Organizacja i obsługa imprez w Niepołomicach

Zastanawiasz się nad organizacją wydarzenia w Niepołomicach? Chcesz, aby ktoś podjął się obsługi Twojej imprezy? Agencja Twój Event wyręczy Cię we wszystkich czynnościach bez względu na to, czy planujesz małą imprezę firmową, czy duże plenerowe wydarzenie.

Imprezy, które dla Ciebie zorganizujemy w Niepołomicach

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

 

Ogólna organizacja imprez

Zorganizujemy dla Ciebie wydarzenia firmowe, branżowe i naukowe. Obsługujemy koncerty, konferencje, targi, bankiety i wszelkiego rodzaju imprezy. Zapewniamy również pomoc w wybranym aspekcie organizacyjnym (np. technicznym) oraz szereg dodatkowych atrakcji.

Bankiety

Zaplanujemy uroczystą galę oraz wystawny bankiet i zadbamy o każdy szczegół wydarzenia. Podejmiemy się obsługi imprez stojących, siedzących, mieszanych, coctail party, eventów wieńczących plebiscyty czy spotkania branżowe.

Konferencje

Twój Event zapewni maksymalny komfort uczestnikom konferencji, zadba o materiały, gadżety i stronę internetową wydarzenia. Nasza agencja eventowa oferuje potrzebne multimedia czy sprzęt do tłumaczeń symultanicznych. Zapewniamy również profesjonalnych konferansjerów.

DJ na imprezy

DJ-e współpracujący z agencją Twój Event mają co najmniej kilkuletnie doświadczenie w zakresie obsługi imprez firmowych, plenerowych czy okolicznościowych. Dostosują muzykę do odbiorców, miejsca i charakteru wydarzenia. Z pomocą pełnego osprzętowania zapewnią gościom szampańską zabawę.

Minigolf

Minigolf to rozrywka, która wprowadzi do Twojego wydarzenia element rywalizacji. Gra jest przeznaczona dla osób w różnym wieku – jej zasady są bardzo proste. Twój Event to jedyna firma w Małopolsce posiadająca pełny zestaw 18 pól do minigolfa.

Inne atrakcje, które urozmaicą Twoje wydarzenie, to:

Szukasz firmy, która zorganizuje imprezę w Niepołomicach?
Zadzwoń
501 044 852

Niepołomice – nasza oferta w zakresie obsługi imprez

Realizacja transmisji internetowych w Niepołomicach

Nasza firma zajmuje się również organizacją live streamingów z wydarzeń i eventów w Niepołomicach. W naszej ofercie znajdują się m.in. live streamingi konferencji, streamingi zawodów sportowych, koncertów czy webinarów i szkoleń dla firm.

Nagłośnienie

Znaczna część imprez wymaga odpowiedniej oprawy muzycznej, wszystkie – sprawnego nagłośnienia. Koncerty nie obejdą się bez instrumentów i sprzętu nagłaśniającego, konferencje i bankiety – bez mikrofonów. Oferujemy aparaturę wysokiej jakości i znanych, sprawdzonych marek: Shure, Senheiser, AKG (mikrofony) oraz HK Audio, Turbosound i Mackie (kolumny i sprzęty nagłośnieniowe).

Oświetlenie

Odpowiednią oprawę wizualną Twojej uroczystości zapewnimy dzięki dekoracyjnemu oświetleniu zarówno wewnętrznemu, jak i zewnętrznemu. Posiadamy inteligentne ruchome głowice, stoły i sterowniki do świateł, które pozwolą wyczarować świetlne show lub po prostu doświetlić prelegentów na konferencji.

Wynajem sprzętu

Mamy własny sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy i multimedialny, który możemy wynająć na każdym etapie wydarzenia. Pomożemy w razie awarii głośników czy braków w zakresie specjalistycznych urządzeń.

Obsługa techniczna

Technicy z naszej firmy eventowej zajmą się kompleksowo obsługą techniczną wydarzenia. Realizację każdego pomysłu Klienta zapewnią następujący specjaliści:

  • technik multimediów,
  • realizator oświetlenia,
  • inżynier dźwięku,
  • manager produkcji.

Miejsca w Niepołomicach na organizację Twojej imprezy

Twój Event to agencja otwarta na pomysły Klientów i chętnie podejmująca się organizacji wydarzeń w nawet najbardziej zaskakujących lokalizacjach. Potrafimy również doradzić wybór miejsca dopasowanego wyglądem i charakterem do eventu.

Szukasz firmy, która zorganizuje imprezę w Niepołomicach?
Zadzwoń
501 044 852

Garść informacji o Niepołomicach

Niepołomice to niewielkie, liczące 12 000 mieszkańców miasto gminne położone 25 km od Krakowa. Miejscowość przecina kilka ważnych szlaków komunikacyjnych (autostrada A4, linia kolejowa E30, drogi krajowe nr 94 i 75), co w połączeniu z dobrą infrastrukturą i prężnym działaniem lokalnych władz stanowi sporą zachętę dla przedsiębiorców. Inwestycje ulokowały tutaj firmy takie jak Coca-Cola, MAN Trust czy Oknoplast. Niepołomice oferują także liczne atrakcje turystyczne – znajdują się tutaj XIV-wieczne zabytki (najbardziej znany z nich to Zamek Królewski) oraz popularne wśród miłośników aktywnego wypoczynku kompleksy leśne (Puszcza Niepołomicka).