Organizacja i obsługa imprez w Żorach

Zajmujemy się kompleksową organizacją różnego typu imprez firmowych w Żorach. Obsługujemy małe i duże eventy, w tym imprezy integracyjne, konferencje, koncerty, szkolenia, jubileusze, gale, targi, bankiety. Zadbamy o obsługę techniczną Twojego wydarzenia. Zapewnimy perfekcyjne oświetlenie, nagłośnienie, scenę dostosowaną do potrzeb wydarzenia, a także oprawę multimedialną. Na życzenie Klientów poprowadzimy również streaming online wydarzeń.

Jakie imprezy organizuje nasza agencja eventowa w Żorach?

Ze względu na wieloletnie doświadczenie w branży eventowej jesteśmy w stanie przygotować event o różnych rozmiarach i każdej tematyce. Nasza oferta obejmuje:

Imprezy i eventy firmowe

Eventy firmowe nie mają przed nami żadnych tajemnic. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam sprawnie organizować imprezy od A do Z. Decydując się na usługi naszej firmy, nie musisz martwić się o wybór miejsca na imprezę firmową, scenariusz czy całą oprawę audiowizualną, bo tymi elementami zajmie się nasz zespół profesjonalistów. Dodatkowo możemy zapewnić ciekawe atrakcje, które jeszcze bardziej umilą Twoją imprezę. Może to być: djzespół muzycznypokazy barmańskiepokazy taneczne albo fotobudka.

Konferencje firmowe i naukowe

Chcesz zorganizować wyjątkową konferencję biznesową lub naukową? Powierz jej przygotowanie od strony technicznej i wizualnej profesjonalistom. W planowaniu i organizowaniu wydarzeń skupiamy się zarówno na realizacji celów biznesowych, jak i na zapewnieniu zgromadzonym gościom dobrej zabawy.

Konferencje hybrydowe

W ostatnim czasie mieliśmy także okazję obsługiwać konferencje hybrydowe. To rozwiązanie zyskuje na popularności ze względu na możliwości, jakie oferuje. Realizacja konferencji hybrydowej jest podzielona na dwie zasadnicze części – jedna odbywa się w rzeczywistości, a druga w świecie online. Część uczestników odbiera w tym samym czasie transmisję spotkania na specjalnie przeznaczonej do tego platformie. Łącząc świat offline z online’m, wyciągamy z obu to, co najlepsze.

Jubileusze firmowe

Zorganizowanie jubileuszu firmowego wymaga starannego planowania i koordynacji różnych działań. Pomagamy w organizacji różnej wielkości jubileuszy – od kameralnych po duże na setki osób. Działamy kompleksowo – przygotowujemy i koordynujemy imprezę, zapewniamy oprawę muzyczną, nagłośnienie, oświetlenie, multimedia oraz obsługę techniczną. Wiemy, jak zadbać o to, aby eventy spełniały cele marek, angażowały uczestników oraz pozostawiały niezapomniane wrażenia.

Bankiety i kolacje after party

Organizując bankiety i gale wręczenia nagród, zwracamy uwagę na każdy detal. Staramy się, aby wszystkie z organizowanych przez nas wydarzeń było niezapomniane. Lubisz barmańskie pokazy? A może chciałbyś dodać iskry do formalnego eventu, zaskakując uczestników kabaretem czy tanecznym show? Biorąc pod uwagę Twój budżet, pomożemy Ci wybrać atrakcje, które ożywią Twój bankiet, uwzględniając specyfikę miejsca, rodzaj wydarzenia, wiek uczestników oraz główny cel eventu.

Kompleksowa obsługa imprez firmowych w Żorach
Zadzwoń
501 044 852

Jakie usługi realizujemy na terenie Żor?

Zadbamy o odpowiednią oprawę techniczną Twojego wydarzenia. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu:

Oświetlenie imprez

Oświetlenie odgrywa kluczową rolę w kreowaniu niesamowitej atmosfery podczas eventu. Bez względu na to, czy organizujesz konferencję, bankiet, koncert czy jubileusz firmowy, profesjonalne oświetlenie może uczynić Twoje wydarzenie wyjątkowym. Zakres naszych usług obejmuje zarówno realizację wybranych przez Klienta efektów świetlnych, jak i możliwość wynajmu sprzętu oświetleniowego.

Nagłośnienie eventów

Odpowiednio dobrane nagłośnienie, obok oświetlenia, to kolejny niezbędny element każdego udanego eventu. Podejmiemy się częściowej, jak i całościowej obsługi technicznej wydarzeń, również w zakresie nagłośnienia eventówWysokiej jakości sprzęt nagłośnieniowy (m.in. kolumny i zestawy nagłośnieniowe, mikrofony, miksery) doskonale sprawdzi się podczas konferencji, jubileuszów, bankietów i wszelkiego rodzaju imprez firmowych, zapewniając krystalicznie czysty i dynamiczny dźwięk.

Multimedia

Zadbamy nie tylko o odpowiednie nagłośnienie i oświetlenie imprezy, ale także dostarczymy urządzenia multimedialne, w tym nowoczesne ekrany i telebimy LED, które nadadzą Twojej przestrzeni nowoczesny wygląd oraz zapewniają imponującą widoczność w każdych warunkach.

Streaming online z wydarzeń

Live streaming to nic innego jak nadawanie obrazu w czasie rzeczywistym. Jest to możliwe przy użyciu najnowszych technologii. Jesteśmy gotowi na taką ewentualność. Przeniesiemy Twoje wydarzenie do sieci. Mamy doświadczenie, sprzęt oraz ludzi, dzięki czemu jesteśmy w stanie zarejestrować i przeprowadzić live streaming każdego eventu. Proponujemy efektywne rozwiązania, które angażują odbiorcę.

Gdzie w Żorach organizujemy imprezy firmowe?

W miejscowości Żory znajduje się kilka obiektów, w których można przeprowadzić imprezy firmowe o różnej wielkości. Są to m.in: Hotel & Spa Kameleon, Żorski Park Przemysłowy, Hotel Stary Młyn. Wybierając miejsce na event, należy wziąć pod uwagę takie aspekty, jak: lokalizację, parking, wielkość sal.

Żory – miejsce na organizację eventu firmowego

Żory to miasto znajdujące się w południowej Polsce, w województwie śląskim nad rzeką Rudą. Miasto składa się z 9 dzielnic oraz 6 osiedli, które od 2007 roku również są dzielnicami. Przez Żory przebiega Park Krajobrazowy Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich, w którym można znaleźć stawy rybackie i odpocząć w otoczeniu niezwykłej flory i fauny. Inne atrakcje w Żorach to Miasteczko Westernowe Twinpigs, Muzeum Ognia czy Park Botaniczny-Piaskownia.

Gdzie poza Żorami organizujemy eventy firmowe?

Organizujemy eventy firmowe na terenie województwa małopolskiego, śląskiego, podkarpackiego. Podejmujemy się zleceń dla Klientów z Krakowa, Katowic, NiepołomicMyślenicWieliczkiKrynicy ZdrójNowego Sącza, Cieszyna, Zawiercia, Bytomia czy Bielska-Białej.

Kompleksowa obsługa imprez firmowych w Żorach
Zadzwoń
501 044 852