Chill out zone – strefa relaksu na imprezy

Chciałbyś, aby na Twojej imprezie została wydzielona strefa, w której zaproszeni mogą spokojnie porozmawiać, pograć w piłkarzyki lub zrelaksować się przy łagodnej muzyce? Przygotowaliśmy dla Ciebie usługę chill out zone, która obejmuje organizację strefy atrakcji interaktywnych. Nasza agencja eventowa zajmie się zaaranżowaniem pomieszczenia w sposób sprzyjający odpoczynkowi, a także zapewni – poza odpowiednią atmosferą – atrakcje umożliwiające relaks.

Strefa relaksu na imprezach – zakres usługi

Zorganizujemy strefę relaksu zgodnie z Twoimi oczekiwaniami – wydzielimy ją w osobnym pomieszczeniu lub zaaranżujemy w miejscu, w którym odbywa się impreza. Dzięki nam Twoi goście będą mogli oderwać się od zgiełku imprezy, rozerwać się przy grach zręcznościowych lub znaleźć kącik sprzyjający zawieraniu nowych znajomości, także tych biznesowych. Jeśli zdecydujesz się powierzyć nam przygotowanie chill out zone, zadbamy o:

Meble i dekoracje

Miękkie pufy, a może wygodne leżaki? Zaaranżujemy przestrzeń zgodnie z Twoim pomysłem czy charakterem imprezy, dbając jednocześnie o to, aby meble i dekoracje sprzyjały wyciszeniu oraz wypoczynkowi.

Muzyka

Przygotujemy repertuar zgodny z Twoimi preferencjami – klasyczne kawałki rozbrzmiewające w tle lub subtelny, nieco leniwy podkład muzyczny. Zadbamy o to, by za pomocą muzyki zbudować odpowiedni dla strefy relaksu klimat.

Multimedia

Relaks w wirtualnej rzeczywistości? Dlaczego nie! Dzięki nam Twoi pracownicy będą mogli oglądać filmy prezentowane w technologii 360° lub zagrać w gry na xboxie. Nasza agencja eventowa zadba podczas imprezy o wszystkie niezbędne multimedia: okulary typy VR Oculus, telebimy, ekrany bezszwowe czy dotykowe stoły.

Gry i atrakcje

W naszej strefie atrakcji interaktywnej znajdą się także tradycyjne gry, bez których nie sposób wyobrazić sobie firmowej integracji czy udanego spotkania towarzyskiego. Lotki, piłkarzyki, planszówki, a także bilard czy minigolf – z tego wszystkiego będą mogli korzystać Twoi goście.

Inne udogodnienia

Zadbamy także o inne udogodnienia, które wpasują się w klimat strefy relaksu. Zapewnimy schłodzone napoje przetrzymywane w przenośnych lodówkach czy świeże owoce umieszczone w drewnianych skrzynkach.

Chciałbyś, aby na Twojej imprezie pojawiła się strefa relaksu?
Zadzwoń
501 044 852

Strefa atrakcji interaktywnych – na imprezy firmowe, eventy i wydarzenia

Strefa atrakcji interaktywnych będzie świetnym dodatkiem do imprez firmowych, szczególnie tych odbywających w klubach bądź opartych na tanecznej zabawie. Wydzielenie pomieszczenia z subtelną muzyką i przytulnymi pufami będzie ukłonem w stronę pracowników, którzy cenią sobie spokojne rozrywki, a także pozwoli zmęczonym zabawą zatrudnionym na chwilę odpoczynku.

Nasza agencja ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w organizacji również innego typu wydarzeń. Poza eventami firmowymi (impreza w Hotelu Forum, zabawa pracowników Comarchu na Barce Augusta) z powodzeniem obsłużyliśmy duże koncerty (WOŚP w Wieliczce) czy gale i bankiety. Przygotujemy chill out zone na wybrany przez Ciebie event. Zgłoś się do nas w szczególności, jeśli jesteś mieszkańcem Krakowa, Katowic lub okolic – głównie na tych terenach prowadzimy działalność.

Przygotowanie strefy relaksu – ile kosztuje?

Nie posiadamy sztywnego cennika w zakresie przygotowania strefy relaksu. Koszt tego rodzaju usługi zależy od kilku czynników: rodzaju atrakcji i dekoracji, rozmiarów imprezy oraz tego, czy zlecisz nam kompleksową organizację wydarzenia, czy też wyłącznie pomoc w zakresie zaaranżowania i obsługi chill out zone. Zachęcamy do kontaktu w celu dokonania wstępnych ustaleń – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, przedstawimy inne usługi z naszej oferty oraz wysłuchamy Twojego pomysłu na wydarzenie i podpowiemy, jak zorganizować je jeszcze lepiej!

Chciałbyś, aby na Twojej imprezie pojawiła się strefa relaksu?
Zadzwoń
501 044 852