DVJ – impreza grana z teledysków

Szukasz pomysłu na imprezę tematyczną? Chcesz zorganizować wydarzenie firmowe w klubie, a dodatkowo zależy Ci na niestandardowych atrakcjach? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej agencji eventowej w zakresie przygotowywania imprez granych z teledysków. Zapewnimy imprezie obsługę przez doświadczonego DVJ-a, a także na Twoje życzenie zajmiemy się kompleksową organizacją wydarzenia na terenie Krakowa, Katowic lub okolicznych miejscowości.

Impreza z DVJ – zakres usługi

DVJ to osoba, która na żywo miksuje teledyski na imprezie. Clipy wyświetlane są (w zależności od budżetu eventu) na ekranach z projektorami, ekranach LED lub TV. Wzbogacenie tradycyjnej zabawy o aspekt multimedialny sprawia, że impreza staje się jeszcze bardziej atrakcyjna dla gości. Połączenie największych hitów i dynamicznych nagrań to gwarancja, że każdy z zaproszonych prędzej czy później ruszy na parkiet, dając się ponieść muzyce. Częstą formą imprezy granej z teledysków jest naśladowanie ruchów i stylu tańca osób występujących w clipach.

Oddamy do Twojej dyspozycji profesjonalnego DVJ-a z bogatym repertuarem nie tylko samych piosenek, ale także videoclipów. Nasza agencja eventowa, przygotowując Twoje wydarzenie, zadba o:

Profesjonalny DVJ

Współpracujemy wyłącznie z osobami posiadającymi minimum 4-letnie doświadczenie w obsłudze wydarzeń branżowych i eventów plenerowych. Artyści, którzy dbają o dobrą zabawę naszych gości, dotychczas grali na imprezach firmowych dla firm takich jak Comarch, Shell, Elektrolux czy Lenovo. DVJ-e współpracujący z naszą agencją eventową to osoby energiczne, zaangażowane, ale także posiadające muzyczny gust oraz wyczucie.

Repertuar piosenek i teledysków

DVJ-e przenoszą gości w różne epoki muzyczne – są zatem świetnym wyborem, jeśli chcemy zorganizować w klubie imprezę tematyczną, np. w stylu lat 80. DVJ gra dla zaproszonych dynamiczne kawałki, równocześnie zajmując się miksowaniem teledysków wyświetlanych publiczności. Nasza agencja eventowa zapewnia zróżnicowany, trafiający w gust większości gości repertuar, a także uwzględnia uwagi w zakresie doboru piosenek. Bierzemy pod uwagę życzenia Klienta, dostosowujemy muzykę do charakteru wydarzenia, a także na bieżąco reagujemy na nastroje i prośby gości.

Sprzęt i obsługa techniczna

Dobieramy ilość i rodzaj urządzeń do wielkości i specyfiki wydarzenia. Zapewniamy oświetlenie i nagłośnienie eventu. Proponujemy także naszym Klientom lokalną wizję miejsca, aby jak najlepiej przygotować się do obsługi imprezy (zarówno w aspekcie technicznym, jak i organizacyjnym).

Zainteresowany wynajęciem DVJ-a?
Zadzwoń
501 044 852

DVJ na Twoją imprezę

Nasza usługa DVJ-a sprawdzi się na różnego rodzaju wydarzeniach. Miksowanie teledysków to sposób na świetną zabawę na imprezie firmowej, koncercie czy evencie plenerowym (festiwalu, festynie). Szeroka baza kontaktów pozwala nam znaleźć artystę spełniającego oczekiwania Klienta, a własny sprzęt i współpraca z najlepszymi technikami – zapewnić efektowną oprawę wydarzeniu.

Jako profesjonalna agencja eventowa działamy kompleksowo – organizujemy wydarzenia od A do Z, dbając o scenariusz imprezy, obsługę gości, dekoracje, materiały promocyjne i wszystko to, co ma wpływ na ostateczny kształt uroczystości. Przykładamy też dużą wagę do lokalizacji eventu – sporo organizowanych przez nas imprez odbywało się w znanych krakowskich i katowickich lokalach, m.in.: Starej Zajezdni, Muzeum Lotnictwa, Hotelu Forum czy Operze Krakowskiej.

Koszt imprezy granej z teledysków

Ostateczny koszt wynajęcia DJV-a czy organizacji imprezy granej z teledysków zależy od kilku czynników: rozmiaru i charakteru wydarzenia, ilości urządzeń potrzebnych do obsługi eventu czy dodatkowych atrakcji (fotobudka, pokazy barmańskie, występy kabaretów). Aby uzyskać wstępne informacje o kosztach i dowiedzieć się, co możemy dla Ciebie zrobić, skontaktuj się z nami – służymy fachową, rzetelną poradą!

Zainteresowany wynajęciem DVJ-a?
Zadzwoń
501 044 852