Minigolf

Minigolf jest sportem, doskonale sprawdzającym się na różnego rodzaju eventach. Odrobina rywalizacji pozwala urozmaicić każde wydarzenie. Nasz minigolf wynajem którego Państwu oferujemy, to kompletny zestaw, dzięki któremu można w pełni czerpać radość z tego sportu.

Historia Minigolfa

Minigolf powstał w Ameryce, a dokładnie w Stanach Zjednoczonych w 1927 roku, stworzony przez Garneta Cartera z Tennessee. W następnym dziesięcioleciu wybudowano w USA ponad 30000 obiektów do gry w minigolfa. Tak dynamiczny rozwój gry spowodował napłynięcie minigolfa do Europy, gdzie szybko znalazł zwolenników w Szwecji, Anglii, Norwegii, Holandii, Belgii czy Niemczech.

Skrócone sportowe zasady gry

Pole do minigolfa składa się z osiemnastu stanowisk, które trzeba w określonej kolejności pokonać. Każdy gracz gra na stanowisku do momentu wbicia piłki do dołka. Na wbicie piłki ma sześć uderzeń. Gdy po tych uderzeniach piłka jeszcze nie będzie w dołku gracz otrzymuje dodatkowy punkt karny i przechodzi do następnego stanowiska.

Profesjonalny sprzęt i obsługa techniczna

Profesjonalny sprzęt renomowanych marek to jest to, co nas wyróżnia na tle konkurencji. Dzięki naszej wiedzy technicznej nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Sprzęt do gry

Na polu do minigolfa stosowane są klasyczne kije golfowe, a w zasadzie ostatni kij, który jest używany w grze klasycznego golfa do uderzenia piłki po zielonej trawie do dołka. Jest to kij tzw. Putter z płaską końcówką.

Kto może grać w Minigolfa?

W minigolfa można grać w zasadzie w każdym wieku. Warunkiem jest zrozumienie zasad gry i ich przestrzeganie. W minigolfie nie obowiązuje sztywna golfowa etykieta, można mieć na sobie jeansy i t-shirt, obowiązuje natomiast kultura w stosunku do innych graczy.

Jesteśmy jedyni w Małopolsce

Jako jedyni posiadamy pełny przenośny zestaw 18 pól do minigolfa w Małopolsce.

Cennik

Ilość dołków Cena netto/dzień
6 1700 zł
9 1900 zł
12 2200 zł
18 2400 zł