Konferansjer na imprezy i eventy

Szukasz kogoś, kto poprowadzi oficjalną imprezę firmową? A może chciałbyś znaleźć konferansjera na dożynki lub inne lokalne wydarzenie? Nasza agencja eventowa, działająca głównie na terenie Krakowa i Katowic, współpracuje z osobami, które posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu uroczystości o zróżnicowanym charakterze (gali, jubileuszy, konferencji czy imprez integracyjnych). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat oferowanej przez nas usługi konferansjerów do wynajęcia.

Profesjonalni konferansjerzy na imprezy

Posiadamy szeroką bazę kontaktów, która pozwala nam oddać do dyspozycji Klientów osoby doświadczone, pracujące nie tylko z zaangażowaniem, ale również pełnym profesjonalizmem. Gwarantujemy, że konferansjerzy, z którymi współpracujemy, poprowadzą każdą imprezę z klasą, mając na uwadze jej charakter oraz na bieżąco dostosowując się do reakcji publiczności. Nasza agencja eventowa umożliwia wynajęcie:

Doświadczeni konferansjerzy do wynajęcia

Szukasz kreatywnego konferansjera z doświadczeniem? Właśnie z takimi osobami współpracujemy. Oferujemy usługi profesjonalistów, których występ urozmaici uroczystość, a także podniesie prestiż Twojego wydarzenia.

Konferansjerzy kabaretowi

To konferansjerzy umiejący rozbawić publiczność. Nie tylko poprowadzą imprezę, ale także opowiedzą anegdotę czy zaaranżują skecz z udziałem gości. Ich wynajęcie jest świetnym sposobem na to, by przełamać oficjalny charakter imprezy.

Konferansjerzy znani z mediów

Nasza baza kontaktów obejmuje także osoby publiczne zajmujące się konferansjerką. Chcesz, aby Twoją imprezę poprowadziła gwiazda telewizyjna? Zależy Ci na wynajęciu spikera radiowego? Zgłoś się do nas!

Konferansjerzy dwujęzyczni

Dla naszych konferansjerów poprowadzenie imprezy dla międzynarodowego środowiska nie jest żadnym problemem. Oferujemy usługi osób biegle władających językiem angielskim, o wysokich zdolnościach komunikacyjnych i nienagannych manierach.

Szukasz konferansjera na imprezę firmową?
Zadzwoń
501 044 852

 

Dlaczego warto wynająć konferansjera do prowadzenia imprezy?

Konferansjer na koncercie zadba o sprawny przebieg wydarzenia. Profesjonalny prezenter nada odpowiedniego charakteru oficjalnym uroczystościom, zaś artysta kabaretowy rozluźni gości i sprawi, że na długo zapamiętają imprezę firmową. To tylko kilka powodów, dla których warto wynająć konferansjera. Doświadczona osoba poprowadzi event zupełnie inaczej niż amator – będzie wypowiadać się ze swobodą i swadą, zainteresuje gości ciekawymi uwagami,  zmodyfikuje scenariusz uroczystości, dostosowując się do nastroju zaproszonych. Konferansjer nie będzie zakłopotany swoją rolą, nie wprawi w konsternację gości. Współpracujemy wyłącznie z osobami posiadającymi obycie sceniczne oraz wyczucie smaku.

Nasi konferansjerzy mają doświadczenie w obsłudze naprawdę dużych imprez na terenie Krakowa czy Katowic. Prezenterzy, z którymi współpracuje nasza agencja eventowa, prowadzili wydarzenia dla uznanych firm i marek – przykładem są takie uroczystości jak 10-lecie sklepu Castorama czy 70-lecie Piekarni Buczek.

Ile kosztuje wynajęcie konferansjera na event?

Ostateczny koszt wynajęcia konferansjera zależy od wielu czynników. Kluczowym aspektem jest charakter imprezy – staramy się zawsze polecić osobę, której działalność wpisuje się w klimat wydarzenia. W zależności od Twoich potrzeb wybierzemy kabareciarza, profesjonalnego prezentera lub osobowość telewizyjną. Nasza agencja eventowa zawsze bierze pod uwagę także indywidualne życzenia oraz wymagania stawiane konferansjerowi. Liczymy się również z budżetem naszych Klientów. Jeśli chcesz uzyskać bardziej szczegółowe informacje – skontaktuj się z nami! Osoby, które zdecydują się na dodatkowe usługi lub kompleksową obsługę imprezy przez naszą agencję eventową, mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.

Szukasz konferansjera na imprezę firmową?
Zadzwoń
501 044 852

Galeria realizacji: