Minigolf na imprezy

Minigolf to świetne urozmaicenie każdej imprezy. Dobrze sprawdza się zarówno jako dodatek, jak i główna atrakcja wieczoru. Wprowadza element rywalizacji, a przy tym jest niewymagającym sportem, który może uprawiać każdy. Nasza firma eventowa jako jedyna w Małopolsce posiada przenośny zestaw 18 pól do minigolfa. Oferujemy nie tylko pełne osprzętowanie, ale także obsługę techniczną do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania gry.

Minigolf – co i jak przygotujemy?

Wyróżnia nas wysoka jakość oferowanych usług, dlatego dysponujemy własnym, profesjonalnym sprzętem. Nasze zestawy do minigolfa pochodzą od producentów renomowanych marek. Zapewniamy:

 

Komplety do minigolfa

Zapewniamy komplety do minigolfa o zróżnicowanej wielkości, co pozwala na wykorzystanie tej atrakcji zarówno na małych, jak i większych imprezach. Dysponujemy zestawami obejmującymi 6, 9, 12 lub 18 dołków. Instalacja każdego z nich wymaga zapewnienia dostępu do minimalnej, określonej powierzchni (kolejno 50, 75, 100 i 150 m2).

Piłki i kije

Do dyspozycji Klientów oddajemy zestaw piłeczek oraz klasycznych kijów golfowych (a dokładniej – kijów Putter z płaską końcówką). Zapewniamy ilość sprzętu dostosowaną do wielkości kompletu:

  • 6 pól – 10 kijków + 10 piłek,
  • 9 pól – 15 kijków + 15 piłek,
  • 12 pól – 20 kijków + 20 piłek,
  • 18 pól –  25 kijków + 25 piłek.

 

Tabelki startowe

Każda osoba grająca w minigolfa otrzymuje od nas tabelkę startową, na której zapisuje uzyskane wyniki (ilość uderzeń wykonanych w celu wbicia piłeczki do każdego z dołków). Obsługa zbiera wypełnione tabelki, zlicza ilość punktów i wyłania najlepszego zawodnika. W zakres naszych usług wchodzi zatem organizacja nie tylko samej rozgrywki, ale także turnieju w minigolfa.

Chciałbyś zorganizować imprezę z minigolfem?
Zadzwoń
501 044 852

Obsługa minigolfa

W cenę minigolfa wliczona jest dwuosobowa obsługa. Pomoże ona w rozłożeniu kompletu, przybliży zasady, a także z przyjemnością udzieli cennych rad i wskazówek. Wcielamy się w rolę nie tylko organizatorów, ale i instruktorów. Pomożemy cieszyć się grą osobom starszym i dzieciom – klarownie wyłożymy reguły, pokażemy, jak posługiwać się kijem, zadbamy o wysoką kulturę gry.

Transport

Dowieziemy komplety do minigolfa w wybrane przez Klienta miejsce. Usługę wynajmu minigolfa realizujemy głównie na terenie Katowic i Krakowa, chętnie jednak dostarczymy atrakcję także na imprezy w innych miejscowościach. Nasza firma eventowa działa w pełni profesjonalnie i terminowo.

Cennik usługi minigolfa

Korzystając z usług naszej agencji eventowej, mają Państwo gwarancję korzystnego dla Klienta stosunku ceny do jakości. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie i posiadamy wykwalifikowanych pracowników. Koszt atrakcji zależy od tego, na jakiej wielkości zestaw do minigolfa się zdecydujemy. Cena (netto za dzień) obejmuje wynajem sprzętu i obsługę. Cennik przedstawia się następująco:

  • 6 pól – 1700 zł,
  • 9 pól – 1900 zł,
  • 12 pól – 2200 zł,
  • 18 pól –  2400 zł.

Do kosztów minigolfa należy doliczyć transport zestawu – 1,50 zł/km.

Minigolf na Twoją imprezę

Minigolf świetnie sprawdzi się podczas imprez firmowych czy konferencji. Rozluźni poważną atmosferę gali, bankietu czy jubileuszu. Nasz sprzęt może być wykorzystywany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku – uświetni zatem pikniki czy eventy lokalne. Może stanowić dodatkową atrakcję obok DJ-a, pokazu barmańskiego czy fotobudki.

Na naszej stronie internetowej można znaleźć zdjęcia z organizacji imprezy z minigolfem. Mamy na koncie wiele udanych projektów z tą atrakcją w roli głównej. Jeśli chcesz, żeby na Twoim evencie pojawiła się ta niebanalna i angażująca forma rozrywki, skontaktuj się z nami!

Chciałbyś zorganizować imprezę z minigolfem?
Zadzwoń
501 044 852

Galeria realizacji: