DJ na imprezy firmowe

DJ na imprezie firmowej powinien sprostać wymaganiom szefa oraz reagować na nastroje i sugestie pracowników. Musi być pełen pasji, świetnie odnajdywać się w rozmaitych gatunkach muzycznych oraz posiadać wyczucie i smak. Właśnie z takimi osobami współpracuje nasza firma. Skorzystanie z naszych usług to gwarancja zabawy do białego rana, angażującej wszystkich uczestników imprezy.

Co oferują nasi DJ-e?

Nasi DJ-e to profesjonaliści, posiadający minimum 4-letnie doświadczenie i obsługujący imprezy firmowe zarówno dla przedsiębiorstw lokalnych, jak i dużych, międzynarodowych firm. Klientom decydującym się na skorzystanie z naszych usług gwarantujemy:

Lokalna wizja miejsca

Zanim przystąpimy do organizacji wydarzenia i ustalenia szczegółów obsługi imprezy firmowej, proponujemy naszym Klientom lokalną wizję miejsca. Pozwala ona ocenić potencjał akustyczny pomieszczenia, poznać jego charakter. Naszym DJ-om nie brakuje energii i spontaniczności, jednak cenią oni sobie staranne przygotowanie do każdego zlecenia.

Repertuar

Repertuar uzgadniamy indywidualnie. Bierzemy sobie do serca sugestie, uwagi Klientów i staramy się uwzględnić wszystkie z nich. Na życzenie przedstawiamy listę propozycji utworów do zagrania na imprezie. Wybieramy spośród rozmaitych stylów i gatunków, oferujemy repertuar od muzyki lat 60. do piosenek współczesnych. Gramy kawałki i polskie, i zagraniczne.

Nagłośnienie

Dysponujemy zestawami nagłośnieniowymi gwarantującymi najwyższą jakość brzmienia. Posiadamy własny sprzęt, którego obsługa techniczna nie ma przed nami tajemnic. Korzystamy z urządzeń uznanych marek, w tym mikserów, kolumn i monitorów scenicznych.

Oświetlenie

Zapewnimy Twojemu eventowi nie tylko odpowiednie nagłośnienie i oprawę muzyczną. Nasi DJ-e zadbają również o współgrające z charakterem muzyki i zsynchronizowane z dźwiękami oświetlenie. Oprawa wizualna podkreśli dyskotekowy klimat lub wpisze się w koncepcję imprezy tematycznej.

Wybrana przez Klienta technika

Nasi DJ-e z chęcią poprowadzą imprezę firmową w formie klasycznej dyskoteki, to jednak nie jedyna z oferowanych przez nas opcji. Marzy Ci się połączenie muzyki granej na żywo z kawałkami proponowanymi przez DJ-a? Zdecyduj się na usługę Live Act. Twoje niewielkie biuro sąsiaduje z lokum niezbyt życzliwych sąsiadów? Rozważ organizację Silent Disco. Popularnym wyborem wśród Klientów jest także DJV – muzyka grana z teledysków (do których goście dopasowują ruchy i styl tańca).

Chcesz wynająć DJ-a na imprezę firmową?
Zadzwoń
501 044 852

Doświadczenie naszych DJ-ów w obsłudze imprez firmowych

Nasi Dj-e grali dla największych przedsiębiorstw, obsługiwali eventy plenerowe, z powodzeniem odnajdywali się w międzynarodowym środowisku (zarówno w Polsce, jak i za granicą). Możemy pochwalić się potwierdzoną pozytywnymi opiniami i referencjami współpracą z firmami takimi jak: Comarch, Cisco, Microsoft, IBM, Shell, Lenovo, Electrolux, Akamai, CH2M.

Muzycy, z którymi współpracujemy, obsługują imprezy w najbardziej reprezentatywnych krakowskich lokalach – w Starej Zajezdni, Browarze Lubicz, na Barce Stefan Batory czy Barce Augusta. Organizujemy imprezy integracyjne, tematyczne i okolicznościowe (np. Christmas Party). Często takie zabawy są zwieńczeniem obsługiwanych przez nas targów czy konferencji.

Ile kosztuje wynajęcia DJ-a na imprezę firmową?

W zakresie tej usługi nie mamy ustalonego sztywnego cennika. Współpracujemy bowiem z różnymi muzykami, tworzymy autorskie listy przebojów, zapewniamy wybraną przez Klienta ilość sprzętu. Często nasze projekty obejmują kompleksową organizację imprezy firmowej z DJ-em jako jednym z jej elementów. Obsługujemy eventy o zróżnicowanej wielkości i zasięgu. Działamy głównie na terenie Krakowa i Katowic, ale podejmujemy współpracę również w innych miejscowościach. Jeśli chcą Państwo zorientować się we wstępnym kosztorysie lub poznać więcej szczegółów dotyczących naszej oferty, zachęcamy do kontaktu!

Chcesz wynająć DJ-a na imprezę firmową?
Zadzwoń
501 044 852

Galeria realizacji: