Organizacja imprez firmowych

Organizacja imprez firmowych w taki sposób, aby były to wydarzenia chętnie wspominane, stanowi prawdziwe wyzwanie. Jeśli chce się tworzyć imprezy firmowe obsługa techniczna musi być perfekcyjna. Trzeba też zadbać o wiele innych spraw. Nasza firma to kompleksowa obsługa imprez. Ułatwiamy Państwu organizację wydarzenia oraz służymy dobrą radą.

Od A do Z

Zajmujemy się kompleksową organizacją, a także obsługę techniczną imprez firmowych. Zaprojektujemy Państwa wydarzenie począwszy od pomysłu, scenariusza, atrakcji, wymogów technicznych, a skończywszy na realizacji. Możemy także dostarczyć jedną z powyższych usług lub zająć się wynajmem sprzętu i obsługą techniczną.

Miejsce

Dostosowujemy się do miejsca wskazanego przez Państwa lub proponuje naszych sprawdzonych partnerów, aby to ważne wydarzenie odbyło się w miejscu, które zachwyci organizatorów i uczestników.

Noclegi i Transport

Posiadamy bogatą bazę hoteli oraz firm transportowych aby zapewnić maksymalny komfort pobytu dla Państwa gości.

Atrakcje

W zależności od charakteru spotkania, wytycznych oraz budżetu proponujemy wieczorne atrakcje, które urozmaicą spotkanie.

Aranżacja i dekoracje

To elementy dzięki, którym możemy zmienić całkowicie wygląd miejsca lub nawiązać do tematyki spotkania.

Obsługa

Nasze hostessy, opiekunowie, managerzy produkcji będą dbać o Państwa komfort, a także przebieg całego eventu.

Technika

Po wyborze miejsca, atrakcji i aranżacji czas na dobór sprzętu nagłośnieniowego, oświetleniowego oraz multimediów potrzebnego do realizacji wydarzenia. Posiadając własne zaplecze techniczne oferujemy konkurencyjne ceny, dzięki pracy z nami oszczędzają Państwo na pośrednikach, mając gwarancję najwyższej jakości.