Zespoły muzyczne na imprezy i eventy

Zastanawiasz się, jaki zespół muzyczny wybrać na imprezę firmową? Szukasz artystów z autorskim repertuarem, a może cover bandu? Nasza agencja eventowa pomoże Ci w wyborze wykonawców. Uwzględnimy zarówno Twoje oczekiwania oraz możliwości, jak i charakter wydarzenia. Znajdziemy zespół na oficjalny bankiet w Krakowie czy plenerowe, rodzinne wydarzenie w Katowicach.

Znane zespoły muzyczne i sprawdzone kapele – sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

Nasza agencja eventowa współpracuje z artystami preferującymi rozmaite style muzyczne – chcemy zagwarantować Klientom bogaty wybór i znalezienie artysty, którego repertuar wpisze się w charakter organizowanego wydarzenia. Ze swojej strony zapewniamy:

Popularne zespoły muzyczne

Posiadamy kontakty do popularnych, znanych z mediów artystów. W zależności od oczekiwań i budżetu Klienta możemy zaproponować występ wschodzącej gwiazdy lub szeroko rozpoznawalnych legend muzycznych.

Zespoły coverowe

Dobry zespół coverowy może być zarówno główną atrakcją wieczoru, jak i urozmaiceniem wydarzenia. Proponujemy naszym Klientom cover bandy składające się z 4 lub 5 muzyków prezentujących publiczności popowe, rockowe lub jazzowe hity. Współpracujemy z różnymi kapelami, z których każda ma indywidualny charakter i preferuje określony repertuar. Pozwala nam to wybierać spośród zaangażowanych profesjonalistów specjalizujących się w określonym gatunku muzycznym.

Duety i tria

Występy niewielkich zespołów to sposób na to, aby uświetnić kameralne wydarzenie. Połączenie głosu wokalisty z brzmieniem jednego lub dwóch instrumentów pozwoli wzbogacić imprezę o subtelny artystyczny akcent. W zakresie zespołów dwu- lub trzyosobowych oferujemy repertuar jazzowy (w języku polskim bądź angielskim) lub rozrywkowy.

Zróżnicowanie gatunków i stylów muzycznych

Nasza agencja eventowa jest w stanie zapewnić odpowiednią oprawę muzyczną każdemu wydarzeniu – skontaktujemy się z zespołami grającymi dla dzieci, nastolatków czy dorosłych. Oferujemy wybór spośród zespołów popowych, rockowych, folkowych, grających muzykę elektroniczną czy alternatywną.

Obsługa techniczna

Gwarantujemy wysokiej jakości sprzęt w ilości pozwalającej zorganizować nawet naprawdę dużą imprezę. Poza profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem zapewniamy wynajem sceny oraz pomoc wykwalifikowanych pracowników obsługi technicznej – inżynierów dźwięku, oświetleniowców, techników multimediów.

Szukasz zespołu muzycznego na imprezę?
Zadzwoń
501 044 852

Zespół na imprezę firmową, event plenerowy i inne wydarzenie

Występ zespołu muzycznego to uniwersalna atrakcja, która uświetni każdy event. Dynamiczni wykonawcy zachęcą do zabawy gości na imprezie firmowej, zespoły grające subtelne ballady sprawdzą się na bankietach czy oficjalnych imprezach, zaś grupy muzyczne preferujące zróżnicowany repertuar będą świetnym wyborem na wesele.

Nasza agencja eventowa oferuje, poza występami zespołów muzycznych, także szereg innych usług. Zapewnimy Twojemu wydarzeniu dodatkowe atrakcje urozmaicające imprezę (minigolf, fotobudka, pokazy taneczne i barmańskie). Zadbamy o oprawę słowną eventu – współpracujemy nie tylko z muzykami, ale również konferansjerami czy kabareciarzami.

Organizujemy zarówno kameralne, jak i naprawdę duże eventy. Działamy głównie na terenie Krakowa, Katowic i okolic, nie zamykamy się jednak na Klientów z innych miejscowości. O jakości naszej pracy świadczą głównie nasze realizacje – dotychczas zorganizowaliśmy liczne imprezy firmowe (w Starej Zajezdni, na Barce Augusta), koncerty (WOŚP Wieliczka) czy konferencje (ICE Kraków).

Koszt wynajęcia zespołu muzycznego

Ostateczny koszt usługi wynajęcia zespołu zależy przede wszystkim od wyboru muzyków (ich gaży, prestiżu etc.). Zachęcamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych naszą ofertą – nie tylko w zakresie kapel muzycznych. Jeśli zlecisz nam kompleksową organizację i obsługę imprezy, będziesz mógł liczyć na korzystne rabaty. Zadzwoń, przedstaw nam swoją wizję wydarzenia i pozwól nam przygotować niezapomnianą imprezę!

Szukasz zespołu muzycznego na imprezę?
Zadzwoń
501 044 852

Galeria realizacji: