Obsługa techniczna imprez, konferencji

Obsługa techniczna imprez, jaką oferuje Państwu firma Twój Event to kompleksowa pomoc przy organizacji różnego rodzaju wydarzeń. Naszą firmę tworzą specjaliści, dla których obsługa techniczna konferencji czy koncertu jest prawdziwą pasją. Do każdego zlecenia podchodzimy, więc z zaangażowaniem.

Technik multimediów

To osoba odpowiedzialna za całość multimediów, posiada szeroką wiedzę na temat nowinek, a także sprzętu multimedialnego. Oprócz tej wiedzy dużym atutem są umiejętności i znajomość programów graficznych oraz do obróbki obrazu.

Realizator oświetlenia

Osoba odpowiedzialna za oświetlenie, które znajduje się na imprezie. Dzięki wiedzy oraz wyczuciu smaku tworzą niepowtarzalny klimat danego miejsca i imprezy. Od stonowanych efektów świetlnych aż po dynamiczne pokazy świetlne.

Inżynier dźwięku

Dba o jakość dźwięku, a także komfort zespołu, prelegenta, konferansjer i innych artystów występujących na scenie. Dzięki swojemu doświadczeniu są w stanie wydobyć najbardziej naturalne brzmienie, które jest ważnym elementem całego wydarzenia.

Manager produkcji

To człowiek, który od samego początku jest w kontakcie z Państwem począwszy od pierwszego spotkania, tworzeniu kalkulacji oraz projektu imprezy, a skończywszy na samej realizacji. Posiada wiedzę z zakresu dźwięku, światła lub multimediów. Wie bardzo dużo, a jak nie wie to wie kto wie 🙂

Każdy jest ważny

Jak sam widzisz nad twoją realizacją czuwa sztab specjalistów, którzy dbają o każdy detal techniczny. Ich wiedza i doświadczenie jest cenne podczas całej realizacji.

Pracujemy w Polsce i nie tylko 🙂

Naszym rodzinnym miastem jest Kraków, jednak pracujemy na terenie całej Polski i jeszcze dalej.