Live act z DJ-em

Muzyka elektroniczna na żywo czy występ instrumentalistów? Dzięki naszej agencji eventowej nie musisz wybierać! Przygotowaliśmy dla Ciebie usługę live act, łączącą kawałki grane przez DJ-a z brzmieniem instrumentów. Zapewnimy imprezie oprawę muzyczną, ale także, na Twoje życzenie, zadbamy o pozostałe elementy wydarzenia – sprzęt, obsługę gości, pomoc techniczną. Kompleksowo zorganizujemy event na terenie Krakowa, Katowic i okolicznych miejscowości.

Live act – czym jest i co wchodzi w skład usługi

Co to jest live act? To atrakcja, w której muzyka grana przez DJ-a łączy się z dźwiękami instrumentów. Zazwyczaj wraz z DJ-em na scenie występuje jeden lub dwóch muzyków, możliwe jest jednak także stworzenie widowiska z udziałem większej ilości instrumentów. Nasza agencja eventowa organizuje dla Klientów różne wersje muzycznego show, między innymi:

Live act z perkusją

Wyrazista perkusja świetnie wybrzmiewa w połączeniu z energetyczną muzyką graną przez DJ-a. To połączenie nie pozwala pozostać gościom obojętnym na to, co się dzieje na parkiecie – rytmiczne, dynamiczne dźwięki zachęcą wszystkich zaproszonych do zabawy.

DJ plus saksofon

Saksofon jest instrumentem, który może brzmieć zarówno subtelnie, jak i bardziej zadziornie. DJ plus saksofon to połączenie, które sprawdzi się zarówno na oficjalnych imprezach, jak i niezobowiązujących zabawach.

Live act ze skrzypcami

To propozycja na elegancką kolację, bankiet lub galę. Skrzypce to szlachetny instrument o zarazem przejmującym i delikatnym dźwięku – połączony z subtelnym podkładem muzycznym zapewni odpowiednią oprawę wybranej uroczystości.

Gitara elektryczna i perkusja plus DJ

W Polsce działają tylko dwie grupy muzyczne, które oferują tego rodzaju połączenie. Nasza agencja eventowa zadba o występ jednej z nich na imprezie. Trio składające się z DJ-a, perkusisty i gitarzysty to gwarancja świetnej zabawy w rockowym stylu.

Autorski pomysł na live act

Współpracujemy z różnymi muzykami, co pozwala nam wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Zrealizujemy autorski pomysł na live act – zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Zainteresowany ofertą live act z DJ-em?
Zadzwoń
501 044 852

Live act z DJ-em na imprezy i eventy

Live act to świetny sposób na to, aby urozmaicić imprezę firmową – szczególnie tę przygotowywaną w klubie. Połączenie DJ-a i instrumentów sprawdzi się także na innego rodzaju eventach – jubileuszach i galach, wydarzeniach branżowych czy bardziej kameralnych imprezach. Live act może stanowić główną atrakcję wieczoru lub być tylko tłem uroczystości.

Live act vs DJ

Zarówno profesjonalny DJ, jak i live act zapewni gościom niezapomnianą zabawę. Warto jednak rozważyć wybór drugiego rozwiązania – obecność instrumentalistów to dodatkowa atrakcja nie tylko dla uszu, ale także dla oczu gości. Live act ma walor widowiskowy, szczególnie jeśli zostanie połączony z dekoracyjnym oświetleniem bądź pokazem multimedialnym.

Ile kosztuje live act z DJ-em?

Koszt usługi zależy od wielu czynników, przede wszystkim jednak – rodzaju instrumentów, które mają towarzyszyć DJ-owi, oraz wyboru konkretnych muzyków bądź zespołów. Wyceny dokonujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę oczekiwania, wymagania, a także możliwości Klienta. Koszt naszych usług jest zawsze kompromisem pomiędzy rozsądną ceną a wysoką jakością realizacji.

Dotychczas zapewniliśmy oprawę wielu uroczystościom na terenie Krakowa, Katowic oraz okolicznych miejscowości. Organizowaliśmy konferencje (Centrum Kongresowe ICE), imprezy firmowe (Opera Krakowska, Hotel Forum), bale sylwestrowe (Stara Zajezdnia) czy wydarzenia plenerowe (Wieliczka WOŚP). Wszystkich zainteresowanych naszymi dotychczasowymi projektami oraz oferowanymi usługami zapraszamy do kontaktu – chętnie porozmawiamy o tym, co możemy zrobić dla naszych Klientów!

Zainteresowany ofertą live act z DJ-em?
Zadzwoń
501 044 852