Organizacja imprez w Nowym Sączu

Nasza agencja eventowa posiada duże doświadczenie w organizacji imprez – zarówno lokalnych czy krajowych, jak i międzynarodowych. Kolejnym miastem, w którym oferujemy usługi z zakresu obsługi eventów, jest Nowy Sącz. Pomożemy zaprojektować i zrealizować niezapomniane wydarzenie – bez względu na to, czy będzie to masowy koncert plenerowy, czy kameralne spotkanie firmowe.

Organizacja imprez w Nowym Sączu – nasze usługi

Nasza agencja eventowa od lat z powodzeniem świadczy usługi takie jak:

Ogólna organizacja imprez

Podejmiemy się organizacji każdego eventu. Dotychczas przygotowywaliśmy imprezy firmowe, targi branżowe, jubileusze, występy artystyczne. Zapewnimy także obsługę wydarzeniom przygotowanym przez naszych Klientów.

Konferencje

Chciałbyś zorganizować event branżowy, który zachwyci gości i sprosta oczekiwaniom ekspertów? Powierz nam przygotowanie konferencji – zadbamy o scenariusz wydarzenia, materiały promocyjne i zaplecze techniczne.

Bankiety

Zapewnimy Twojej uroczystości odpowiednią oprawę. Zadbamy nie tylko o wystrój czy catering, ale także o osoby prowadzące bankiet – posiadamy szeroką bazę kontaktów do doświadczonych konferansjerów.

Minigolf

Zachęcamy do wynajęcia naszego zestawu 18 pól do minigolfa. Gra spodoba się zarówno starszym, jak i młodszym uczestnikom imprezy – nie wymaga specjalnych umiejętności i ma proste, zrozumiałe dla każdego zasady.

DJ na imprezy

Oferujemy usługi DJ-ów, którzy zapewnią szaloną zabawę w klubie lub zagwarantują subtelną oprawę muzyczną oficjalnej uroczystości. DJ-e, z którymi współpracuje nasza agencja eventowa, to osoby doświadczone, posiadające wyczucie i muzyczny gust.

Szukasz firmy organizującej imprezy w Nowym Sączu?
Zadzwoń
501 044 852

Co oferujemy w zakresie obsługi imprez?

Obsługa techniczna

Boisz się, że w trakcie konferencji zawiodą multimedia? Skorzystaj z naszej usługi w zakresie obsługi technicznej. Oddamy do Twojej dyspozycji najlepszych techników, inżynierów dźwięku czy managerów produkcji.

Nagłośnienie

Dostarczymy Ci zestawy nagłośnieniowe, kolumny i mikrofony. Dysponujemy wyłącznie sprzętem najlepszych marek, co przekłada się na wysoką jakość dźwięku podczas wydarzenia.

Oświetlenie

Pokaz świetlny? Oświetlenie sceniczne? A może wyeskponowanie za pomocą światła wybranych elementów dekoracji? Nasi realizatorzy oświetlenia postarają się spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.

Wynajem sprzętu

Wynajmujemy sprzęt na wydarzenia firmowe, imprezy plenerowe, koncerty. Ilość urządzeń dostępnych w naszej wypożyczalni pozwala na obsługę dużych imprez masowych.

Zorganizuj z nami swoją imprezę w Nowym Sączu!

Zachęcamy do kontaktu Klientów indywidualnych i firmowych. Działamy głównie na terenie Krakowa, Katowic i okolicznych miejscowości. W Nowym Sączu dotychczas zrealizowaliśmy imprezy w rozmaitych lokalizacjach – chętnie zorganizujemy także Twoje wydarzenie w tej miejscowości.

Nowy Sącz – miasto na imprezy i wydarzenia

Nowy Sącz jest miastem na prawach powiatu, zlokalizowanym w południowo-wschodniej Małopolsce. To trzecia pod względem zarówno powierzchni, jak i liczby mieszkańców miejscowość w województwie małopolskim. Nowy Sącz jest istotnym na mapie południowej Polski węzłem komunikacyjnym – krzyżują się tu drogi krajowe nr 28, 75 i 87 oraz linie kolejowe. Miasto leży w kotlinie i otoczone jest kilkoma pasmami górskimi. Stanowi najważniejszy ośrodek kulturalny ziemi sądeckiej. Zjeżdżają tu turyści zainteresowani kulturą regionu oraz miłośnicy górskich szlaków.

Szukasz firmy organizującej imprezy w Nowym Sączu?
Zadzwoń
501 044 852