Obsługa techniczna imprez

Obsługa techniczna imprez nie ma przed nami żadnych tajemnic. Nasi wykwalifikowani pracownicy nie tylko posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie, ale także pracują na wysokiej jakości urządzeniach. Możemy pochwalić się własnym, bogatym zapleczem technicznym – sprzętem nagłośnieniowym, oświetleniowym i multimedialnym producentów uznanych marek.

O co zadba obsługa techniczna podczas Twojej imprezy?

W zakres naszej usługi wchodzi zapewnienie kompletu urządzeń niezbędnych do obsługi imprezy, a także pomocy grona fachowców. Nasza agencja eventowa zorganizuje dla Państwa:

Oświetlenie i nagłośnienie

Zapewniamy organizowanym imprezom odpowiednią oprawę wizualną i muzyczną. Nasze kolumny, mikrofony i zestawy nagłośnieniowe gwarantują najwyższą jakość dźwięku podczas wydarzeń muzycznych – koncertów, pokazów tanecznych, występów zespołów. Dzięki zestawom inteligentnych głowic oświetleniowych, sterownikom, stołom i projektorom zorganizujemy pokaz świetlny, który na długo pozostanie w pamięci gości.

Realizator oświetlenia

Nasza firma eventowa zapewnia usługi profesjonalnego realizatora oświetlenia. To osoba nie tylko mająca wiedzę techniczną, ale też wielki smak i artystyczne wyczucie. Odgrywa kluczową rolę w budowaniu odpowiedniego klimatu wydarzenia. Zapewni zarówno stonowaną oprawę wizualną, jak i zaprojektuje dynamiczny, efektowny pokaz świetlny.

Inżynier dźwięku

Dla inżyniera dźwięku priorytetem jest jakość brzmienia. Ten fachowiec dba o to, by głos konferansjera dał się słyszeć jako naturalny i czysty, a występujący na scenie zespół muzyczny miał pełen komfort w zakresie odsłuchu i nagłośnienia. Pomoc specjalisty jest niezbędna również wtedy, gdy zależy nam na uniknięciu szumów, pogłosu czy fałszywych tonów.

Chcesz zlecić obsługę techniczną Twojego eventu?
Zadzwoń
501 044 852

Technik multimediów

To profesjonalista w zakresie obsługi sprzętu multimedialnego (ekranów, ekranów LED, projektorów). Posiada wiedzę dotyczącą tajników obróbki obrazu i biegle porusza się w wielu programach graficznych. Niezbędny podczas wydarzeń branżowych, seminariów.

Manager produkcji

Czuwa nad każdym etapem obsługi technicznej imprezy. Odpowiada za kontakt z Klientami, projekt oprawy eventu, kosztorys. Dokłada wszelkich starań, aby wydarzenie przebiegło sprawnie i zachwyciło wszystkich uczestników. Ma wiedzę zarówno dotyczącą zarządzania, jak i aspektów technicznych.

Sukcesy naszych techników

Możemy pochwalić się obsługą zarówno mniejszych, jak i większych wydarzeń w miejscach o dużych wymaganiach akustycznych. Na terenie Krakowa organizowaliśmy konferencje w Centrum Kongresowym ICE, poradziliśmy sobie także z audiowizualnym zaaranżowaniem przestrzeni w Muzeum Lotnictwa. Podczas imprezy dla ICP zadbaliśmy o jakość brzmienia i efekty świetlne podczas pokazu tanecznego. Mamy na koncie obsługę eventów firmowych dla międzynarodowych korporacji (Comarch) i polskich firm (Buczek).

Koszt obsługi technicznej

Nasza agencja indywidualnie podchodzi do każdego Klienta i wie, że eventy mają rozmaity charakter i wymagają różnej oprawy. Dlatego koszt obsługi technicznej podajemy po ustaleniu szczegółów. Cena zależy od wielkości wydarzenia, jego rodzaju, ilości osób potrzebnej do obsługi, stopnia skomplikowania usługi, dodatkowych życzeń i wytycznych. Skontaktuj się z nami, jeśli interesuje Cię wstępny kosztorys w zakresie:

Świadczymy usługę obsługi technicznej imprez głównie na terenie Krakowa i Katowic, jednak jeśli Twoje wydarzenie odbywa się w innej miejscowości, nie wahaj się dzwonić. Pomożemy także, jeśli jesteś zainteresowany wynajmem sprzętu.

Obsługa techniczna w trakcie live streamingu imprez i wydarzeń

W ramach naszych usług podejmujemy się również obsługi technicznej realizacji transmisji online. Zajmujemy się przede wszystkim obsługą techniczną konferencji online, streamingami online wydarzeń sportowych, realizacją transmisji online koncertów dla firm oraz transmisjami online webinarów, szkoleń i warsztatów dla firm. Dbamy o najwyższą jakość dźwięku, obrazu. Dlatego korzystamy wyłącznie z nowoczesnych sprzętów, doświadczonych techników i szybkiego łącza internetowego.

Chcesz zlecić obsługę techniczną Twojego eventu?
Zadzwoń
501 044 852

Galeria realizacji: