Organizacja i obsługa imprez w Zawierciu

Specjalizujemy się w organizacji imprez i eventów firmowych. Obsługujemy jubileusze firmowe, gale, konferencje, w tym również konferencje hybrydowe, bankiety, targikoncerty. Zapewniamy kompleksową obsługę techniczną wydarzeń (nagłośnienie, oświetlenie, wynajem multimediów, w tym ekranów LED). Ponadto realizujemy również streaming online wydarzeń. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych Klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zaplanować i zorganizować niezapomniany i niepowtarzalny event. Nasze usługi realizujemy na terenie Zawiercia.

Jakie imprezy organizuje nasza agencja eventowa w Zawierciu?

Nasza agencja eventowa Twój Event specjalizuje się w organizacji różnego typu imprez na terenie Zawiercia i okolic. Imprezy firmowe mogą być mieć różną skalę, w zależności od możliwości i potrzeb firmy. Obsługujemy zarówno mniejsze bankiety firmowe, jak i duże eventy na setki osób, a także after party.

Imprezy firmowe

Imprezy firmowe organizujemy kompleksowo – pomagamy w wyborze odpowiedniego miejsca na event, zapewniamy gościom nocleg, transport, a także dodatkowe atrakcje. Z naszymi atrakcjami na eventy stworzysz wyjątkową, pełną wrażeń imprezę firmową, integracyjną czy tematyczną. Djkabaretykonferansjerzypokazy tanecznepokazy barmańskiezespoły muzycznefotobudka to tylko kilka z opcji, które możemy zaoferować, aby Twój event był niezapomniany.

Jubileusze firmowe

Jubileusz firmowy to szczególne wydarzenie dla każdego przedsiębiorstwa. To doskonały czas na podsumowanie dotychczasowych działań, ale również by podziękować pracownikom czy partnerom biznesowym za współpracę. Jubileusz firmowy wymaga odpowiedniej oprawy. Podczas współpracy z naszą firmą nie musisz martwić się o przygotowanie tego wyjątkowego wydarzenia. Zadbamy o przygotowanie scenariusza wydarzenia poprzez jego koordynację w czasie rzeczywistym. Organizujemy jubileusze firmowe, w tym również gale i rozdania nagród z uwzględnieniem potrzeb i życzeń Klientów.

Konferencje

Konferencja to wydarzenie wymagające umiejętności doskonałego planowania i koordynowania. Decydując się na usługi naszej firmy, nie musisz martwić się o jej przebieg. Organizujemy wydarzenia na wysokim poziomie, zapewniając przy tym pełne wsparcie techniczne – nagłośnienie, oświetlenie czy multimedia. Pomagamy w przygotowaniu nie tylko konferencji tradycyjnych, ale również konferencji online, a także szczególnie popularnych w ostatnim czasie konferencji hybrydowych.

Bankiety i kolacje after party

Zorganizujemy wystawny bankiet i kolację after party, która na długo pozostanie w pamięci uczestników wydarzenia. Dzięki naszej elastyczności jesteśmy w stanie zorganizować zarówno kameralny bankiet firmowy na kilkadziesiąt osób, jak i huczne wydarzenie z oprawą muzyczną w tle, w którym weźmie udział nawet kilkaset osób. Zadbamy o każdy detal i odpowiednią oprawę, która zachwyci nie tylko Ciebie, ale przede wszystkim gości.

Chcesz zorganizować wyjątkowy event firmowy w Zawierciu?
Zadzwoń
501 044 852

Jakie usługi realizujemy na terenie Zawiercia?

Organizacja imprez firmowych to nasza specjalność. Zapewniamy pełną obsługę techniczną i kompleksowe wsparcie na każdym etapie. Pomysłowość, elastyczność i perfekcyjna realizacja jest tym, co nas wyróżnia. W zakresie obsługi technicznej imprez w Zawierciu i w okolicach oferujemy:

Transmisje wydarzeń online

Streaming eventów to sposób na prowadzenie wydarzenia na zupełnie innym poziomie. Organizujemy imprezy i eventy firmowe i streamujemy je do sieci. Zajmujemy się kwestiami technicznymi i doradzamy, jak sprawić, żeby wydarzenie na długo pozostało w pamięci. Oferujemy transmisje online z różnych wydarzeń (streaming konferencji, streaming koncertówstreaming sportustreaming kursów, szkoleń). Nasze realizacje transmisji online dostosowujemy od unikalnych potrzeb Klientów.

Multimedia na eventy

Nasza firma eventowa może pochwalić się bogatym zapleczem technicznym. Posiadamy sprzęt multimedialny, na który składają się nowoczesne ekrany LED, ekrany bezszwowe, telewizory w rozmaitych rozmiarach, projektory, dzięki którym Twoje wydarzenie będzie jeszcze ciekawsze w odbiorze. Multimedia dobieramy do wymogów przestrzeni i liczebności uczestników.

Oświetlenie imprez firmowych

Niezależnie od charakteru imprezy – od mniejszych eventów firmowych po duże gale organizowane z rozmachem – zapewniamy kompleksowe oświetlenieOferujemy zarówno możliwość wynajmu oświetlenia na imprezę, jak i realizację wybranych przez Klienta efektów świetlnych. Dysponujemy oświetleniem scenicznym, estradowym czy dyskotekowym. Nie boimy się żadnych wyzwań. Nie tylko ,,zbudujemy” cały system świetlny, ale również przez cały czas trwania imprezy pozostaniemy w zasięgu, gwarantując tym samym kompleksową obsługę techniczną eventu.

Nagłośnienie eventów firmowych

Bez wątpienia najważniejszym elementem każdego wydarzenia organizowanego na większą skalę jest odpowiednie nagłośnienie. Do nagłośnienia imprez i eventów wykorzystujemy wyłącznie profesjonalny sprzęt, pozwalający cieszy się pięknym brzmieniem. W ofercie posiadamy m.in. kolumny i zestawy nagłośnieniowe, mikrofony, miksery. Dysponujemy doświadczeniem w zakresie nagłośnień eventów, co przekłada się na wiele udanych realizacji. Techniczna obsługa imprez nie ma przed nami żadnych tajemnic.

Gdzie w Zawierciu organizujemy imprezy firmowe?

W Zawierciu istnieje wiele miejsc odpowiednich do zorganizowania eventu firmowego. Można wybierać między salami konferencyjnymi dopasowanymi do potrzeb mniejszych, jak i większych grup. Decydując się na wybór konkretnego miejsca, warto rozważyć ilość uczestników, rodzaj imprezy, dostępne środki finansowe oraz planowane atrakcje. Nasza agencja eventowa jest gotowa pomóc w organizacji imprezy firmowej w Zawierciu.

Zawiercie – miejsce na organizację eventu firmowego

Zawiercie to miasto w Polsce, położone w województwie śląskim, będące siedzibą powiatu zawierciańskiego. Zawiercie jest usytuowane w środkowej części Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Miasto jest znane jako „brama Jury”, stanowiąc punkt wyjścia dla wielu szlaków turystycznych na centralną część Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. W Zawierciu działają zakłady przemysłu ciężkiego, odlewniczego oraz dawniej włókienniczego i szklarskiego. Na terenie miejscowości znajdują się m.in. Pałacyk Szymańskiego, Ruiny Zamku „Bąkowiec” czy Bazylika Mniejsza Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

Gdzie poza Zawierciem zajmujemy się obsługą imprez?

Działamy na terenie Małopolski oraz Śląska. Swoje usługi z zakresu organizacji imprez firmowych i wynajmu sprzętu eventowego oferujemy Klientom z Sosnowca, Bielska-Białej, Bytomia, Dąbrowy Górniczej, Cieszyna, Chorzowa, WieliczkiBochni czy Gorlic. W celu poznania szczegółów oferty zapraszamy do kontaktu.

Chcesz zorganizować wyjątkowy event firmowy w Zawierciu?
Zadzwoń
501 044 852