Organizacja i obsługa imprez w Bielsku-Białej

Zajmujemy się organizacją różnorodnych imprez oraz eventów dla firm. Prowadzimy jubileusze firmowe, gale, konferencje, w tym także konferencje hybrydowe, bankiety, targi, koncerty. Oferujemy pełne wsparcie techniczne dla wydarzeń (nagłośnienie, oświetlenie, wynajem sprzętu multimedialnego). Dodatkowo świadczymy usługi streamingu online wydarzeń. Priorytetem jest dla nas satysfakcja naszych Klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, by przygotować i przeprowadzić event, który zostanie na długo w pamięci. Świadczymy usługi na terenie Bielska-Białej.

Jakie imprezy organizuje nasza agencja eventowa w Bielsku Białej?

Jesteśmy ekspertem w zakresie organizacji imprez różnego charakteru w rejonie Bielska-Białej i okolic. W zależności od wymagań i możliwości finansowych możemy pomóc w przygotowaniu zarówno kameralnych spotkań firmowych, jak i hucznych wydarzeń dla setek uczestników. Oferujemy szeroki zakres usług:

Eventy firmowe

Kompleksowo zajmujemy się organizacją eventów firmowych. Dzięki naszej wizji oraz odpowiedniemu zapleczu technicznemu Twoje wydarzenie firmowe stanie się niezapomnianym przeżyciem. Atrakcje na event firmowy to podstawa każdej udanej imprezy. Naszym Klientom możemy zaproponować wynajem DJ-awystępy kabaretowe, profesjonalnych konferansjerówpokazy taneczne i barmańskie czy fotobudkę.

Jubileusze firmowe

Jubileusz firmowy to okazja do podsumowania osiągnięć i podziękowania za współpracę. Z nami nie musisz martwić się o jego organizację – zajmiemy się wszystkim, od scenariusza po pełną koordynację przedsięwzięcia. Organizujemy różnorodne formy jubileuszów, w tym gale i ceremonie wręczenia nagród dostosowane do oczekiwań naszych Klientów.

Konferencje firmowe

Gwarantujemy najwyższy poziom realizacji konferencji firmowych i naukowych. Organizując te wydarzenia, dostarczymy propozycje obiektów dostosowanych do Twoich potrzeb, a także zapewnimy sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy i multimedialny oraz pełne wsparcie techniczne. Organizujemy konferencje tradycyjne, jak i konferencje hybrydowe. Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i zaangażowaniem.

Bankiety i after party

Organizacja bankietu może być nie lada wyzwaniem. Wymaga od organizatora zgrania wielu elementów jednocześnie, które składają się na efektowną całość. Jego przygotowanie warto więc powierzyć profesjonalistom. Poza kwestiami typowo organizatorskimi oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem multimedialnym, efektami specjalnymi, systemami oświetleniowymi i nagłośnieniowymi, które pozwolą nadać Twojemu wydarzeniu międzynarodowego charakteru.

Marzy Ci się event firmowy na najwyższym poziomie w Bielsku-Białej?
Zadzwoń
501 044 852

Jakie usługi realizujemy na terenie Bielska-Białej?

Każdy udany event potrzebuje odpowiedniego wsparcia technicznego:

Nagłośnienie eventu

Kluczem do sukcesu każdego dużego wydarzenia jest właściwe nagłośnienie. W celu zapewnienia doskonałej jakości dźwięku na imprezach i eventach korzystamy jedynie z profesjonalnego sprzętu. W naszej ofercie znajdują się między innymi kolumny, zestawy nagłośnieniowe, mikrofony oraz miksery. Posiadamy bogate doświadczenie w dziedzinie nagłośnienia wydarzeń, co zaowocowało wieloma udanymi projektami. Kompleksowa obsługa techniczna imprez to dla nas chleb powszedni.

Oświetlenie imprez firmowych

Podczas organizacji różnego rodzaju wydarzeń, takich jak eventy firmowe, targikoncerty czy konferencje ogromne znaczenie ma oprawa wydarzenia, w tym oświetlenie. Nawet najlepiej poprowadzone merytorycznie wydarzenie traci na swojej jakości, gdy pojawiają się pewne niedociągnięcia techniczne. Nasza agencja posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie oświetlenia imprez firmowychNie boimy się żadnych wyzwań. W zależności od wymagań naszych Klientów możemy przygotować oświetlenie sceniczne, estradowe czy dyskotekowe.

Multimedia

W ofercie posiadamy nowoczesne multimedialne ekrany LED, które dzięki zaawansowanej technologii zapewniają nieskazitelną jakość obrazu oraz doskonałą widoczność z każdego punktu, bez względu na warunki oświetleniowe. Nasze ekrany LED idealnie nadają się do wykorzystania zarówno podczas masowych imprez na świeżym powietrzu, jak i wewnątrz budynków, stanowiąc nieodzowny element każdego wydarzenia.

Transmisje wydarzeń online

Transmisja online z wydarzenia w czasie rzeczywistym pozwala na podniesienie standardu każdego eventu. Organizujemy różnorodne imprezy firmowe, które możemy dodatkowo udostępnić w sieci w formie streamingu. Prowadzimy transmisje na żywo z takich eventów, jak: konferencje, koncerty, wydarzenia sportowe czy kursy i szkolenia. Każdą naszą transmisję dostosowujemy indywidualnie do wymagań Klienta.

Gdzie w Bielsku-Białej organizujemy imprezy firmowe?

W Bielsku-Białej jest wiele miejsc, w których można zorganizować event firmowy zarówno na mniejszą, jak i większą skalę. Oto niektóre z nich:

  • Hotel Ibis w Bielsku-Białej;
  • Qubus Hotel Bielsko-Biała;
  • Kompleks biurowo-konferencyjny ul. Warszawska 5;
  • Grępielnia;
  • Beskidzkie Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Hotel BIT. 

Bielsko-Biała – miejsce na organizację eventu firmowego

Bielsko-Biała to miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce, w województwie śląskim, na Pogórzu Śląskim, u stóp Beskidu Małego i Beskidu Śląskiego, nad rzeką Białą. Miasto zostało formalnie utworzone 1 stycznia 1951 roku z połączenia Bielska i Białej. Jest ważnym ośrodkiem przemysłowym, handlowo-usługowym oraz turystycznym, z licznymi zabytkami architektury i bliskością gór. W granicach miasta znajduje się aż czternaście szczytów górskich, co czyni je atrakcyjnym miejscem dla miłośników górskich wędrówek.

Gdzie poza Bielskiem-Białą zajmujemy się obsługą imprez?

Nasza firma eventowa zajmuje się organizacją imprez i eventów firmowych na terenie województwa małopolskiego, śląskiego, a także podkarpackiego. Dotychczas realizowaliśmy usługi dla Klientówm.in. z SanokaKrosnaMielcaWieliczkiNiepołomicMyślenicBochni czy Zakopanego.

Marzy Ci się event firmowy na najwyższym poziomie w Bielsku-Białej?
Zadzwoń
501 044 852