Organizacja imprez firmowych

Możemy pochwalić się licznymi sukcesami w zakresie obsługi imprez firmowych. Oferujemy nie tylko doświadczenie, ale także świeże spojrzenie na każdy z organizowanych eventów. Dysponujemy własnym zapleczem technicznym, zapewniającym oprawę muzyczną i wizualną wydarzenia na najwyższym poziomie. Dzięki temu możemy dodatkowo uświetnić Twoją imprezę koncertem, pokazem tanecznym czy multimedialnym.

Czym się zajmiemy podczas organizacji imprez firmowych?

Oferujemy kompleksową organizację i obsługę eventów firmowych. W zakres naszych usług wchodzą:

Lokalizacja

Nasza agencja eventowa doradzi, gdzie najlepiej zorganizować imprezę firmową. Uwzględnimy charakter wydarzenia, weźmiemy pod uwagę możliwości finansowe i kwestie praktyczne (dojazd, odległość od siedziby firmy). Posiadamy grono partnerów, którzy umożliwiają nam organizację eventów w miejscach budzących każdorazowo podziw wśród gości.

Nocleg, transport, obsługa gości

Organizacja naprawdę dużych imprez firmowych na terenie większych miast (m.in. Krakowa, Katowic) nie stanowi dla nas problemu. Dzięki bogatej bazie hoteli i sprawdzonych firm transportowych zapewnimy gościom sprawny i szybki dojazd oraz komfortowy nocleg. Nad przebiegiem imprezy firmowej będą czuwać nie tylko nasze hostessy, ale też managerowie.

Atrakcje dodatkowe

W naszej ofercie znajduje się szereg atrakcji, które zarówno urozmaicą imprezę, jak i pomogą w budowaniu relacji pomiędzy pracownikami. Integracyjnym, ale także wprowadzającym element rywalizacji dodatkiem jest gra w minigolfa. Sprawdzonym i obowiązkowym punktem każdej imprezy jest muzyka grana przez DJ-a lub zespół muzyczny. Nasi Klienci, aby uwiecznić pełne radości chwile, często decydują się też na fotobudkę.

Dekoracje

Aranżacja pomieszczenia, w którym odbywa się impreza firmowa, jest kluczowa dla zbudowania odpowiedniego klimatu wydarzenia. Niezapomniany wizualny efekt zapewniamy dzięki nie tylko dekoracjom, ale i oświetleniu. Posiadamy inteligentne ruchome głowice typu beam spot, wash oraz stoły i sterowniki do świateł. Pozwala to nam tworzyć pokazy świetlne, wyświetlać w wysokiej jakości logo firmy oraz oświetlać budynki zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz.

Obsługa techniczna

Obsługa techniczna to dla nas pestka. Dysponujemy własnym sprzętem, który nie ma przed nami tajemnic. W razie awarii zapewniamy aparaturę zastępczą. Nasza agencja eventowa umożliwia wynajem sprzętu. Jesteśmy dla wielu firm sprawdzonym partnerem technicznym z własnym parkiem maszynowym.

Chcesz zlecić organizację imprezy firmowej?
Zadzwoń
501 044 852

Dlaczego warto powierzyć nam organizację i obsługę imprezy firmowej?

Podejdziemy do każdego zlecenia z zaangażowaniem i otwartą głową. Obsługujemy rozmaite imprezy firmowe – jubileusze firmowe, wyjazdy integracyjne (imprezy teambuildingowe), pikniki firmowe, imprezy motywacyjne, szkolenia, warsztaty, konferencje, seminaria, wydarzenia tematyczne (oparte na przygotowanym przez nas scenariuszu) i okolicznościowe.

Możemy pochwalić się licznymi projektami zrealizowanymi z powodzeniem. Zorganizowaliśmy 70-lecie Piekarni Buczek, 10-lecie sklepu Castorama oraz imprezy w znanych krakowskich lokalach takich jak Stara Zajezdnia, Barka Augusta, Browar Lubicz. Eventy firmowe obsługujemy głównie na terenie Katowic i Krakowa, jednak chętnie podejmiemy się zleceń także w innych miejscowościach.

Koszt organizacji i obsługi imprezy firmowej

Całkowity koszt eventu firmowego uzależniony jest od wielu czynników – wielkości imprezy, jej zaplecza (noclegu, transportu), ilości i rodzaju dodatkowych atrakcji, preferowanej oprawy muzycznej i wizualnej, wymagań w zakresie sprzętu. Skorzystanie z usług naszej firmy to gwarancja korzystnego stosunku ceny do jakości. Priorytetem jest dla nas zadowolenie Klienta, a najlepszą zapłatą – satysfakcja z wykonanej pracy. Zapraszamy do kontaktu – porozmawiamy o Twoim pomyśle i organizacji prawdopodobnie najbardziej udanej imprezy firmowej!

Czy warto transmitować na żywo imprezy firmowe?

W przypadku większych imprez firmowych, które oprócz aspektu integracyjnego, mają również charakter promocyjny, warto pokusić się o zorganizowanie transmisji online eventu. W grę może wchodzić streaming koncertu towarzyszącego czy transmisja z konferencji poprzedzającej imprezę. Wykorzystanie możliwości live streamingu na pewno pozytywnie wpłynie na wizerunek firmy.

Chcesz zlecić organizację imprezy firmowej?
Zadzwoń
501 044 852

Galeria realizacji: