Obsługa bankietów

Wystawny bankiet czy elegancka gala to wydarzenia, w przypadku organizacji których wszystko musi zostać dopięte na ostatni guzik. Nasza firma ma doświadczenie w planowaniu i obsłudze imprez, które zachwycają gości. Twój Event zadba nie tylko o zadowolenie uczestników, ale również satysfakcję Klientów, pragnących realizować niebanalne czy autorskie pomysły.

Obsługa bankietów – zakres usługi

Obsługa bankietów to nie tylko organizacja samej imprezy. Zakres naszych usług jest o wiele szerszy i obejmuje:

Miejsce

Jesteśmy w stanie zarówno dostosować się do wybranej przez Klienta lokalizacji, jak i zaproponować miejsce adekwatne do rodzaju i charakteru imprezy. W tym drugim przypadku zapewniamy wybór spośród szerokiego grona naszych sprawdzonych partnerów.

Noclegi i transport

Zapewnimy możliwie najkorzystniejszy cenowo i jednocześnie najbardziej komfortowy nocleg i transport gościom wydarzenia. Nasza agencja eventowa posiada rozbudowaną bazę hoteli i przewoźników, z którymi regularnie współpracujemy.

Atrakcje

Podobają Ci się pokazy barmańskie? A może chcesz przełamać poważny charakter imprezy, zaskakując gości występem kabaretu lub pokazem tanecznym? Uwzględniając Twoje możliwości finansowe, doradzimy atrakcje, które urozmaicą wydarzenie. Zrobimy to ze smakiem – weźmiemy pod uwagę charakter miejsca, typ imprezy, wiek gości oraz cel spotkania.

Dekoracje i aranżacja

W zależności od życzeń Klienta możemy zaproponować niebanalny wystrój lub klasyczną, wysublimowaną aranżację. Podejmiemy wyzwanie w postaci całkowitej zmiany charakteru pomieszczenia lub stworzenia dekoracji do najbardziej nietypowego wydarzenia tematycznego.

Obsługa bankietu

Obsługa bankietu to w szczególności kelnerzy, hostessy i pozostały personel troszczący się o gości. Stawiamy na doświadczonych pracowników z profesjonalnym podejściem. Dodatkowo kontrolujemy przebieg imprezy – managerzy agencji Twój Event są zawsze na miejscu, by na bieżąco reagować w nagłych wypadkach.

Obsługa techniczna

Oprawa bankietu to nie tylko personel i dekoracje. Zapewniamy kompleksową obsługę techniczną eventów – dzięki odpowiedniej oprawie wizualnej i muzycznej wydarzenie jeszcze długo pozostanie na ustach zaproszonych gości.

Masz pytania dotyczące obsługi bankietów? Interesuje Cię wstępny kosztorys?
Zadzwoń
501 044 852

Obsługa bankietów – nasze możliwości

Organizujemy bankiety:

  • angielskie – forma bufetowego obiadu w godzinach popołudniowych;
  • zasiadane – najczęściej podczas imprez okolicznościowych;
  • mieszane (amerykańskie) – umożliwiające gościom zarówno przemieszczanie się, jak i zjedzenie posiłku przy stole.

Ponadto nasi pracownicy uwzględnią formalny charakter uroczystości lub stworzą atmosferę charakterystyczną dla coctail party. Podejmą się organizacji imprezy dla laureatów rozmaitych plebiscytów czy konkursów, bankietów firmowych, jubileuszy firmowych, konferencji hybrydowych czy dedykowanych konkretnemu wydarzeniu branżowemu.

Z powodzeniem zajmowaliśmy się już obsługą bankietów w Krakowie, Katowicach i innych miejscowościach na terenie całej Polski. W przypadku pierwszego z tych miast możemy pochwalić się organizacją imprez w hotelu Dosłońce, Starej Zajezdni, Muzeum Lotnictwa. Nasze bankiety towarzyszą imprezom firmowym, konferencjom czy imprezom okolicznościowym (Christmas Party 2015).

Cena organizacji i obsługi bankietów

Na całkowity koszt organizacji bankietu składa się wiele czynników – cena wynajmu lokalu i wybranego menu, ilość personelu konieczna do obsłużenia gości, obecność dodatkowych atrakcji czy całościowa oprawa wydarzenia. Pracownicy agencji Twój Event każdorazową starają się przygotować indywidualnie skrojoną i optymalną dla potrzeb Klienta ofertę. Zastanawiasz się, ile może kosztować organizacja imprezy? Skontaktuj się z nami!

Realizacja transmisji na żywo z gal i bankietów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadziliśmy do oferty realizację transmisji internetowych z różnego rodzaju imprez. Chętnie wybieranymi są między innymi live streaming konferencji, streaming wydarzeń sportowych, realizacja transmisji online koncertów, streaming szkoleń i webinariów. Transmisje na żywo są nie tylko doskonałym uzupełnieniem większych gal, ale również sposobem na dodatkową promocję oraz zwiększenie zasięgu naszego eventu.

Masz pytania dotyczące obsługi bankietów? Interesuje Cię wstępny kosztorys?
Zadzwoń
501 044 852