Organizacja imprez w Krynicy-Zdroju

Szukasz agencji eventowej, która zorganizuje niezapomnianą imprezę firmową lub perfekcyjnie przygotuje branżową konferencję? Sprawdź naszą ofertę! Obsługujemy wydarzenia o różnym charakterze. Zajmiemy się organizacją plenerowego koncertu czy międzynarodowych targów. Kolejnym miastem, w którym można skorzystać z naszych usług, jest Krynica-Zdrój.

Nasza oferta w zakresie organizacji eventów w Krynicy-Zdroju

W ofercie naszej agencji eventowej znajdują się następujące usługi:

Ogólna organizacja imprez

Organizujemy eventy oficjalne, takie jak gale i jubileusze, a także niezobowiązujące wydarzenia – integracyjne imprezy firmowe czy wieczory tematyczne. Oferujemy szereg urozmaiceń i atrakcji (pokazy barmańskie, fotobudka, występy kabareciarzy).

Konferencje

Martwisz się o obsługę multimediów podczas konferencji? Chcesz mieć pewność, że materiały konferencyjne dotrą do każdego uczestnika? Nasza agencja eventowa zorganizuje wydarzenie, dbając o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół!

Bankiety

Zorganizujemy bankiet w wybranym przez Ciebie miejscu, przygotujemy subtelne dekoracje, zapewnimy profesjonalną obsługę. Służymy także doradztwem co do ostatecznego kształtu uroczystości.

Minigolf

Gra, która zaangażuje gości w każdym wieku? Minigolf to dobry sposób na urozmaicenie wydarzenia. Proste zasady i pomoc naszych pracowników sprawią, że Twoi goście będą się świetnie bawić.

DJ na imprezy

Wiemy, że impreza nie może się udać bez dobrej muzyki. Współpracujemy z doświadczonymi DJ-ami, którzy dobiorą repertuar do charakteru wydarzenia i preferencji gości.

Szukasz firmy organizującej imprezy w Krynicy-Zdroju?
Zadzwoń
501 044 852

O co zadbamy podczas obsługi imprezy?

Wynajem sprzętu

Poza obsługą imprez oferujemy także wynajem sprzętu. Z naszego zaplecza technicznego korzystają zarówno nasi Klienci, jak i inne agencje eventowe. Fakt, że dysponujemy własnym parkiem maszynowym, czyni nas niezależnymi od firm zewnętrznych.

Oświetlenie

Za pomocą światła stworzymy niepowtarzalną dekorację lub subtelnie oświetlimy wykonawców bądź prelegentów podczas rozmaitych eventów. Dysponujemy oświetleniem zewnętrznym, wewnętrznym, architektonicznym oraz scenicznym.

Nagłośnienie

Nasze nagłośnienie to gwarancja czystego, pięknie brzmiącego dźwięku. Dbamy również o komfort osób występujących na scenie. Zapewniamy nowoczesne zestawy nagłośnieniowe, mikrofony i kolumny.

Obsługa techniczna

Pracujemy na własnym, dobrze znanym nam sprzęcie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować obsługę techniczną wydarzenia na najwyższym poziomie. Oddajemy do dyspozycji naszych Klientów techników, inżynierów dźwięku i realizatorów oświetlenia.

Organizacja imprez w Krynicy-Zdroju

Krynica-Zdrój jako miejscowość uzdrowiskowo-turystyczna świetnie nadaje się na organizację rozmaitych wydarzeń. Mamy na koncie wiele udanych projektów zrealizowanych właśnie w tym malowniczym mieście. Dotychczas z powodzeniem obsłużyliśmy eventy i imprezy w lokalach takich jak Hotel Krynica oraz Hotel Czarny Potok.

Krynica-Zdrój – miasto na Twoje wydarzenie

Krynica-Zdrój to miasta położone w południowo-wschodniej części województwa małopolskiego. Miejscowość liczy blisko 11 tys. mieszkańców i zajmuje obszar około 40 km kw. Krynica-Zdrój znana jest z leczniczych właściwości wód wypływających z pobliskich źródeł. To uzdrowisko położone w malowniczym otoczeniu gór przyciąga wielu turystów, którzy odwiedzają miasto zarówno latem, jak i zimą. Nie brak tu także innych atrakcji – przyjezdnych przyciąga organizowany co roku Festiwal im. Jana Kiepury oraz zabytkowa architektura miejscowości.

Szukasz firmy organizującej imprezy w Krynicy-Zdroju?
Zadzwoń
501 044 852