Organizacja imprez w Bochni i okolicach

Szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie organizacji imprez? Masz pomysł na niezapomniane wydarzenie i chciałbyś przygotować je na terenie Bochni lub okolic? Skontaktuj się z nami. Jesteśmy agencją eventową o bogatym doświadczeniu – na rynku funkcjonujemy od ponad 10 lat. Wiedzę i umiejętności zdobywaliśmy podczas pracy z rozmaitymi Klientami – właścicielami przedsiębiorstw, instytucji oraz osobami prywatnymi.

Organizacja imprez – co zapewnimy Twojemu wydarzeniu?

Niezapomniane atrakcje, perfekcyjna organizacja, atmosfera sprzyjająca dobrej zabawie – wszystko to zapewnimy Twojemu wydarzeniu. Dzięki nam nie będziesz musiał czuwać nad organizacją i przebiegiem eventu – zamiast tego sam dasz się porwać zabawie na imprezie zorganizowanej zgodnie z Twoimi wytycznymi. Nasza profesjonalna agencja eventowa zadba o takie aspekty jak:

Ogólna organizacja imprezy

Przygotowujemy wydarzenia o rozmaitym charakterze – z takim samym entuzjazmem organizujemy imprezy firmowe, targi edukacyjne oraz plenerowe koncerty. Wiemy, jak obsługiwać imprezy zamknięte, masowe czy dedykowane określonej grupie.

Przygotowanie bankietu

Oficjalny bankiet lub gala to zawsze wyzwanie organizacyjne. Subtelne dekoracje, delikatna oprawa muzyczna, odpowiednie menu oraz obsługa wyróżniająca się wyczuciem i klasą – to tylko jedne z elementów, o które zadbamy.

Obsługa konferencji

Dzięki nam nie będziesz musiał martwić się, czy projektor zadziała, a każdy z gości otrzyma materiały konferencyjne. Dopilnujemy, aby konferencja przebiegła zgodnie ze scenariuszem. Pomożemy także w przygotowaniu stoisk targowych i atrakcji dla osób odwiedzających wydarzenie.

DJ

Szukasz DJ-a potrafiącego zachęcić do zabawy nawet najbardziej nieśmiałe osoby? Współpracujemy z artystami, którzy poza gustem muzycznym posiadają sceniczne wyczucie, pozwalające na bieżąco reagować na potrzeby gości.

Wynajem minigolfa

Minigolf to świetna zabawa z elementem rywalizacji. Ta prosta gra potrafi dostarczyć wiele radości wszystkim uczestnikom imprezy – bez względu na wiek czy zajmowane stanowisko.

Obsługa wydarzeń – zakres naszych usług

Nagłośnienie

Profesjonalne nagłośnienie gwarantuje najwyższą jakość dźwięku i sprawia, że wydarzenie zyskuje prestiż. Zapewniamy nie tylko głośniki, ale także miksery, mikrofony i inne urządzenia.

Oświetlenie

Oświetlenie dekoracyjne sprawi, że sala nabierze zupełnie innego charakteru, zaś to sceniczne pozwoli wyeksponować wykonawców (zespoły muzyczne, konferansjerów). Na Twoje życzenie przygotujemy także profesjonalny pokaz świetlny.

Obsługa techniczna

Oddamy do Twojej dyspozycji techników, oświetleniowców i dźwiękowców. Zadbamy zarówno o przygotowanie sprzętu do obsługi, jak i jego sprawne działanie podczas samego eventu.

Wynajem sprzętu

Własny park technologiczny to jeden z naszych największych atutów. Wynajmujemy sprzęt nie tylko naszym Klientom, ale także innym agencjom eventowym.

Szukasz firmy organizującej imprezy w Bochni?
Zadzwoń
501 044 852

Eventy w Bochni i okolicach

Mamy bogate doświadczenie w zakresie organizacji imprez na terenie Małopolski. Bochnia to jedno z miast, w którym aktywnie działamy. Dotychczas udało nam się obsłużyć imprezy na terenie licznych lokali w Bochni.

Krótko o Bochni

Bochnia to powiatowe miasto zlokalizowane w województwie małopolskim. Miejscowość liczy 30 tys. mieszkańców i zajmuje powierzchnię 30 km kw. Bochnia jest istotnym punktem na historycznej mapie Polski – to jedno z najstarszych miast w naszym kraju (pierwsze wzmianki na temat Bochni pochodzą z XII wieku). Miejscowość kojarzona jest głównie z kopalnią soli, której eksploatacja w dużym stopniu przyczyniła się do rozwoju miasta. Bochnię wyróżnia ciekawa architektura – oryginalny układ architektoniczny oraz w dużej mierze drewniane zabytki.


Szukasz firmy organizującej imprezy w Bochni?
Zadzwoń
501 044 852