Organizacja imprez i wydarzeń w Rybniku

Chciałbyś zorganizować imprezę, obawiasz się jednak natłoku obowiązków i ewentualnych wpadek? Dobrze trafiłeś! Nasza agencja eventowa od kilkunastu lat przygotowuje uroczystości o różnym charakterze: oficjalne gale, masowe koncerty, kameralne imprezy firmowe czy branżowe, specjalistyczne konferencje. Dbamy o to, by docierać do coraz większej ilości Klientów – kolejnym miastem, w którym prowadzimy działalność, jest Rybnik.

Organizacja imprez – sprawdź ofertę naszej agencji eventowej!

Nasza firma zajmuje się organizacją imprez i obsługą wydarzeń na wielu płaszczyznach – dbamy o przebieg uroczystości, dodatkowe atrakcje dla gości, przygotowanie sprzętu. Oferujemy usługi takie jak:

Ogólna organizacja imprez

W zależności od życzeń Klienta zajmiemy się kompleksową organizacją imprezy, jej obsługą bądź tylko wybranym aspektem (np. wynajmem i montażem urządzeń). Przygotujemy wydarzenie zgodnie z oczekiwaniami i wymaganiami, kierując się przy tym dodatkowo wieloletnim doświadczeniem i wyczuciem.

DJ na imprezy

Muzyka to jeden z kluczowych elementów imprezy – najczęściej to on decyduje o dobrej zabawie. Współpracujemy z najlepszymi DJ-ami, którzy potrafią sprawić, że parkiet pozostaje pełny od pierwszego do ostatniego granego kawałka.

Konferencje

Organizujemy konferencje dla firm, te branżowe, skupiające specjalistów z określonej dziedziny lub międzynarodowe – dedykowane zarówno polskiemu, jak i zagranicznemu środowisku. Zapewniamy wynajem i obsługę multimediów oraz usługi profesjonalnych konferansjerów.

Bankiety

Nasza agencja eventowa ma bogate doświadczenie w przygotowywaniu oficjalnych uroczystości, szczególnie zaś bankietów i gali. Starannie wybieramy dekoracje, oprawę muzyczną i atrakcje dla gości, a podczas samej uroczystości dbamy o komfort zaproszonych.

Minigolf

Szukasz atrakcji, która ożywi atmosferę wydarzenia i pobudzi gości? Sprawdź naszą ofertę w zakresie wynajmu minigolfa. Ta prosta rozrywka dostarcza powodów do zdrowej rywalizacji i za każdym razem budzi wśród gości masę pozytywnych emocji.

Szukasz firmy organizującej imprezy w Rybniku?
Zadzwoń
501 044 852

Obsługa eventów i wydarzeń – zakres naszych usług

Wynajem sprzętu

Z naszej usługi wynajmu sprzętu korzystają zarówno Klienci prywatni, jak i inne agencje eventowe. Posiadamy profesjonalny sprzęt w ilości, która umożliwia obsługę naprawdę dużych wydarzeń.

Obsługa techniczna

Boisz się, że sprzęt nie zadziała lub zawiedzie w trakcie uroczystości? Nasi technicy zadbają o obsługę urządzeń podczas wydarzenia. Oświetleniowcy i inżynierzy dźwięku pomogą z kolei w zaplanowaniu odpowiedniej oprawy uroczystości.

Nagłośnienie

Kolumny nagłośnieniowe, mikrofony, miksery – nasz sprzęt pozwoli zapewnić odpowiednie nagłośnienie imprezom firmowym w klubie, koncertom na świeżym powietrzu czy kameralnym występom zespołów muzycznych.

Oświetlenie

Dyskretne światło skierowane na prelegentów? A może efektowny pokaz świetlny połączony z pokazem tanecznym? Postaramy się spełnić każde Twoje życzenie w zakresie oświetlenia imprezy.

Twoja impreza w Rybniku

Przygotujemy dla Ciebie i Twoich gości niezapomnianą imprezę w Rybniku. Zaproponujemy lokalizację dopasowaną do wydarzenia lub zorganizujemy uroczystość w wybranym przez Ciebie miejscu. Dotychczas mieliśmy okazję obsługiwać eventy w różnych lokalach na terenie Rybnika i okolic.

Rybnik – informacje o miejscowości

Rybnik to miasto powiatowe zlokalizowane w południowej części województwa śląskiego. Miejscowość liczy aż 27 dzielnic. Sporą ilość przyjezdnych przyciąga Śródmieście, w którym skupiona jest większość zabytków Rybnika. Neogotycka bazylika św. Antoniego, neoklasycystyczny ratusz oraz drewniany kościół św. Katarzyny z XVI w. to prawdziwe perełki rybnickiej architektury.

Szukasz firmy organizującej imprezy w Rybniku?
Zadzwoń
501 044 852