DJ na imprezy

Sprawdzony DJ na imprezy stanowi gwarancję dobrej zabawy. Niezależnie od tego, z jakiej okazji odbywa się konkretne wydarzenie, dobry DJ doskonale wczuje się w jego klimat. DJ na imprezy firmowe będzie w stanie sprostać wymaganiom szefów i pracowników. Z kolei DJ grający na weselu, dopasuje muzykę do gustów młodych i starszych jego uczestników.

Kim są nasi DJe?

To osoby pełne pasji, zaangażowania i poczucia smaku. Świetnie odnajdują się w różnych sytuacjach i potrafią dopasować się do wymagań uczestników imprezy.

Doświadczenie

Minimalne doświadczenie naszych DJi to 4 lata gry na imprezach firmowych, w klubach oraz na eventach plenerowych. Grali między innymi dla takich firm jak: Cisco, Micosoft, IBM, Akamai, Lenovo, Comarch, Shell, Electrolux, CH2M oraz wielu innych.

Repertuar

Oferujemy repertuar od lat 60tych do współczesnych, zarówno muzyka Polska jak i zagraniczna. Repertuar uzgadniany jest na indywidualnych spotkaniach. Realizujemy wszystkie założenia naszych klientów. Na życzenie przygotowujemy propozycję utworów, które mają być użyte na evencie.

Technika

Posiadamy własne nagłośnienie oraz oświetlenie, dobieramy urządzenia do ilości osób, charakteru miejsca i imprezy. Przed realizacją danego wydarzenia proponujemy wizję lokalną miejsca mając na uwadze świadczenie usług na najwyższym poziomie.