Oświetlenie eventów i imprez

Nasza firma zapewnia coś więcej niż oświetlenie imprez – my dekorujemy światłem ważne dla Ciebie wydarzenia. Dysponujemy własnymi systemami oświetleniowymi – w kwestiach technicznych nie jesteśmy zależni od firm zewnętrznych. Nowoczesny sprzęt od czołowych producentów pozwala nam stworzyć efektowne wizualnie oświetlenie dyskotekowe, estradowe czy sceniczne.

Co obejmuje nasza usługa oświetlania eventów?

Zakres naszej usługi obejmuje zarówno kwestię sprzętu (jego wynajmu lub pełnej obsługi technicznej podczas wydarzenia), jak i realizację wybranych przez Klienta efektów świetlnych. Oferujemy:

 

Oświetlenie architektoniczne zewnętrzne

Ten element naszej oferty pozwala podkreślić wybrane fragmenty fasady budynku, w którym organizowana jest impreza. Oświetlenie może być skierowane również na inne obiekty w sąsiedztwie budowli czy elementy natury. Nasi Klienci często życzą sobie również doświetlenia dekoracji związanych tematycznie z wydarzeniem lub plakatów, plansz informacyjnych.

Oświetlenie architektoniczne wewnętrzne

To dzięki oświetleniu wewnętrznemu ściany mogą ożyć, wybrane składniki aranżacji zostać podkreślone, a cała przestrzeń – nabrać dynamizmu lub zupełnie odmiennego niż dotychczas charakteru. Nasza firma gwarantuje efektowną i adekwatną do eventu oprawę wizualną wydarzenia.

Oświetlenie sceniczne

Zapewniamy efekty świetlne podczas koncertów czy dyskotek. Podejmujemy się także organizacji imprez artystycznych – lasery i reflektory w połączeniu z naszymi umiejętnościami dają piękny, teatralny rezultat. W przypadku konferencji, występów kabaretowych czy rozmaitych pokazów wykorzystujemy naturalne, białe światło, które delikatnie doświetla wykonawców i konferansjerów.

Chcesz zlecić oświetlenie Twojego eventu?
Zadzwoń
501 044 852

Ruchome głowice oświetleniowe

Podczas organizacji wielu wydarzeń wykorzystujemy inteligentne, ruchome głowice. Odpowiednio użyte sprawdzą się zarówno podczas energicznego koncertu, jak i wystawnego bankietu czy gali. Wykorzystywany przez nas sprzęt to głowice typu wash i beam spot.

Gobo projektory

To sprzęt, z którego muszą skorzystać wszyscy ci, którym zależy na zaakcentowaniu wizerunku marki podczas uroczystości. Gobo projektory pozwalają wyświetlić logo firmy w wysokiej rozdzielczości na zewnątrz oraz wewnątrz budynku.

Stoły oraz sterowniki do świateł

Stoły i sterowniki do świateł pozwalają tworzyć zaawansowane pokazy świetlne. Nasi technicy z powodzeniem zaprogramują te urządzenia, zapewnią ich obsługę i będą czuwać nad przebiegiem świetlnego show. Wszystko to zgodnie z wcześniej przygotowanym, autorskim scenariuszem.

Oświetlenie eventów – poznaj nasze możliwości!

Z powodzeniem realizujemy zlecenia na terenie Krakowa i Katowic, chętnie podejmujemy się też organizacji wydarzeń w innych miejscowościach. Efektami świetlnymi połączonymi z pokazem tanecznym zachwyciliśmy gości imprezy dla ICP w Starej Zajezdni. Zadbaliśmy o dekoracje światłem imprezy firmowej na Barce Batory, efektownie zaaranżowaliśmy i oświetliliśmy przestrzeń podczas wydarzenia w Muzeum Lotnictwa.

Ile kosztuje oświetlenie eventu?

Oświetlenie jest, obok nagłośnienia, jednym z kluczowych elementów oprawy eventu. Może być jedynie tłem dla organizowanego wydarzenia lub całkowicie go zdominować. Cena oświetlenia imprezy ustalana jest indywidualnie i zależy od ilości sprzętu, liczby techników oraz przede wszystkim – życzeń Klienta dotyczących tego, jak dokładnie ma wyglądać oprawa wizualna. Aby dowiedzieć się więcej na temat usługi oświetlenia eventów, porozmawiać o szczegółach Twojej imprezy lub zorientować się wstępnie w kosztach, skontaktuj się z nami!

Chcesz zlecić oświetlenie Twojego eventu?
Zadzwoń
501 044 852

Galeria realizacji: