Multimedia na imprezy i eventy

Marzysz o efektownej ścianie z monitorów bezszwowych na przygotowywanym przez Ciebie wydarzeniu? A może szukasz firmy oferującej wynajem ekranów i projektorów? Nasza agencja eventowa funkcjonuje także jako wypożyczalnia sprzętu multimedialnego. Posiadamy rozbudowane zaplecze techniczne, z którego korzystają zarówno Klienci prywatni, jak i inne firmy zajmujące się organizacją wydarzeń.

Wypożyczalnia i obsługa multimediów, czyli zakres naszej usługi

Nasza firma eventowa może pochwalić się własnym parkiem technologicznym. Posiadamy urządzenia oświetleniowe, zestawy nagłośnieniowe oraz sprzęt multimedialny pozwalający z powodzeniem obsłużyć nawet duże, masowe wydarzenie. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług, będziemy mogli zaoferować Ci:

Zapewnimy znacznie więcej niż sprzęt, którego potrzebujesz. Zajmiemy się obsługą techniczną wydarzenia, dbając o to, by konferencja lub impreza przebiegła zgodnie z planem. Nasi doświadczeni pracownicy zapewnią także transport urządzeń oraz ich montaż na miejscu wydarzenia.

TV i projektory

Udostępniamy naszym Klientom telewizory w rozmaitych rozmiarach – te umiejscowione na statywie, 32-calowe, jak i znacznie większe – 80-calowe. Dysponujemy także interaktywnymi telewizorami dotykowymi. Posiadamy też projektory o zróżnicowanych parametrach, z projekcją przednią (projektor umieszczany przed ekranem) lub tylną (projektor zlokalizowany za ekranem).

Ekrany diodowe

W naszej wypożyczalni dostępne są również ledowe ekrany diodowe o wysokiej rozdzielczości. To urządzenia, które idealnie sprawdzają się podczas oficjalnych, branżowych bądź firmowych wydarzeń. Pozwalają zaprezentować obrazy i treści w naprawdę wysokiej jakości, tym samym pomagając w budowaniu prestiżu wydarzenia.

Ekrany bezszwowe

Ekrany bezszwowe umożliwiają stworzenie naprawdę dużej powierzchni multimedialnej. Ze względu na brak widocznych łączeń tego typu urządzenia można dowolnie ze sobą łączyć, tworząc tzw. video wall – ściany z monitorów bezszwowych.

Organizacja live streamingu

Jeśli chcesz, aby Twoje wydarzenie można było obejrzeć – np. w sieci – pomożemy w organizacji live streamingu. Dostarczymy niezbędny sprzęt, a także służymy fachową poradą w kwestiach technicznych. Nasza firma specjalizuje się w organizacji live streamingu konferencji, streamingu zawodów sportowych czy realizacji transmisji internetowych koncertów. Chętnie podejmujemy się również realizacji transmisji online webinarów i szkoleń dla firm czy streamingu imprez innego typu. Do każdego zlecenia podchodzimy jak do kolejnego wyzwania. A najważniejsze są dla nas wysoka jakość i dopasowanie oferty do potrzeb klienta.

Chcesz wynająć sprzęt multimedialny?
Zadzwoń
501 044 852

Multimedia na imprezy firmowe, konferencje i inne wydarzenia

Sprzęt multimedialny jest niezbędny na konferencjach i targach branżowych – wydarzeniach, których kluczowymi punktami programu są wystąpienia ekspertów, prezentacje produktów czy panele dyskusyjne. Obecnie trudno wyobrazić sobie także inne eventy bez projektorów, ekranów LED i TV. Imprezy grane z teledysków, koncerty, festiwale plenerowe – tego typu eventy wymagają obecności odpowiednich urządzeń i ekranów, pozwalających gościom uczestniczyć w wydarzeniach odbywających się na scenie.

Dotychczas zapewniliśmy obsługę techniczną rozmaitych wydarzeń na terenie krakowskich i katowickich lokali (te dwa miasta i ich okolice stanowią główny obszar naszej działalności). Przygotowywaliśmy imprezy firmowe w Starej Zajezdni, Muzeum Lotnictwa, Operze Krakowskiej, a także okolicznych klubach i restauracjach.

Cennik wynajmu projektorów, ekranów i innych multimediów

Nie posiadamy sztywnego cennika w zakresie wypożyczania multimediów. Koszt naszych usług zależy od ilości wynajmowanego sprzętu, zakresu naszych prac (obsługa techniczna, montaż, projekt multimedialnych atrakcji), ilości personelu potrzebnego, aby obsłużyć imprezę oraz indywidualnych wytycznych Klientów. Skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci informacji dotyczących wynajmowanych urządzeń, potencjalnych kosztów czy innych usług znajdujących się w naszej ofercie.

Chcesz wynająć sprzęt multimedialny?
Zadzwoń
501 044 852

Galeria realizacji: