Organizacja koncertów

Nasza agencja eventowa organizuje wydarzenia o zróżnicowanym charakterze w wybranych przez Klientów lokalizacjach (głównie w Krakowie, Katowicach i okolicach). Jedną z oferowanych przez nas usług jest obsługa koncertów. Działamy zawsze terminowo, zgodnie z planem, dbając zarówno o aspekty techniczne, jak i warstwę artystyczną organizowanych przez nas eventów. Jeśli chcesz, aby Twój koncert na długo zapadł w pamięć uczestnikom, zgłoś się do nas!

Organizacja koncertu krok po kroku

Zajmujemy się kompleksową obsługą wydarzeń. Organizujemy koncerty według planu, który konsultujemy wcześniejszej z Klientem. Zajmujemy się:

Zapewnienie gwiazdy wieczoru

Postaramy się zorganizować występ zespołu muzycznego, który spełni Twoje oczekiwania. Współpracujemy zarówno z niszowymi, jak i znanymi artystami. Obsługujemy koncerty, które stanowią kluczowy punkt programu lub dodatkową, urozmaicającą event atrakcję.

Rider techniczny

Pomagamy w stworzeniu ridera technicznego, dzięki któremu jasno określisz swoje oczekiwania co do obsługi i przebiegu koncertu. Dokładnie przeanalizujemy Twoje zapisy oraz uwzględnimy wszystkie wymagania, tak abyś mógł cieszyć się idealnie zorganizowaną uroczystością.

Wynajem sprzętu

Jesteśmy nie tylko agencją eventową, ale także wypożyczalnią sprzętu estradowego. Oferujemy wynajem sceny oraz niezbędnych urządzeń. Zapewniamy profesjonalne oświetlenie sceniczne i estradowe nagłośnienie koncertów. Pracujemy na sprzęcie gwarantującym najwyższą jakość dźwięku oraz wysokie walory wizualne.

Obsługa techniczna koncertu

Oferujemy obsługę techniczną koncertu – gwarantujemy pomoc wykwalifikowanych techników, którzy zainstalują sprzęt oraz będą czuwać nad jego pracą przez cały czas trwania wydarzenia. Jeśli potrzebujesz pomocy specjalistów już na etapie planowania eventu, oferujemy usługi inżyniera dźwięku czy managera produkcji.

Chcesz zorganizować koncert?
Zadzwoń
501 044 852

Ile kosztuje organizacja koncertu?

Całkowity koszt organizacji koncertu zależy od kilku czynników. Istotnymi kwestiami wpływającymi na cenę jest wybór gwiazdy wieczoru, ilość i rodzaj sprzętu potrzebny do obsługi wydarzenia oraz liczba pracowników czuwających nad eventem. Klienci często mają także określone wymagania dotyczące dekoracyjnego oświetlenia czy innych elementów wpływających na ostateczny koszt.

Oferujemy atrakcyjne zniżki dla osób, które zamawiają u nas kompleksową obsługę uroczystości. Zajmujemy się organizacją koncertów na imprezach firmowych, galach i bankietach, wydarzeniach lokalnych. Dbamy o to, aby event był spójny, a dodatkowe atrakcje (oferujemy pokazy barmańskie, występy taneczne, fotobudkę, minigolf) wpisywały się w charakter uroczystości.

Obsługa imprez masowych, plenerowych i innych

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam obsługiwać wydarzenia o zróżnicowanych charakterze i wielkości – zorganizujemy event zarówno kameralny, jak i ten z naprawdę dużą liczbą uczestników. Lubimy wyzwania w postaci obsługi imprez masowych. Perfekcyjne przygotowanie połączone z elastycznością i kreatywnością pracowników przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Z powodzeniem realizujemy projekty polegające na obsłudze imprez plenerowych (także festynów, festiwali) – jeżeli chcesz zorganizować event na świeżym powietrzu, możesz być pewny, że podołamy temu zadaniu. Sporo firm zgłasza się do nas z prośbą o pomoc w obsłudze koncertów na imprezach w znanych krakowskich bądź katowickich lokalach. Możemy pochwalić się organizacją muzycznych wydarzeń w Starej Zajezdni, na Barce Augusta czy Barce Stefan Batory. Zachęcamy do kontaktu w szczególności osoby z Katowic, Krakowa i okolic!

Chcesz zorganizować koncert?
Zadzwoń
501 044 852

Realizacja transmisji internetowych koncertów

Nasza firma oprócz organizacji koncertów może zająć się również streamingiem koncertów. W ramach tych usług zajmiemy się kompleksowo aspektami technicznymi i obsługą w czasie wydarzenia. Gwarantujemy wysoką jakość dźwięku i obrazu, a także umożliwiamy z pomocą różnych platform interakcje i aktywny udział w koncercie widownię zgromadzoną online. Organizujemy live streaming małych koncertów lokalnych, dużych imprez masowych, festiwali muzycznych czy wydarzeń artystycznych.

Galeria realizacji: