Telewizory i projektory

Do Państwa dyspozycji oferujemy telewizory począwszy od 32″ na statywie, a skończywszy na 80″. Mamy w swojej ofercie telewizory dotykowe, a także projektory o różnej mocy. Ekrany z przednią lub tylnią projekcją dają gwarancję realizacji w każdych warunkach.

Ekrany bezszwowe

To idealne rozwiązanie podczas budowy stoisk targowych, obsługi konferencji i innych imprez gdzie jest dostęp do dużej ilości światła. Najbardziej optymalne rozmiary ekranów bezszwowych to 2 x 2, 3 x 3 , 4 x 4.

Ekrany diodowe

Dzięki najnowszym technologiom i zastosowaniu

Realizacja wizji

Od 10 lat jesteśmy związani z muzyką i prowadzeniem imprez, a od ponad 5 lat gramy i prowadzimy przyjęcia ślubne. Na co dzień można nas spotkać na imprezach firmowych, okolicznościowych, a także w krakowskich klubach. Nasze doświadczenie pomaga nam dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców.

Streaming

Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie przygotowań przyjęcia ślubnego. Podczas doboru repertuaru, budowie planu przebiegu wesela, doboru odpowiedniego nagłośnienia i oświetlenia. Z całych sił pomagamy w organizacji tego jedynego dnia w życiu!