Co to jest DVJ?

To osoba miksująca na żywo teledyski, które są emitowane na TV oraz projektorach. Dzięki temu uczestnicy imprezy mogą przenieść się w różne epoki muzyczne począwszy od lat 60tych. Magia wspólnej zabawy z teledyskami polega na naśladowaniu przez uczestników ruchów, wykonywanych w teledyskach. Dzięki temu rozwiązaniu można wzbogacić event o część multimedialną, która jest dodatkową dekoracją dla miejsca, w którym organizowany jest event. To bardzo dobry dodatek do imprez tematycznych.

Kim są nasi DVJe?

To osoby pełne pasji, zaangażowania i poczucia smaku. Świetnie odnajdują się w różnych sytuacjach i potrafią dopasować się do wymagań uczestników imprezy.

Doświadczenie

Minimalne doświadczenie naszych DJi to 4 lata gry na imprezach firmowych, w klubach oraz na eventach plenerowych. Grali między innymi dla takich firm jak: Cisco, Micosoft, IBM, Akamai, Lenovo, Comarch, Shell, Electrolux, CH2M oraz wielu innych.

Repertuar

Oferujemy repertuar od lat 60tych do współczesnych, zarówno muzyka Polska jak i zagraniczna. Repertuar uzgadniany jest na indywidualnych spotkaniach. Realizujemy wszystkie założenia naszych klientów. Na życzenie przygotowujemy propozycję utworów, które mają być użyte na evencie.

Technika

Posiadamy własne nagłośnienie oraz oświetlenie, dobieramy urządzenia do ilości osób, charakteru miejsca i imprezy. Przed realizacją danego wydarzenia proponujemy wizję lokalną miejsca mając na uwadze świadczenie usług na najwyższym poziomie.