Wynajem telebimów, ekranów LED

Zastanawiasz się, gdzie znaleźć idealne rozwiązanie do przekazywania wizualnych treści podczas różnych wydarzeń? Mamy dla Ciebie propozycję wynajem ekranów LED! Nasza oferta to gwarancja wyraźnego obrazu, czy to podczas ogromnej konferencji, porywającego koncertu, emocjonującego wydarzenia sportowego czy kulturalnego spotkania. Oferujemy wynajem telebimów z wysoką rozdzielczością oraz profesjonalne usługi, które pozwolą zrealizować nawet najśmielsze wizje i pomysły. Jeśli chcesz zorganizować event w Krakowie lub Katowicach o wyjątkowym i niepowtarzalnym charakterze, skorzystaj z naszej oferty wynajmu ekranów diodowych. Wiedza i doświadczenia pozwala nam na dopasowanie rozwiązania do potrzeb Klienta i wydarzenia.

Spis treści:

Czym są ekrany LED? Jakie mają zalety?

Nowoczesne ekrany LED to nic innego jak wielkie telewizory, które często widzimy na różnych eventach, koncertachtargach czy nawet na ulicach miast, pokazując reklamy czy informacje. LED oznacza diody elektroluminescencyjne (świecące), które emitują światło w różnych kolorach. Obrany wyświetlane na ekranie są w wysokiej rozdzielczości i mają intensywne kolory.

Ekrany LED są świetne, bo można je używać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, a także dostosować ich rozmiar do potrzeb wydarzenia. Stają się coraz bardziej popularne na imprezach firmowychbankietach zastępując projektory, ponieważ zapewniają wyraźny, jasny obraz, który przyciąga uwagę i sprawia, że informacje czy grafiki są łatwe do zobaczenia nawet z dużej odległości.

Zdaniem eksperta

Solidna konstrukcja nowoczesnych ekranów LED sprawia, że są niezwykle wytrzymałe i niezawodne, a ryzyko awarii w trakcie różnych wydarzeń i prezentacji jest minimalne. Ekrany te cechuje również szybkość uruchamiania oraz stosunkowo szeroki kąt widzenia, co przekłada się na doskonałą widoczność obrazu nawet dla osób obserwujących z boku np. na koncercie – mówi Szymon Mosiołek z TwójEvent

Wypożyczalnia ekranów LED – co obejmuje nasza usługa?

Oferujemy obsługę multimedialną wydarzeń przy użyciu wysokiej jakości ekranów LED. Nasza usługa wypożyczenia telebimów to pełen pakiet, który sprawi, że wydarzenie będzie wyjątkowe i niezapomniane. Oferujemy sprzęt najwyższej jakości, idealny do wykorzystania na różnego rodzaju eventach i wszelkich imprezach masowych.

Warto zaznaczyć, że oferta obejmuje nie tylko wynajem telebimu, ale także profesjonalną obsługę techniczną, która zadba o to, aby wszystko działało bezproblemowo. Zajmiemy się transportem, montażem i demontażem ekranów LED, a także dostarczymy niezbędne akcesoria i sprzęt.

Wynajem telebimów LED wewnętrznych

Organizacja imprez odbywających się w pomieszczeniach wymaga zastosowania specjalnej technologii, by każdy uczestnik dostrzegł najważniejsze treści. Wynajem sprzętu multimedialnego pozwala przekazać kluczowe informacje w atrakcyjny i profesjonalny sposób. Nasze telebimy LED do użytku wewnątrz i ekrany bezszwowe oferują doskonały obraz oraz są łatwe w montażu. Występują w wielu rozmiarach, dlatego nie ma problemu z dopasowaniem sprzętu do specyfiki i wymagań danego eventu.

Wynajem ekranów LED zewnętrznych

Szukasz niezawodnego rozwiązania, by twoje wydarzenie zaistniało z mocnym akcentem w przestrzeni miejskiej? Oferujemy wynajem doskonałej jakości ekranów LED, które idealnie sprawdzą się na zewnątrz, gwarantując wyraźny i jasny obraz. Nasze telebimy zewnętrzne to świetne rozwiązanie na różnorodne eventy – od koncertów i pikników firmowych, po targi czy prezentacje reklamowe. Dysponujemy bogatym zestawem ekranów, a także niezbędnymi akcesoriami takimi jak konstrukcje wspierające. Z nami twoje wydarzenie zyska nowy, efektowny wymiar!

Na jakie imprezy wynajmowane są ekrany multimedialne?

Chętnie korzystamy z nowych technologii w organizacji eventów, dlatego ekrany LED wynajmowane są na różnego rodzaju imprezy i wydarzenia. Organizatorzy często decydują się na ich użycie podczas dużych eventów plenerowych, takich jak koncerty, festiwale czy wydarzenia sportowe, gdzie zależy im na wyświetleniu obrazu dla ogromnej liczby osób.

Telebimy świetnie sprawdzają się również w przypadku konferencji czy targów, umożliwiając prezentację produktów czy usług w atrakcyjny i nowoczesny sposób. Ich przewagą nad projektorami jest przede wszystkim wyraźniejszy obraz oraz możliwość używania na zewnątrz, bez obaw o warunki atmosferyczne. Ekrany LED z powodzeniem są wykorzystywane również podczas imprez okolicznościowych czy korporacyjnych. To też świetny sposób, by nadać eventowi profesjonalnego i nowoczesnego charakteru.

Chciałbyś, aby dzięki ekranom LED Twoje wydarzenie zabłysło pełnym spektrum kolorów i emocji?
Zadzwoń
501 044 852

Czym kierować się przy wynajmie ekranów LED?

Przede wszystkim, warto zastanowić się, jakie są nasze potrzeby i oczekiwania. Kluczowe jest określenie, czy ekran LED ma być użyty na zewnątrz, czy wewnątrz. Wypożyczenie telebimu wymaga dopasowania ostrości obrazu. Parametr ten określany jest przez tzw. pixel pitch, który wpływa bezpośrednio na jakość wyświetlanej grafiki czy wideo. Dla prezentacji przeprowadzanych w mniejszych pomieszczeniach i bliżej publiczności, odpowiednie są ekrany LED P2 i P3. Do użytku na zewnątrz rekomendowane są ekrany diodowe P5.

Oprócz specyfikacji technicznej niezwykle ważne jest też, aby zaufać profesjonalistom z agencji Twój Event. Nasza doświadczona ekipa pomoże w wyborze odpowiednie sprzętu multimedialnego oraz zajmie się jego montażem i bezpiecznie zdemontuje sprzęt po zakończeniu imprezy w Krakowie lub Katowicach. Jeżeli potrzebujesz ekran LED na wydarzenie sportowe, konferencje, jubileusz firmy lub rozdanie nagród – zapraszamy do kontaktu, chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Wynajem ekranów LED w Krakowie i Katowicach – ceny

Wynajem telebimu to opcja, która zdobywa na popularności, umożliwiając realizację rozmaitych projektów i eventów o różnej skali i charakterze. Nasza wypożyczalnia ekranów LED oferuje szereg opcji, które pozwolą na dopasowanie rozwiązania do wydarzenia oraz potrzeb Klienta. Koszt usługi zależy od kilku czynników, takich jak rozmiar wynajmowanych ekranów LED i telebimów, czas trwania wynajmu, skorzystania z ewentualnych usług dodatkowych np. z obsługi technicznej lub wynajmu sprzętu nagłośnieniowego i scenicznego.

Ostateczna cena zawsze ustalana jest poprzez indywidualnie. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę, która podniesie standard Twojej imprezy i sprawi, że stanie się ona niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników!

Chciałbyś, aby dzięki ekranom LED Twoje wydarzenie zabłysło pełnym spektrum kolorów i emocji?
Zadzwoń
501 044 852