Duety i Trio

To dobre rozwiązanie aby spokojne spotkanie lub kolację wzbogacić o element artystyczny. Najczęściej jest to połączenie występu wokalistki/y z jednym lub dwoma instrumentami. Proponowany repertuar to standardy muzyki rozrywkowej, jazzu w języku polskim lub angielskim.

Zespoły Coverowe

To świetny dodatek lub główna atrakcja na imprezie firmowej. Zespół najczęściej składa się z 4 lub 5 muzyków, którzy w zależności od charakteru imprezy i wymagań mogą prezentować największe rockowe, popowe oraz jazzowe hity. Każdy zespół posiada swój indywidualny repertuar dlatego dobieramy zespół do Państwa wskazań.

Znani artyści i zespoły

W zależności od budżetu i charakteru imprezy możemy zaproponować Państwu topowe zespoły sceny polskiej począwszy od legend rocka, a skończywszy na wschodzących gwiazdach popu i muzyki elektronicznej.

Jak wybrać artystę i o czym należy pamiętać

Warto zastanowić się jakich mamy odbiorców, kto jest uczestnikiem imprezy, jaki typ muzyki będzie najodpowiedniejszy. Kolejną sprawą jest budżet jaki chcemy przeznaczyć na artystę, proszę pamiętać, że oprócz budżetu na artystę należy pamiętać o obsłudze technicznej i wynajmie sprzętu, bez nich nawet najlepszy artysta nie jest w stanie wystąpić.