Organizacja i obsługa imprez w Wieliczce

Kwestie organizacji i obsługi eventów nie mają przed nami tajemnic. Każdorazowo starannie przygotowujemy się do wydarzenia, proponujemy atrakcyjne rozwiązania, zapewniamy też fachową pomoc i doradztwo. Zorganizujemy dla Ciebie każdą imprezę na terenie Wieliczki i postaramy spełnić się wszystkie Twoje życzenia.

Jakie imprezy zorganizujemy w Wieliczce?

Oferta naszej agencji eventowej obejmuje m.in.:

 

Ogólna organizacja imprez

Mamy doświadczenie w organizacji imprez zarówno większych, jak i mniejszych. Zadbamy o to, by Twoje prywatne wydarzenie było idealne, impreza firmowa – udana, a koncert – porywający. Obsługujemy eventy plenerowe i lokalne. W ofercie posiadamy szereg urozmaicających atrakcji: pokazy barmańskie, występy kabareciarzy, tancerzy.

DJ

Czym byłaby impreza bez dobrego DJ-a? To właśnie on gwarantuje dobrą zabawę i sprawia, że goście szaleją na parkiecie do białego rana. Gramy na eventach dla osób w każdym przedziale wiekowym, imprezach okolicznościowych czy tematycznych. Nasz repertuar obejmuje utwory od muzyki lat 60. po kawałki współczesne.

Bankiety

Zorganizujemy wystawny bankiet czy galę jubileuszową. Wiemy, jak uświetnić ważne dla Twojej rodziny lub firmy wydarzenie. Zadbamy o każdy szczegół aranżacji. W zależności od życzeń Klienta zapewnimy elegancką, subtelną lub niezobowiązującą oprawę wizualną i muzyczną.

Konferencje

Wiemy, że wydarzenie branżowe lub naukowe wymaga organizacji od A do Z: począwszy od zapewnienia noclegu i transportu gościom, poprzez obsługę samej konferencji, po dopięcie na ostatni guzik kwestii technicznych. Każdorazowo czuwamy nad sprawnym przebiegiem eventu i szybko reagujemy na bieżące sugestie i życzenia.

Minigolf

To często wybierana przez naszych Klientów usługa urozmaicająca imprezę. Może stanowić jedną z rozrywek podczas wydarzenia lub główną atrakcję wieczoru. Impreza integracyjna w formie turnieju minigolfa? Czemu nie! Zapewniamy pełny zestaw pól wraz z kijami i piłeczkami oraz pomoc naszych pracowników w trakcie rozgrywki.

Chcesz zorganizować imprezę w Wieliczce?
Zadzwoń
501 044 852

Nasze usługi realizowane na terenie Wieliczki

Usługi live streamingu z eventów w Wieliczce

Zajmujemy się także realizacją streamingów z imprez każdego typu w Wieliczce i okolicach. Podejmujemy się szczególnie streamingu konferencji i zawodów sportowych, realizacji transmisji internetowych koncertów czy transmisji online webinarów dla firm.

Wynajem sprzętu

Posiadamy własny profesjonalny sprzęt oświetleniowo-nagłośnieniowy. Jakość i ilość naszych urządzeń pozwala na obsługę naprawdę dużych wydarzeń. Jesteśmy otwarci na podjęcie stałej współpracy – wynajmujemy sprzęt także innym agencjom eventowym.

Nagłośnienie

Nasze zestawy nagłośnieniowe zapewniają najwyższą jakość dźwięku i naturalne brzmienie. Zadbamy o to, by głos konferansjera był czysty i słyszalny dla wszystkich gości, a zespół muzyczny miał na scenie komfortowe warunki w zakresie odsłuchu.

Oświetlenie

Bez względu na to, czy zależy Ci na delikatnym, białym świetle podkreślającym postaci lub elementy aranżacji, czy chcesz zorganizować widowiskowy pokaz świetlny, zgłoś się do nas. Posiadamy nie tylko niezbędną aparaturę, ale także fachowych realizatorów oświetlenia i techników multimedialnych.

Obsługa techniczna

Wyręczymy Cię we wszelkich kwestiach technicznych. Zamontujemy sprzęt, zaprogramujemy go, obsłużymy, zmodyfikujemy ustawienia w razie potrzeby. Nasza obsługa techniczna to nie tylko grono fachowców, ale też zapaleńców i maniaków technicznych.

Gdzie w Wieliczce zorganizujemy imprezę?

Wieliczka to miasto o bogatych walorach turystycznych, głównie za sprawą unikatowej na skalę światową kopalni soli. Bogata baza hoteli, restauracji i lokali daje duże możliwości w zakresie organizacji imprez. Nasza agencja eventowa chętnie podejmie się realizacji projektów na terenie Wieliczki.

Chcesz zorganizować imprezę w Wieliczce?
Zadzwoń
501 044 852

Wieliczka – miejsce na Twoje wydarzenie

Wieliczka to miejscowość położona w Małopolsce, leżąca zaledwie kilkanaście kilometrów na południowy-wschód od Krakowa. Już w XIII wieku funkcjonowała jako prężnie rozwijający się ośrodek wydobywczy. Dziś jest miastem głównie turystycznym – do Kopalni Soli ,,Wieliczka”, wpisanej na listę UNESCO, co roku przyjeżdżają tysiące osób. Uwagę zwraca również średniowieczny układ architektoniczny i zabytkowe budownictwo. Położenie blisko Krakowa oraz przyjemne otoczenie (duża powierzchnia terenów zielonych, liczne trasy spacerowe) sprawiają, że Wieliczka jest miejscem osiedlania się wielu ludzi pracujących w Krakowie.