Fotobudka na imprezy i eventy

Fotobudka to wspaniała atrakcja – dzięki niej podczas imprez goście świetnie się bawią, zaś po skończonym evencie mogą zabrać ze sobą zdjęcia upamiętniające przyjęcie. Fotobudka polecana jest dla firm – sprzyja integracji pracowników w czasie wspólnych spotkań, pomaga w tworzeniu przyjaznej atmosfery i budowaniu relacji. Nasza agencja eventowa oferuje wynajem fotobudki – poza samym sprzętem i efektownymi zdjęciami gwarantujemy także dodatkowe akcesoria i pomoc w obsłudze technicznej urządzenia.

Fotobudka do wynajęcia  – zakres naszych usług

Z powodzeniem działamy na terenie Krakowa, Katowic i okolicznych miejscowości. Oferujemy znacznie więcej niż samą możliwość robienia zdjęć. Nasza usługa wynajmu fotobudki obejmuje:

Zdjęcia z fotobudki w nieograniczonej ilości

Dzięki naszej imprezowej fotobudce każdy z gości będzie miał możliwość uwiecznienia niezapomnianych chwil podczas firmowego spotkania czy przyjęcia. Zapewniamy nieograniczoną ilość zdjęć, które można zabrać ze sobą bądź umieścić w pamiątkowym albumie. Oferujemy również dostęp do wszystkich fotografii poprzez link.

Gadżety do fotobudki

Umożliwiamy wykonanie zdjęć kolorowych i czarnobiałych, które po kilku sekundach znajdują się w rękach gości. Aby fotografie były jeszcze atrakcyjniejsze i w jak największym stopniu zindywidualizowane, zapewniamy rozmaite akcesoria do fotobudki – dodatki w postaci nakryć głowy, peruk, ramek czy innych foto rekwizytów.

Tła do fotobudki

Oddajemy do dyspozycji naszych Klientów green screen umożliwiający wykonanie dowolnego tła na zdjęciu. Oferujemy również możliwość stworzenia dowolnej szaty graficznej po wcześniejszych konsultacjach (np. tła do fotobudki z logiem firmy bądź krótkim tekstem).

Szukasz fotobudki do wynajęcia?
Zadzwoń
501 044 852

Cennik wynajmu fotobudki

Nasza agencja eventowa dysponuje dwoma rodzajami fotobudki – standard oraz selfie mirror. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat każdego z tych rozwiązań oraz jego kosztów.

Fotobudka selfie mirror

Fotobudka selfie mirror to połączenie lustra i dotykowego ekranu. Aby rozpocząć zabawę, wystarczy wybrać format zdjęć, zgromadzić znajomych i dotknąć lustra w wyznaczonym miejscu. Intuicyjny interfejs ułatwia obsługę fotobudki, a dodatkowe opcje sprawiają, że fotografię można spersonalizować (np. umieścić na niej podpisy znajomych).

Jesteśmy jedną z nielicznych firm eventowych, która dysponuje fotobudką typu selfie mirror. Jako jedyni w Krakowie posiadamy tego rodzaju sprzęt. Wyceny wynajmu urządzenia dokonujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę charakter imprezy i oczekiwania Klienta.

Fotobudka standard

W zakresie wynajmu standardowej fotobudki oferujemy trzy pakiety usług, z których Klient może wybrać najlepszą dla siebie opcję. W cenę wszystkich pakietów wliczony jest gratisowy dojazd do Klienta. Zapewniamy także 10% zniżki w razie zamówienia, poza fotobudką, także obsługi muzycznej imprezy.

Pakiet mini

Wynajem fotobudki na dwie godziny. Cena (od 700 zł) obejmuje: nieograniczoną ilość zdjęć, dostęp do fotografii przez link, gadżety, obecność animatora, green screen.

Pakiet standard

Czas wynajmu fotobudki to trzy godziny. Cena (od 900 zł) obejmuje wszystkie usługi z pakietu mini, a dodatkowo kopię zdjęć na zewnętrznym nośniku oraz personalizację fotografii (logo, data, imię etc.).

Pakiet all inclusive

Wynajem imprezowej fotobudki na 4 godziny. Usługi takie, jak w pakiecie standard. Cena od 1100 zł.

Cennik

mini

od 700

standard

od 900

all inclusive

od 1100
Czas wykonania zdjęć 2 godziny 3 godziny 4 godziny
Dojazd na terenie Krakowa gratis gratis gratis
Nieograniczona ilość zdjęć dla Ciebie i Twoich gości + + +
Dostęp do zdjeć poprzez link + + +
Imprezowe gadżety np. maski, czapki, peruki, okulary + + +
Obecność animatora, który może w obsłudze + + +
Green screen, który umożliwia stworzenie dowolnego tła na zdjęciu + + +
Kopia wszystkich zdjęć na nośniku danych + +
Personalizacja zdjęć np. Twoje imię, logo, data, krótki tekst + +
10% zniżki
Jeśli zamówisz obsługę muzyczną swojej imprezy 🙂 Przy większych zamówieniach możliwe są większe rabaty 🙂

 

Fotobudka na imprezy dla firm i osób prywatnych

Oferujemy wynajem naszej imprezowej fotobudki zarówno Klientom firmowym, jak i prywatnym – wszystkim tym, którzy chcą uatrakcyjnić swoje wydarzenie i zadbać o dobre samopoczucie gości. Gwarantujemy, że ta atrakcja nie tylko rozbawi zaproszonych, ale także zbliży ich do siebie, pomoże zawrzeć nowe znajomości oraz umocnić te stare. Fotobudka zadba o dobry nastrój uczestników imprezy integracyjnej, a także pozwoli przełamać poważny charakter bankietu firmowego.

Nasza agencja eventowa obsługuje imprezy głównie na terenie Katowic i Krakowa. To właśnie w tych miastach organizujemy eventy i zapewniamy dodatkowe atrakcje – w postaci nie tylko fotobudki, ale także minigolfa, pokazów barmańskich czy występów kabareciarzy. Obsługujemy zarówno nieformalne imprezy firmowe (np. w klubach, z DJ-em), jak i bardziej oficjalne przyjęcia – bankiety czy konferencje branżowe. Możemy pochwalić się organizacją wydarzeń w znanych krakowskich lokalach – na Barce Augusta, w Browarze Lubicz czy Muzeum Lotnictwa.

Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych Klientów? Bez względu na to, czy szukasz jedynie możliwości wynajmu fotobudki, czy też interesuje Cię kompleksowa obsługa imprezy – zadzwoń! Przy większych zamówieniach oferujemy atrakcyjne rabaty.

Szukasz fotobudki do wynajęcia?
Zadzwoń
501 044 852