Organizacja i obsługa imprez w Przemyślu

Jak zaplanować wyjątkowe wydarzenie firmowe, które przyniesie oczekiwane efekty? W tym przedsięwzięciu pomoże Ci nasza agencja eventowa. Organizujemy imprezy integracyjne, konferencje, szkolenia biznesowe, uroczyste gale, bankiety i jubileusze, koncerty, prezentacje, targi, imprezy plenerowe. Pomożemy w doborze idealnej lokalizacji, zapewnimy transport oraz zakwaterowanie dla uczestników, dostarczymy atrakcje oraz zadbamy o profesjonalne wsparcie techniczne. Dostosujemy oświetlenie, dźwięk i multimedia do charakteru wydarzenia i liczby uczestników. Nasza propozycja skierowana jest do Klientów z Przemyśla i nie tylko.

Jakie imprezy organizuje nasza agencja eventowa w Przemyślu?

Jesteśmy agencją eventową, która tworzy wyjątkowe imprezy firmowe dla małych i dużych przedsiębiorstw, urzędów, korporacji oraz hoteli. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z dbałością o każdy szczegół. Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów na każdym etapie planowania wydarzenia.

Imprezy i eventy firmowe

Organizowanie imprez firmowych to nasza pasja. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie wyboru lokalu, motywu przewodniego, oświetlenia czy nagłośnienia. Mamy własne zaplecze techniczno-multimedialne, gwarantując tym samym oprawę muzyczną i wizualną na najwyższym poziomie.

Atrakcje to podstawowy element dobrej zabawy na każdym wydarzeniu. Decydując się na usługi naszej firmy, nie musisz się nimi martwić. W zależności od osobistych preferencji i charakteru imprezy możemy zorganizować dj’azespół muzyczny grający muzykę na żywo, konferansjerakabaret albo fotobudkę. Jesteśmy otwarci na innowacyjne koncepcje i unikamy schematów.

Jubileusze firmowe

Jubileusz firmowy to wyjątkowe wydarzenie dla każdej firmy. To doskonała okazja zarówno do podsumowania osiągnięć firmy, jak i podziękowania pracownikom oraz partnerom biznesowym za realizację wspólnych celów. Doskonale rozumiemy, jak ważne jest odpowiednie uczczenie tego ważnego wydarzenia, dlatego oferujemy kompleksową pomoc przy organizacji jubileuszy firmowych. Zatroszczymy się o każdy element, począwszy od wyboru odpowiedniej lokalizacji, przez opracowanie scenariuszu wydarzenia aż po oprawę techniczną. Dzięki naszej pomocy jubileusz Twojej firmy stanie się niezapomnianym wydarzeniem, które zostanie w pamięci pracowników i partnerów biznesowych na długo.

Konferencje

Konferencje firmowe to nie tylko okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń, ale także doskonała szansa na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych oraz wzmocnienie relacji z obecnymi partnerami. W Twój Event specjalizujemy się w organizacji konferencji firmowych, które łączą w sobie profesjonalną oprawę z niezapomnianymi wrażeniami i atrakcjami. Organizujemy nie tylko konferencje stacjonarne, ale również posiadamy odpowiednie narzędzia pozwalające na prowadzenie konferencji hybrydowej, czyli łączącej świat online z offline. Co to oznacza w praktyce? Obraz z sali, w której znajduje się część uczestników, emitujemy na żywo na jedną z wybranych platform do streamingu.

Bankiety i kolacje after party

Bankiety firmowe to wyjątkowe wydarzenia, podczas których świętuje się dotychczasowe osiągnięcia. Jest to również doskonała szansa, by docenić pracowników i wzmocnić relacje biznesowe. Nasz zespół specjalistów z pasją i zaangażowaniem zajmie się organizacją bankietu, niezależnie od tego, czy będzie to wydarzenie na kilkadziesiąt czy kilkaset osób. Planując tego typu event w Przemyślu, kładziemy nacisk na każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Kompleksowa organizacja wydarzeń w Przemyślu
Zadzwoń
501 044 852

Przemyśl – nasza oferta w zakresie obsługi imprez

Oferujemy kompleksową obsługę techniczną przez cały czas trwania wydarzenia. Nasza oferta obejmuje dostarczenie niezbędnego sprzętu (oświetleniowego, nagłośnieniowego, multimedialnego) oraz wsparcie specjalistów w tej dziedzinie. Proponujemy również możliwość wypożyczenia urządzeń scenicznych.

Oświetlenie

Oświetlenie to jeden z najważniejszych elementów każdego wydarzenia. Odpowiednio dobrane i zaplanowane może podkreślić charakter wydarzenia oraz stworzyć wokół niego odpowiednią aurę. Nasza oferta skupia się zarówno na dostarczaniu sprzętu (możliwość wypożyczenia lub kompleksowej obsługi technicznej w trakcie eventu) jak i na tworzeniu przeróżnych efektów świetlnych zgodnie z życzeniami Klienta. Dysponujemy oświetleniem scenicznym, dyskotekowym oraz estradowym.

Nagłośnienie

Nagłośnienie eventów odgrywa kluczową rolę w budowaniu przyjaznej atmosfery, a także wpływa na odbiór naszego wydarzenia. Niejednokrotnie zdarza się, że kiepskiej jakości nagłośnienie psuje cały event. Dzięki nam będziesz mógł się cieszyć wysoką jakością dźwięku bez echa i zakłóceń. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy kolumny i zestawy nagłośnieniowe, mikrofony wiodących na rynku producentów, miksery i wiele innych. W celu poznania pełnej oferty zapraszamy do kontaktu.

Multimedia

W ofercie posiadamy nowoczesne ekrany LED, które gwarantują, że konferencja, bankiet czy koncert staną się widowiskiem multimedialnym. Wysoka jakość obrazu, szerokie kąty, doskonały kontrast sprawią, że ekrany LED-owe stają się bardzo efektownym narzędziem do przyciągania uwagi i przekazywania informacji publiczności. Oprócz ekranów LED możemy zaproponować również inne multimedia, takie jak ekrany TV czy projektory, które podniosą atrakcyjność eventu.

Transmisje online wydarzeń (live streaming)

W ostatnim czasie można zaobserwować rosnące zainteresowanie transmisjami online z wydarzeń, czyli live streamingiem. Odbiorca może śledzić przekaz video na własnym komputerze lub smartfonie, przebywając w dowolnej lokalizacji. Mimo że live streaming na popularności zyskał w czasach pandemii COVID, to nadal firmy wykorzystują to narzędzie do osiągania swój celów wewnętrznych, sprzedażowych i marketingowych. Posiadamy doświadczenie w streamingu eventów firmowych, konferencji, wydarzeń sportowych i muzycznych, a także webinarów i szkoleń. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie.

Gdzie w Przemyślu organizujemy imprezy firmowe?

W Przemyślu jest wiele obiektów, w których można zorganizować imprezę lub event firmowy na większą bądź mniejszą skalę. Do wyboru są całe obiekty konferencyjne, sale konferencyjne w hotelach czy restauracje. Obiekt pod event należy dostosować do liczby gości, charakteru imprezy, a także budżetu, jakim dysponujemy.

Przemyśl – miejsce na organizację imprezy firmowej

Przemyśl to miasto na prawach powiatu położone w południowo-wschodniej Polsce, w województwie podkarpackim, nad rzeką San. Jest jednym z najstarszych miast na Podkarpaciu. W mieście znajdują się liczne zabytki i muzea, w tym Muzeum Archidiecezjalne oraz Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej. W 2018 roku zespół staromiejski Przemyśla oraz kompleks Twierdzy Przemyśl zostały wpisane na listę Pomników Historii.

Gdzie poza Przemyślem organizujemy eventy firmowe?

Jesteśmy w stanie dojechać w zasadzie w każde miejsce na mapie Polski, ale głównym obszarem naszego działania objęte są Małopolska, Śląsk oraz Podkarpacie. Realizowaliśmy zlecenia dla Klientów m.in. z ZakopanegoNowego SączaKrynicy-ZdrójMyślenicGliwicRybnikaTych, Cieszyna, Chorzowa, Zawiercia i wielu innych miejscowości.

Kompleksowa organizacja wydarzeń w Przemyślu
Zadzwoń
501 044 852