Obsługa i organizacja imprez w Myślenicach

Czeka Cię organizacja wydarzenia w Myślenicach? Zastanawiasz się, czy to miasto to dobre miejsce na Twoją imprezę? Pomożemy Ci! Nasza agencja eventowa doradzi odpowiednią lokalizację, zadba o transport i nocleg dla gości, a podczas samej uroczystości stworzy niezapomnianą atmosferę!

Organizacja imprez w Myślenicach – nasza oferta

Oferta naszej firmy eventowej obejmuje:

Ogólna organizacja imprez

Obsługujemy imprezy o rozmaitym charakterze i zasięgu. Możesz skorzystać z naszych usług, jeśli czeka Cię prywatne wydarzenie lub chcesz zorganizować dla swoich pracowników niezapomnianą imprezę firmową. Oprawę każdego eventu budujemy od podstaw, tworząc każdorazowo unikalny scenariusz.

Eventy z DJ-em

Nasze eventy z DJ-em nie są wyłącznie standardowymi zabawami przy muzyce. Goście organizowanych przez nas wydarzeń chętnie bawią się na imprezach granych z teledysków (DJV). Nasi Klienci zamawiają również Live Act z DJ-em (połączenie muzyki mechanicznej z występem gitarzysty, saksofonisty czy innego instrumentalisty).

Konferencje

Sprawdzamy się także w obsłudze wydarzeń o bardziej oficjalnym charakterze. Organizujemy konferencje, szkolenia, targi, seminaria. Możesz nam powierzyć zarówno obsługę techniczną, jak i logistyczną wydarzenia (zapewnimy transport, nocleg, materiały konferencyjne).

Bankiety

Organizowane przez nas bankiety zachwycają nienaganną, elegancką oprawą wizualną i muzyczną. Świetnie poruszamy się w obszarach związanych z etykietą i savoir-vivre’em. Mamy doświadczenie w podejmowaniu gości zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Minigolf

Każda z powyższych imprez może zostać urozmaicona dzięki dodatkowym atrakcjom. Jedną z nich jest minigolf. Oferujemy (jako jedyni w Małopolsce!) przenośny zestaw 18 pól do minigolfa. Zapewniamy również kije, piłeczki i tabelki startowe, umożliwiające porównywanie wyników uczestników.

Chcesz zorganizować imprezę w Myślenicach?
Zadzwoń
501 044 852

Czym się zajmiemy podczas obsługi imprezy w Myślenicach?

Nagłośnienie

Nasze kolumny i zestawy nagłośnieniowe wykorzystywane są podczas koncertów czy występów zespołów. Z powodzeniem obsługujemy również duże wydarzenia plenerowe. Czyste brzmienie zapewnia nasz własny, specjalistyczny i wysokiej jakości sprzęt.

Oświetlenie

Zajmujemy się oświetleniem scenicznym, estradowym, a także tym bardziej kameralnym. Organizacja imprezy artystycznej z finezyjną oprawą świetlną nie stanowi dla nas problemu. Oświetlimy również elementy architektoniczne budynku czy dzieła sztuki.

Wynajem sprzętu

Wyróżnia nas to, że posiadamy własny park maszynowy. Zostaniemy Twoim partnerem technologicznym bez względu na to, czy jesteś Klientem indywidualnym, czy firmowym. Zgłoś się do nas również, jeśli prowadzisz własną agencję eventową i szukasz kogoś, kto zapewni Ci wynajem sprzętu najwyższej jakości w przystępnej cenie.

Obsługa techniczna

Osoby, z którymi współpracujemy, to doświadczeni realizatorzy i technicy. Służymy swoją pomocą już na etapie projektu. Zapewniamy pełne wsparcie przy obsłudze ekranów multimedialnych, projektorów. Posiadamy wiedzę także w zakresie obróbki graficznej i specjalistycznego oprogramowania.

Miejsce na imprezę w Myślenicach

Myślenice to miasto przyjazne mieszkańcom, otwarte na przyjezdnych. Bogata historia i walory krajobrazowe w połączeniu z rozbudowaną infrastrukturą turystyczną przekładają się na duży potencjał w zakresie organizacji wydarzeń. Nasza agencja eventowa chętnie przygotuje i obsłuży imprezy w Myślenicach.

Myślenice – miasto na Twoją imprezę

Myślenice to miejscowość położona w Małopolsce, zamieszkiwana przez 18 tysięcy mieszkańców. Przez miasto przebiega słynna Zakopianka – droga łącząca Kraków i Zakopane. Myślenice to punkt na mapie Małopolski istotny nie tylko ze względów komunikacyjnych, ale także turystycznych. Przyjezdnych przyciąga tu bliskie sąsiedztwo Jeziora Dobczyckiego i urokliwych terenów Zarabia. Samo miasto zaś jest ciekawe historycznie – pierwsze wzmianki na jego temat pojawiają się w dokumentach już z połowy XIII w.

Chcesz zorganizować imprezę w Myślenicach?
Zadzwoń
501 044 852