Obsługa i organizacja eventów w Gorlicach

Szukasz agencji eventowej, która zorganizuje imprezę firmową lub inne wydarzenie na terenie Gorlic? Sprawdź ofertę naszej firmy. Przygotujemy dla Ciebie uroczystość, która na długo zapadnie w pamięć gościom. Wieloletnie doświadczenie, kreatywność i pasja pozwalają nam organizować niezapomniane eventy o zróżnicowanym charakterze.

Organizacja imprez w Gorlicach – zakres naszych usług

Zakres usług oferowanych przez naszą agencję eventową obejmuje:

Ogólna organizacja imprez

Zorganizujemy zarówno plenerową imprezę masową, jak i kameralną, elegancką uroczystość. Mamy na koncie udane realizacje w postaci przygotowanych koncertów, targów czy imprez firmowych.

Bankiety

Nasze bankiety i gale zawsze zachwycają zaproszonych. Dbamy o wystrój wnętrza, punkt po punkcie realizujemy plan wydarzenia, a nasza obsługa zapewnia gościom maksymalny komfort.

Konferencje

Chcesz zorganizować wydarzenie branżowe? A może przed Tobą wyzwanie w postaci przygotowania konferencji dla międzynarodowego środowiska? Skorzystaj z naszych usług i ciesz się eventem, nie martwiąc się o jego obsługę.

DJ na imprezy

Nasi DJ-e zagrają na imprezach firmowych, festiwalach, festynach i innych wydarzeniach. Artystów, z którymi współpracujemy, wyróżnia przemyślany dobór repertuaru, zaangażowanie i szybka reakcja na nastroje gości.

Minigolf

Jesteśmy jedyną agencją eventową w Małopolsce, która posiada przenośny zestaw 18 pól do minigolfa. Klienci chętnie korzystają z tej atrakcji – minigolf to świetne urozmaicenie imprez firmowych, sportowych czy nawet wydarzeń oficjalnych – spotkań branżowych, uroczystych gali.

Szukasz firmy organizującej imprezy w Gorlicach?
Zadzwoń
501 044 852

Obsługa wydarzeń – o co zadbamy?

Wynajem sprzętu

Mamy bogate zaplecze urządzeń oświetleniowych, nagłośnieniowych i multimedialnych. Własny park technologiczny pozwala nam kompleksowo obsługiwać naprawdę duże wydarzenia. Oferujemy wynajem sprzętu zarówno osobom prywatnym, jak i firmom.

Nagłośnienie

Nasze zestawy nagłośnieniowe, kolumny i mikrofony to sprzęt najwyższej jakości. Obsługujemy koncerty, występy zespołów muzycznych, pokazy tańca. Dbamy nie tylko o jakość dźwięku, ale także komfort pracy osób występujących na scenie.

Oświetlenie

Bez względu na to, czy potrzebujesz subtelnego oświetlenia scenicznego, czy marzysz o zorganizowaniu efektownego pokazu świetlnego, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy w realizacji Twoich planów.

Obsługa techniczna

Nasi technicy obsłużą urządzenia, zaś inżynierowie dźwięku i realizatorzy oświetlenia pomogą w stworzeniu show, które na długo pozostanie w pamięci gości. Współpracujemy z ludźmi, którzy są technicznymi pasjonatami.

Gdzie zorganizujemy imprezę w Gorlicach?

Podejmiemy się organizacji imprezy w wybranym przez Ciebie miejscu lub doradzimy lokalizację pasującą do klimatu Twojego wydarzenia. Dotychczas w Gorlicach obsługiwaliśmy imprezy w lokalizacjach takich jak Restauracja ,,Pod kogutkiem” oraz Dom Weselny ,,Podzamcze”.

Gorlice – miejscowość na Twoje eventy

Gorlice to powiatowe miasto leżące w północno-środkowej części województwa małopolskiego. Miejscowość jest stosunkowo niewielka – na obszarze około 24 km kw. mieszka blisko 28 tys. osób. Przez miasto przebiega jedna droga krajowa (nr 28), trzy drogi wojewódzkie oraz dwie linie kolejowe. Gorlice leżą w otoczeniu beskidzkich szczytów, miejscowość jest zatem świetną bazą wypadową dla miłośników gór. W mieście działają liczne kluby sportowe, zrzeszające sportowców rozmaitych dyscyplin (piłki nożnej, siatkówki, kolarstwa, zapasów).

Szukasz firmy organizującej imprezy w Gorlicach?
Zadzwoń
501 044 852