Organizacja i obsługa imprez w Chorzowie

Zajmujemy się organizacją wydarzeń firmowych, takich jak konferencje branżowe, naukowe, szkolenia, uroczystości, jubileusze, bankiety, koncerty, prezentacje, targi. Nasza firma eventowa pomoże w doborze idealnego miejsca na event firmowy, zapewni transport i zakwaterowanie dla uczestników, a także atrakcje na wysokim poziomie. Ponadto zadbamy również o techniczne aspekty wydarzenia, takie jak oświetlenie, nagłośnienie czy oprawa multimedialna. Swoją ofertę kierujemy do Klientów z Chorzowa.

Jakie imprezy organizuje nasza agencja eventowa w Chorzowie?

Nasza agencja eventowa zajmuje się organizacją szeroko pojętych wydarzeń odbywających się na terenie Chorzowa:

Imprezy i eventy firmowe

Organizowanie eventów firmowych to nasza pasja. Każde zlecenie traktujemy z niezwykłym zaangażowaniem. Zapewniamy pomoc na każdym etapie. Doradzimy, jakie miejsce wybrać na event, pomożemy w zorganizowaniu miejsc noclegowych oraz transportu, zadbamy o kompleksową oprawę techniczną. Aby urozmaicić imprezę firmową i sprawić, żeby event na długo pozostał w pamięci uczestników, możemy zaproponować różne atrakcje, takie jak: Djlive act z dj-emfotobudkapokazy tanecznepokazy barmańskiekabaretykonferansjerzy, zespoły muzyczne. Zadbamy o każdy aspekt wydarzenia, abyś mógł być pewny, że wszystko będzie idealnie przygotowane. Jesteśmy otwarci na świeże pomysły i staramy się unikać rutyny.

Jubileusze firmowe

Jubileusze firm to wyjątkowe wydarzenia organizowane zwykle z okazji rocznicy działalności firmy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z wagi tych momentów. Nasza wiedza i doświadczenie w zakresie eventów gwarantują stworzenie niezwykłego jubileuszu, który na długo zostanie w pamięci pracowników i współpracowników. Zajmiemy się wszystkim – począwszy od doboru miejsca, poprzez stworzenie planu wydarzenia aż po dostarczenie najwyższej klasy atrakcji.

Konferencje

Konferencje branżowe to jedno z podstawowych narzędzi budowania profesjonalnego wizerunku firmy. Nasi specjaliści zorganizują Twoją konferencję za Ciebie. Zapewnimy oświetlenie, nagłośnienie, mikrofony, a także zadbamy o odpowiednią oprawę wydarzenia. Każdy aspekt będzie dopracowany w najdrobniejszym szczególe. Nasz zespół specjalistów zadba o to, by konferencja była nie tylko miejscem prezentacji i dyskusji, ale także doświadczeniem, które przyniesie realne korzyści dla Twojego biznesu. Organizujemy nie tylko konferencje tradycyjne, ale również online oraz konferencje hybrydowe.

Bankiety i kolacje afer party

Bankiet firmowy to świetna okazja do integracji zespołu, a także nawiązania nowych relacji biznesowych. Jako agencja eventowa doskonale wiemy, jak zorganizować bankiet, który na długo pozostanie w pamięci uczestników. Nasza agencja eventowa uwzględni wszystkie najważniejsze aspekty – od propozycji prestiżowych miejsc przez atrakcje aż po kompleksową obsługę techniczną.

Chcesz zorganizować event w Chorzowie?
Zadzwoń i otrzymaj dopasowaną ofertę
501 044 852

Jakie usługi realizujemy na terenie Chorzowa?

Oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne na każdym etapie trwania wydarzenia, a także proponujemy możliwość wypożyczenia urządzeń scenicznych.

Oświetlenie na eventy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy oświetleniowe realizacje eventów i imprez firmowych. Zapewnimy odpowiednią oprawę oświetleniową wraz z montażem i kompletną obsługę techniczną. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który pozwala uzyskać zachwycające efekty świetlne.

Nagłośnienie imprez firmowych

Zapewnienie odpowiedniego nagłośnienia eventu to niezwykle istotna część każdego wydarzenia. Nasze wieloletnie doświadczenie w nagłaśnianiu imprez sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować bogaty asortyment sprzętowy, który przełoży się na profesjonalny dźwięk na Twojej imprezie. Dostępne u nas kolumny i zestawy nagłośnieniowe, mikrofony, miksery sprawią, że każda impreza na długo pozostanie w pamięci jej uczestników.

Multimedia na eventy branżowe

Posiadamy nie tylko zestawy nagłośnieniowe i sprzęt oświetleniowy, ale również urządzenia multimedialne, takie jak nowoczesne ekrany LED-owe, które zapewnią wysoką jakość obrazu, a także dynamiczne i atrakcyjne wyświetlanie treści. W ofercie mamy również TV o różnej przekątnej, telebimy, ekrany diodowe oraz ekrany bezszwowe.

Transmisje wydarzeń online (streaming)

W ostatnim czasie wzrosło zainteresowanie transmisjami online z wydarzeń. Firmy realizują w ten sposób swoje wewnętrzne, sprzedażowe, jak i promocyjne cele. Transmisje online można przeprowadzić z różnego rodzaju wydarzeń. My mamy doświadczenie w streamingu konferencjistreamingu wydarzeń sportowychstreamingu wydarzeń muzycznych oraz transmisji online ze szkoleń.

Gdzie w Chorzowie organizujemy imprezy firmowe?

W Chorzowie nie brakuje miejsc do zorganizowania imprezy firmowej. Można wybierać pomiędzy hotelami, salami konferencyjnymi, a także restauracjami. Przy wyborze odpowiedniego miejsca na event firmowy warto kierować się takimi czynnikami, jak charakter imprezy, liczba uczestników czy planowany budżet.

Chorzów – miejsce na organizację eventu firmowego

Chorzów to miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce, w województwie śląskim, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Jest to lokalny ośrodek gospodarczy oraz kulturalny. Współczesny Chorzów powstał z połączenia w latach 30. XX wieku miasta Królewska Huta oraz dwóch gmin wiejskich – Chorzowa (obszar nazywany dziś Chorzowem Starym) i Wielkich Hajduk. Miasto graniczy między innymi z Katowicami, Rudą Śląską, Bytomiem, Piekarami Śląskimi, Siemianowicami Śląskimi oraz Świętochłowicami. Na terenie Chorzowa znajdują się takie atrakcje, jak Park Śląski, Stadion Śląski, Śląski Ogród Zoologiczny, Planetarium Śląskie czy Muzeum Hutnictwa w Chorzowie

Gdzie poza Chorzowem zajmujemy się obsługą imprez?

Chorzów to nie jedyne miasto w Polsce, w którym mieliśmy okazję organizować imprezy i eventy firmowe. Działamy na terenie Małopolski, Śląska, a także Podkarpacia. Realizowaliśmy zlecenia dla Klientów z WieliczkiNiepołomicMyślenicKrynicy Zdrój, Nowego Sącza, Sanoka, Żor czy Cieszyna.

Chcesz zorganizować event w Chorzowie?
Zadzwoń i otrzymaj dopasowaną ofertę
501 044 852