Obsługa techniczna imprez

Obsługa techniczna imprez nie ma przed nami żadnych tajemnic. Nasi wykwalifikowani pracownicy nie tylko posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie, ale także pracują na wysokiej jakości urządzeniach. Możemy pochwalić się własnym, bogatym zapleczem technicznym – sprzętem nagłośnieniowym, oświetleniowym i multimedialnym producentów uznanych marek.

O co zadba obsługa techniczna podczas Twojej imprezy?

W zakres naszej usługi wchodzi zapewnienie kompletu urządzeń niezbędnych do obsługi imprezy, a także pomocy grona fachowców. Nasza agencja eventowa zorganizuje dla Państwa:

Oświetlenie i nagłośnienie

Zapewniamy organizowanym imprezom odpowiednią oprawę wizualną i muzyczną. Nasze kolumny, mikrofony i zestawy nagłośnieniowe gwarantują najwyższą jakość dźwięku podczas wydarzeń muzycznych – koncertów, pokazów tanecznych, występów zespołów. Dzięki zestawom inteligentnych głowic oświetleniowych, sterownikom, stołom i projektorom zorganizujemy pokaz świetlny, który na długo pozostanie w pamięci gości.

Realizator oświetlenia

Nasza firma eventowa zapewnia usługi profesjonalnego realizatora oświetlenia. To osoba nie tylko mająca wiedzę techniczną, ale też wielki smak i artystyczne wyczucie. Odgrywa kluczową rolę w budowaniu odpowiedniego klimatu wydarzenia. Zapewni zarówno stonowaną oprawę wizualną, jak i zaprojektuje dynamiczny, efektowny pokaz świetlny.

Inżynier dźwięku

Dla inżyniera dźwięku priorytetem jest jakość brzmienia. Ten fachowiec dba o to, by głos konferansjera dał się słyszeć jako naturalny i czysty, a występujący na scenie zespół muzyczny miał pełen komfort w zakresie odsłuchu i nagłośnienia. Pomoc specjalisty jest niezbędna również wtedy, gdy zależy nam na uniknięciu szumów, pogłosu czy fałszywych tonów.

Chcesz zlecić obsługę techniczną Twojego eventu?
Zadzwoń
501 044 852

Technik multimediów

To profesjonalista w zakresie obsługi sprzętu multimedialnego (ekranów, projektorów). Posiada wiedzę dotyczącą tajników obróbki obrazu i biegle porusza się w wielu programach graficznych. Niezbędny podczas wydarzeń branżowych, seminariów.

Manager produkcji

Czuwa nad każdym etapem obsługi technicznej imprezy. Odpowiada za kontakt z Klientami, projekt oprawy eventu, kosztorys. Dokłada wszelkich starań, aby wydarzenie przebiegło sprawnie i zachwyciło wszystkich uczestników. Ma wiedzę zarówno dotyczącą zarządzania, jak i aspektów technicznych.

Sukcesy naszych techników

Możemy pochwalić się obsługą zarówno mniejszych, jak i większych wydarzeń w miejscach o dużych wymaganiach akustycznych. Na terenie Krakowa organizowaliśmy konferencje w Centrum Kongresowym ICE, poradziliśmy sobie także z audiowizualnym zaaranżowaniem przestrzeni w Muzeum Lotnictwa. Podczas imprezy dla ICP zadbaliśmy o jakość brzmienia i efekty świetlne podczas pokazu tanecznego. Mamy na koncie obsługę eventów firmowych dla międzynarodowych korporacji (Comarch) i polskich firm (Buczek).

Koszt obsługi technicznej

Nasza agencja indywidualnie podchodzi do każdego Klienta i wie, że eventy mają rozmaity charakter i wymagają różnej oprawy. Dlatego koszt obsługi technicznej podajemy po ustaleniu szczegółów. Cena zależy od wielkości wydarzenia, jego rodzaju, ilości osób potrzebnej do obsługi, stopnia skomplikowania usługi, dodatkowych życzeń i wytycznych. Skontaktuj się z nami, jeśli interesuje Cię wstępny kosztorys w zakresie:

Świadczymy usługę obsługi technicznej imprez głównie na terenie Krakowa i Katowic, jednak jeśli Twoje wydarzenie odbywa się w innej miejscowości, nie wahaj się dzwonić. Pomożemy także, jeśli jesteś zainteresowany wynajmem sprzętu.

Chcesz zlecić obsługę techniczną Twojego eventu?
Zadzwoń
501 044 852

Galeria realizacji: