Organizacja i obsługa imprez w Zakopanem

Nasza agencja eventowa to firma, która stara się poszerzać zakres swoich usług i zasięg działalności. Kolejnym miastem, w którym organizujemy imprezy, jest Zakopane. Przygotujemy i obsłużymy dowolne wydarzenie – zarówno oficjalną uroczystość, jak i niezobowiązujący event.

Nasze usługi w zakresie obsługi imprez w Zakopanem

Usługi naszej agencji eventowej obejmują:

Ogólna organizacja imprez

Eventy, które organizujemy, to zarówno kameralne wydarzenia, jak i naprawdę duże uroczystości. Mamy doświadczenie w przygotowywaniu imprez firmowych, koncertów, festiwali, rozmaitego typu targów. Pomagamy w zaprojektowaniu scenariusza autorskiego wydarzenia lub imprezy tematycznej.

Bankiety

Kompleksowo zorganizujemy bankiet, galę, jubileusz firmy czy inną imprezę o oficjalnym charakterze. Zadbamy o spójne i stylowe dekoracje oraz profesjonalną obsługę – nie tylko kelnerów czy hostessy, ale także konferansjerów prowadzących wydarzenie.

Konferencje

Postaramy się o to, by materiały konferencyjne dotarły do odpowiednich osób, zatroszczymy się o komfort prelegentów, zapewnimy pomoc techniczną w czasie prezentacji lub pokazów. Zorganizujemy Twoją konferencję planowo i kompleksowo.

DJ na imprezy

Bez względu na charakter uroczystości, zapewnimy Twojemu wydarzeniu odpowiednią oprawę muzyczną. Nasi DJ-e zadbają o repertuar utrzymany w klimacie eventu, a jednocześnie sprawią, że goście bez oporów ruszą na parkiet.

Minigolf

Jako jedyni w Małopolsce oferujemy przenośny zestaw 18 pól do minigolfa. Z naszych usług w tym zakresie korzystają wszyscy ci, którzy chcą zapewnić swoim gościom dodatkowe atrakcje i atmosferę zdrowej rywalizacji.

Szukasz firmy organizującej imprezy w Zakopanem?
Zadzwoń
501 044 852

Czym zajmiemy się podczas wydarzenia?

Realizacją transmisji internetowych eventów

W ramach swoich usług chętnie podejmujemy się również realizacji transmisji online z przeróżnych imprez i wydarzeń, np:
transmisją on-line konferencji firmowych,
streaming wydarzeń sportowych,
realizacją transmisji internetowych koncertów,
transmisją online szkoleń i webinarów.

Obsługa techniczna

Dzięki nam nie będziesz musiał obawiać się, że światła, głośniki czy projektory nie zadziałają w trakcie wydarzenia lub zostaną nieprawidłowo ustawione. Zajmiemy się obsługą techniczną sprzętu, a także jego montażem czy transportem.

Wynajem sprzętu

Jesteśmy głównie agencją eventową, działamy jednak także jako wypożyczalnia sprzętu. Z naszego zaplecza technicznego korzystają inne firmy i osoby prywatne. Posiadamy ilość urządzeń umożliwiającą obsługę naprawdę dużych imprez.

Oświetlenie

Stworzymy efektowny pokaz świetlny, zapewnimy subtelne oświetlenie sceniczne lub za pomocą światła wyeksponujemy wybrane elementy aranżacji. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem o wysokich możliwościach technicznych.

Nagłośnienie

Nasze nagłośnienie to gwarancja czystego, naturalnie brzmiącego dźwięku. Podczas organizacji wydarzeń muzycznych Klienci chętnie korzystają z naszych zestawów nagłośnieniowych, kolumn czy mikrofonów.

Organizacja Twojej imprezy w Zakopanem

O uroku Zakopanego nie trzeba nikogo przekonywać – miasto przyciąga wielu turystów spragnionych nie tylko kontaktu z naturą, ale także dobrej zabawy. Infrastruktura turystyczna sprzyja organizacji wydarzeń. Nasza firma ma na koncie obsługę rozmaitych eventów w Zakopanem.  Dotychczas przygotowywaliśmy imprezy w lokalizacjach takich jak:

  • Hotel Kasprowy,
  • Hotel Belvedere,
  • Hotel Grand Nosalowy Dwór.

W Hotelu Belweder oraz Hotelu Grand Nosalowy Dwór obsługiwaliśmy wydarzenie firmy 4F – dbaliśmy o obsługę techniczną pokazów dla klientów hurtowych. Zorganizowaliśmy również konferencję Cisco Forum 2016 (na zlecenie firmy Providea) – w przypadku tego dużego eventu (1200 osób) byliśmy odpowiedzialni za oświetlenie i nagłośnienie imprezy, a także obsługę sprzętu.

Zakopane – miasto na wydarzenia i eventy

Zakopane to miasto położone w południowej części województwa małopolskiego. Miejscowość zajmuje obszar 84 km kw. i liczy 27 tys. mieszkańców. Znaczną część jego powierzchni zajmuje Tatrzański Park Narodowy. Usytuowanie u podnóża Tatr sprawia, że Zakopane pełni funkcję głównie turystyczną – to ośrodek sportów zarówno letnich, jak i zimowych. Miasto tętni życiem przez cały rok – górskie otoczenie zachęca do organizacji imprez plenerowych, kuligów czy eventów sportowych.

Szukasz firmy organizującej imprezy w Zakopanem?
Zadzwoń
501 044 852

Galeria realizacji: