Organizacja wydarzeń i eventów w Tychach

Szukasz agencji eventowej? Nasza firma od lat świadczy usługi w zakresie organizacji i obsługi wydarzeń. Wyróżnia nas dynamizm działania, zaangażowanie oraz profesjonalizm – dbamy o zadowolenie Klienta bez względu na to, czy przygotowujemy kameralną imprezę firmową, czy masowy koncert plenerowy. Kolejnym miastem, w którym działamy, są Tychy.

Nasze usługi w zakresie organizacji imprez

W zakresie organizacji i obsługi imprez oferujemy usługi takie jak:

Ogólna organizacja imprez

Przygotowujemy uroczystości tematyczne, imprezy firmowe, eventy branżowe. Organizujemy wydarzenia plenerowe – koncerty, festiwale, pikniki. Dbamy o profesjonalną obsługę oficjalnych imprez i personel pasujący do charakteru eventu.

Bankiety

Podczas organizacji bankietów i gali dokładamy wszelkich starań, aby przygotować uroczystość perfekcyjną w każdym calu. Przykładamy wagę do detali, zapewniamy przemyślane dekoracje, staramy się także zbudować właściwy klimat za pomocą subtelnej muzyki.

Konferencje

Zorganizujemy konferencję profesjonalnie, dbając zarówno o gości, jak i prelegentów. Pomożemy wybrać miejsce na wydarzenie, zapewnimy transport gościom, przygotujemy sale konferencyjne włącznie ze sprzętem – nagłośnieniem, oświetleniem i multimediami.

Minigolf

Minigolf uatrakcyjni imprezę firmową – w rozgrywkę zaangażuje się każdy bez względu na wiek, zainteresowania i zajmowane stanowisko. Nasza agencja eventowa zapewnia nie tylko zestaw 18 pól do minigolfa, ale także jego montaż oraz pomoc animatora.

DJ na imprezy

Muzyka na imprezie to podstawa. Dobry DJ sprawia, że goście świetnie się bawią i nie mają oporów przed tym, żeby ruszyć na parkiet. Współpracujemy z artystami, którzy dobrze czują się w różnych stylach muzycznych, a także wybierają repertuar, uwzględniając preferencje osób zaproszonych.

Szukasz firmy organizującej imprezy w Tychach?
Zadzwoń
501 044 852

Czym zajmiemy się podczas obsługi imprezy?

Oświetlenie

Zadbamy o oświetlenie zarówno dekoracyjne, jak i estradowe. Zajmiemy się doświetleniem wybranych elementów architektonicznych. Dla bardziej wymagających Klientów możemy przygotować efektowny pokaz świetlny współgrający z innymi atrakcjami, np. pokazem tanecznym.

Nagłośnienie

Najwyższej jakości zestawy nagłośnieniowe pozwalają zapewnić organizowanym przez nas imprezom odpowiednią oprawę muzyczną. Dysponujemy kolumnami, głośnikami i mikrofonami najlepszych producentów.

Wynajem sprzętu

Posiadamy własny park technologiczny, co sprawia, że w zakresie zaplecza technicznego jesteśmy niezależni od firm zewnętrznych. Niejednokrotnie wynajmujemy także sprzęt innym agencjom eventowym.

Obsługa techniczna

Inżynier dźwięku, oświetleniowiec, technik multimediów – to tylko jedni z wielu specjalistów, których oddajemy do dyspozycji naszych Klientów. Obsługa techniczna zapewniana przez naszych pracowników to gwarancja udanej, sprawnie przebiegającej uroczystości.

Tychy – miejsce na Twoje wydarzenie

Nasza agencja eventowa stara się stale poszerzać zakres swoich usług oraz obszar działalności. Kolejną miejscowością, w której organizujemy i przygotowujemy imprezy, są Tychy. Dotychczas mieliśmy okazję obsługiwać eventy w rozmaitych lokalizacjach na terenia miasta i okolic.

Krótko o Tychach

Tychy to miasto położone w środkowo-wschodniej części województwa śląskiego. Miejscowość zajmuje ponad 80 km kw. powierzchni oraz liczy blisko 130 tys. mieszkańców.  Tychy są jednym z centralnych ośrodków konurbacji górnośląskiej. Miasto ma charakter głównie przemysłowy, chociaż nie brak tu placówek kulturalnych – muzeów, galerii i teatrów. Przyjezdnych przyciągają również kompleksy sportowe i wypoczynkowe znajdujące się w mieście.

Szukasz firmy organizującej imprezy w Tychach?
Zadzwoń
501 044 852