Co to jest Chill out zone?

To miejsce, w którym można oderwać się od trudów konferencji, hałasu imprezy, natłoku ludzi lub po prostu spędzić dobrze czas ze znajomymi z pracy. To specjalna strefa, którą projektujemy z myślą o ludziach biorących udział w evencie. Może służyć zabawie, relaksowi lub też celom sprzedażowym w przypadku imprezy dla Twoich klientów.

Meble

Meble to jedna z ważniejszych części wystroju takiej strefy, wspólnie dobieramy wszystkie dodatki aby stworzyć niepowtarzalny nastrój takiego miejsca. W zależności od charakteru imprezy mogą być to leżaki, pufy, krzesła lub eleganckie pufy.

Gry, muzyka i inne dodatki

Muzyka to ważny element takiego miejsca, dobieramy ją według Waszych wskazań. Dodatkowo możemy zaproponować elementy służące rozrywce takie jak: gry retro, xBox kinect i wiele innych, a także gry zręcznościowe do których należą piłkarzyki, dartsy (lotki), bilard, minigolf etc. Z pewnością fotobudka będzie także jednym z częściej odwiedzanych atrakcji takiego miejsca. Możemy także zaproponować chłodzone napoje w mini lodówkach, a także skrzynki ze świeżymi owocami.

Multimedia

Nowoczesne technologie otaczają nas na każdym kroku, nie należy o nich zapominać w takim miejscu dlatego dotykowe stoły, telebimy, ścianki led, ekrany bezszwowe, a także filmy prezentowane w technologi 360° za pomocą Gear VR Oculus. Dzięki takim rozwiązaniom z powodzeniem możecie prezentować produkty Waszej firmy.