urozmaiciłby Twoje wydarzenie? Skontaktuj się z nami. Pomożemy w organizacji wymarzonego pokazu tańca, a także połączymy go z dodatkowymi atrakcjami artystycznymi (pokazy barmańskie, występy zespołów, kabareciarzy), tworząc autorski, niepowtarzalny program uroczystości.

Chcesz zorganizować pokaz taneczny dla Twoich gości?
Zadzwoń
501 044 852

Pokazy na imprezy firmowe i nie tylko

Nasze pokazy taneczne to prosty sposób na to, aby impreza firmowa zapadła w pamięć gościom. Zaproszeni po obejrzeniu występów z pewnością chętnie sami ruszą do zabawy na parkiecie – energetyczne pokazy naszych tancerzy pobudzą nawet największych przeciwników tańca. Show uświetni nie tylko wydarzenia firmowe, ale także rozmaite jubileusze, bankiety czy koncerty – będzie stanowić efektowny przerywnik głównego programu eventu.

Mamy na koncie organizację pokazów tanecznych w znanych katowickich oraz krakowskich lokalach (zachęcamy do obejrzenia relacji z występu naszych tancerzy w Starej Zajezdni podczas imprezy dla ICP). Oferujemy, poza atrakcjami artystycznymi, także kompleksową obsługę wydarzenia oraz wynajem sprzętu (oświetlenia, nagłośnienia, sceny). Naszą agencję eventową wyróżnia indywidualne podejście do Klienta – dokładamy wszelkich starań, aby osoby korzystające z naszych usług były w pełni zadowolone.

Cennik pokazów tanecznych

Zastanawiasz się, ile kosztuje atrakcja w postaci pokazu tanecznego? Aby udzielić Ci odpowiedzi na to pytanie, musimy poznać Twoją wizję i oczekiwania. Koszt występu uzależniony jest przede wszystkim od tego, jak ma wyglądać show – ilu tancerzy jest potrzebnych, jaki powinien być czas występu, jakie są wymagania dotyczące samego układu tanecznego i dodatkowych elementów (dekoracje, oświetlenie). Wybór naszej agencji eventowej to kompromis pomiędzy korzystną ceną a wysoką jakością – zawsze bierzemy pod uwagę możliwości finansowe naszych Klientów i proponujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych oczekiwań. Zadzwoń lub napisz i przekonaj się, że warto korzystać z naszych usług!

Chcesz zorganizować pokaz taneczny dla Twoich gości?
Zadzwoń
501 044 852

Galeria realizacji: