Organizacja imprez i eventów w Gliwicach

Szukasz firmy, która zajmie się kompleksową organizacją imprezy w Gliwicach? A może potrzebujesz pomocy w zakresie wybranego aspektu uroczystości, np. obsługi technicznej? Bez względu na, jakich usług szukasz, skontaktuj się z nami. Jesteśmy doświadczoną agencją eventową, z powodzeniem realizującą zarówno mniejsze, jak i większe projekty.

Nasza oferta w zakresie organizacji imprez

Decydując się na usługi naszej agencji eventowej, możesz liczyć na pomoc w zakresie:

Ogólna organizacja imprez

Oferujemy ogólną organizację imprez – zadbamy o Twoje wydarzenie od A do Z. Zatroszczymy się o obsługę gości na imprezach firmowych, materiały promocyjne na konferencjach i targach czy sprzęt multimedialny na różnego rodzaju koncertach i pokazach. Dołożymy wszelkich starań, aby zorganizować event, który zapadnie w pamięć gościom.

DJ na imprezy

Żadna impreza nie może obejść się bez muzyki. Nasi DJ-e zapewnią oprawę zarówno oficjalnym, jak i niezobowiązującym wydarzeniom – zadbają o subtelną ścieżkę muzyczną lub przygotują dynamiczny, energetyczny repertuar, który zachęci gości do ruszenia na parkiet.

Bankiety

Organizujemy gale, bankiety, jubileusze czy bale. Wiemy, że w przypadku tych uroczystości wszystko musi zostać dopięte na ostatni guzik. Dbamy o dekoracje sal i stołów, wybór zespołu muzycznego i konferansjera czy zapewniamy dodatkowe atrakcje w postaci pokazów tanecznych, fotobudki etc.

Konferencje

Organizujemy konferencje firmowe, branżowe, lokalne i ogólnopolskie. Dbamy o komfort osób wysłuchujących wykładów, nie zapominamy też o zapewnieniu prelegentom wygodnych warunków pracy.

Minigolf

Jako jedyni w Małopolsce posiadamy przenośny zestaw aż 18 pól do minigolfa. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom szczyptę sportowej rywalizacji na imprezach. Minigolf to uniwersalna atrakcja, która angażuje wszystkich bez względu na wiek, płeć i zainteresowania.

Szukasz firmy organizującej imprezy w Gliwicach?
Zadzwoń
501 044 852

O co zadbamy podczas obsługi wydarzenia?

Oświetlenie

Dzięki naszemu oświetleniu zorganizujesz dynamiczny pokaz świetlnym lub wyeksponujesz wybrane elementy aranżacji. Zapewniamy oświetlenie dyskotekowe, sceniczne, a także zewnętrzne lub wewnętrzne – różnorodność sprzętu pozwala nam na oryginalną i efektowną oprawę wizualną uroczystości.

Nagłośnienie

W skład nagłośnienia, którym dysponujemy, wchodzą m.in. kolumny nagłośnieniowe, miksery, mikrofony. Oferujemy transport urządzeń oraz ich montaż na miejscu imprezy.

Wynajem sprzętu

Dysponujemy własnym parkiem technologicznym, co wyróżnia nas na tle innych agencji eventowych – obsługując wydarzenie, nie musimy korzystać z usług firm zewnętrznych. Posiadamy ilość sprzętu pozwalającą nam organizować naprawdę duże eventy, np. koncerty.

Obsługa techniczna

Oddajemy do dyspozycji naszych Klientów prawdziwych pasjonatów nowinek technicznych – doświadczonych oświetleniowców, inżynierów dźwięku, techników multimediów. Zapewniamy obsługę techniczną podczas całej imprezy.

Gliwice – miasto na Twoją imprezę

Gliwice dzięki bogatej infrastrukturze usługowo-wypoczynkowej świetnie nadają się na miejsce organizacji imprezy firmowej czy eventu wyjazdowego. Dotychczas mieliśmy okazję obsługiwać wydarzenia na terenie miasta w rozmaitych lokalach, restauracjach i innych dogodnych lokalizacjach.

Krótko o Gliwicach

Gliwice to miasto zlokalizowane w środkowej części województwa śląskiego. Miejscowość należy do konurbacji górnośląskiej i jest istotnym punktem na komunikacyjnej mapie Polski – krzyżują się tu dwie autostrady: A1 i A4. Na terenie Gliwic znajduje się wiele obiektów kulturalnych, znajdują się tu również filie kilku znanych uczelni wyższych.

Szukasz firmy organizującej imprezy w Gliwicach?
Zadzwoń
501 044 852