Organizacja targów

Szukasz kogoś, kto zajmie się obsługą stoiska targowego w Katowicach? A może potrzebujesz firmy, która podejmie się kompleksowej organizacji targów w Krakowie? Nasza agencja eventowa stworzy dla Ciebie przemyślane, perfekcyjnie przygotowane wydarzenie w wybranym miejscu. Zadbamy o każdy etap imprezy – od przygotowania wstępnego projektu, przez zapewnienie materiałów i sprzętu, po obsługę gości.

Organizacja targów krok po kroku

Naszą agencję eventową cechuje indywidualne oraz kompleksowe podejście, które pozwala nam organizować spójne i efektowne wydarzenia. Podczas przygotowywania targów zajmujemy się:

Oświetlenie

Zapewnimy oświetlenie dostosowane do charakteru wydarzenia – zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi (inteligentnym głowicom, projektorom gabro, oświetleniu kierunkowemu) wyeksponujemy stoisko Klienta tak, by zostało zauważone przez osoby odwiedzające targi.

Nagłośnienie

Nagłośnienie to kolejny element, o który zadbamy podczas organizacji targów. Oferujemy wynajem mikrofonów, kolumn i zestawów nagłośnieniowych. Pomożemy w obsłudze urządzeń, a także zapewnimy ich transport i montaż na miejscu wydarzenia.
<h3>Multimedia

Trudno wyobrazić sobie targi bez obecności multimediów – prezentacje i pokazy to na takich eventach standard. Wykorzystanie naszych telewizorów dotykowych o różnych rozmiarach, projektorów oraz ekranów z przednią bądź tylną projekcją to idealne rozwiązanie, jeśli zależy nam na budowie nowoczesnego stoiska targowego.

Obsługa targów

Pomagamy zarówno w obsłudze, jak i samej organizacji targów. Przygotujemy materiały promocyjne, zapewnimy obsługę techniczną wydarzenia, a nasze hostessy w pełni profesjonalnie zajmą się osobami odwiedzającymi targi.

Stoiska targowe

Przy projektowaniu stoiska targowego zawsze uwzględniamy życzenia naszych Klientów. Współpracujemy z firmami zajmującymi się tworzeniem stoisk. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy pomysł dzięki bogatemu zapleczu technicznemu oraz doświadczeniu i kreatywności naszych pracowników.

Realizacja live streamingu z targów i wystaw

Jeśli zależy nam na dodatkowej promocji targów, dotarciu do szerszego grona odbiorców czy pozyskaniu nowych klientów i kontrahentów, warto sięgnąć po nowość w naszej ofercie – streamingi imprez różnego typu. Podejmujemy się realizacji transmisji online targów, wystaw, ale również organizujemy live streaming konferencji, streaming online wydarzeń sportowych, realizacje transmisji internetowych koncertów czy transmisje online webinarów i szkoleń dla firm. Dbamy o wysoką jakość dźwięku, obrazu, szybkie łącza oraz możliwość interakcji pomiędzy odbiorcą a wydarzeniem.

Szukasz pomocy w organizacji targów?
Zadzwoń
501 044 852

Cennik organizacji targów

O całkowitych kosztach organizacji targów jesteśmy w stanie poinformować Cię tylko wtedy, jeśli poznamy Twoje plany i oczekiwania względem imprezy. Ostateczna cena zależy od rozmiarów eventu (ilości stoisk, przewidywanej liczby gości), charakteru wydarzenia (firmowe, branżowe, międzynarodowe) czy obecności dodatkowych urozmaiceń. Nasza agencja eventowa dokłada wszelkich starań, aby zrealizować pomysły Klienta, mieszcząc się w dostępnym budżecie. Wybór naszej firmy jest idealnym kompromisem pomiędzy kosztami usług a jakością ich wykonania.

Nasze usługi związane z organizacją targów i wystaw

Obsługujemy wydarzenia o zróżnicowanym charakterze. Chętnie podejmiemy się organizacji targów pracy, edukacyjnych, studenckich, turystycznych, motoryzacyjnych, a także ślubnych i innych. Oferujemy również pomoc w przygotowaniu targów międzynarodowych i zagranicznych – zachęcamy do skorzystania z naszej usługi konferansjerów dwujęzycznych, którzy przyciągną do stoiska osoby odwiedzające wydarzenie.

Targi są często organizowane przez naszą agencję eventową przy okazji innych uroczystości. Stanowią wydarzenie towarzyszące konferencjom czy firmowym imprezom branżowym. Niekiedy osoby zlecające nam obsługę targów proszą o dodatkowe atrakcje, które angażują gości – fotobudkę, minigolfa, występy zespołów muzycznych.

Jeśli szukasz firmy, która zorganizuje dla Ciebie targ lub inne wydarzenie, skontaktuj się z nami. Działamy przede wszystkim na terenie Krakowa i Katowic. Możemy pochwalić się obsługą eventów w znanych krakowskich lokalach (Stara Zajezdnia, Barka Stefan Batory) czy centrach konferencyjnych (Kraków ICE).

Szukasz pomocy w organizacji targów?
Zadzwoń
501 044 852