Organizacja imprez w Skawinie

Planujesz wydarzenie w Skawinie i szukasz profesjonalnej obsługi? A może chcesz zorganizować od podstaw imprezę dla przyjezdnych? Dobrze trafiłeś! Nasza agencja eventowa pomoże Ci w realizacji niezapomnianego wydarzenia bez względu na to, czy planujesz małą, lokalną imprezę, czy naprawdę dużą uroczystość.

Imprezy w Skawinie – co zorganizujemy dla Ciebie?

Naszym Klientom oferujemy:

 

Ogólna organizacja imprez – zakres naszych działań

Organizujemy imprezy firmowe, okolicznościowe, koncerty, szkolenia, wydarzenia lokalne. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie eventów wyjazdowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, tworząc unikalny scenariusz wydarzenia. Niestandardowe projekty są dla nas wyzwaniem, dlatego realizujemy wszystkie pomysły Klientów.

DJ na Twoją imprezę

Nasi DJ-e zachęcą do wyjścia na parkiet ludzi w każdym wieku. Rozluźnią atmosferę na imprezie firmowej, zrobią to z wyczuciem i dobrym smakiem. Klienci naszej agencji eventowej mogą wybierać spośród szerokiego repertuaru – od muzyki z lat 60., po utwory współczesne.

Bankiety

Mamy bogate doświadczenie w obsłudze gali, bankietów, jubileuszy i innych uroczystości. Wiemy, jak zachwycić gości niebanalną aranżacją, ale przede wszystkim – nie popełniamy organizacyjnych gaf.

Konferencje

Do organizacji konferencji podchodzimy w szczególny sposób – rozumiemy, jak ważne jest w tym przypadku dopracowanie detali, dbałość o nienaganną obsługę oraz wysoki poziom przygotowania technicznego. Podczas samego wydarzenia staramy się być niewidoczni, ale trzymamy rękę na pulsie.

Minigolf na eventy

Chcesz zaskoczyć gości niebanalną atrakcją? Szukasz czegoś, co przełamie poważny charakter uroczystości i wprowadzi element rywalizacji, zaktywizuje zaproszonych? Skorzystaj z naszej usługi minigolfa. Proste reguły w połączeniu z odrobiną wysiłku gwarantują świetną zabawę.

Zaproponujemy Ci także atrakcje, które urozmaicą Twój event, m.in.:

Szukasz firmy, która zorganizuje event w Skawinie?
Zadzwoń
501 044 852

Obsługa imprez na terenie Skawiny – nasza oferta

Usługi streamingowe z wydarzeń w Skawinie

Nowością w naszej ofercie są streamingi imprez realizowane w Skawinie i innych miastach województwa małopolskiego i śląskiego. Podejmujemy się przygotowania:
obsługi techniczna konferencji online,
streamingu zawodów sportowych,
live streamingu koncertów,
realizacji transmisji online szkoleń dla firm.
Wszystkie transmisje na żywo odbywają się na wysokim poziomie technicznym.

Oświetlenie i nagłośnienie

Głowice oświetleniowe, projektory, kolumny nagłośnieniowe, mikrofony, miksery – te i wiele innych sprzętów znajdziesz w naszym parku technologicznym. Jesteśmy niezależni od firm zewnętrznych. Własny sprzęt pomaga nam w organizowaniu efektownych, pozostających na długo w pamięci gości imprez.

Wynajem sprzętu

Naszym niewątpliwym atutem jest to, że pracujemy na swoim, dobrze znanym sprzęcie. Posiadamy wysokiej klasy, profesjonalne urządzenia w ilości pozwalającej obsłużyć dowolnej wielkości wydarzenie. Chętnie wynajmujemy sprzęt – dla wielu innych agencji eventowych jesteśmy sprawdzonym partnerem technologicznym.

Obsługa techniczna

Zapewniamy Klientom profesjonalną obsługę techniczną. Czuwamy nad urządzeń podczas konferencji czy koncertów. Nasi fachowcy to nie tylko sprawni rzemieślnicy, ale i artyści – pomogą w zaprojektowaniu pokazu świetlnego, zapewnią oprawę muzyczną podkreślającą charakter wydarzenia.

Skawina – miasto na eventy

To miasto, dawniej o funkcji głównie przemysłowej, dziś oferuje odwiedzającym liczne atrakcje i posiada bogatą bazę hotelową i restauracyjną. Dostępna infrastruktura pozwala na zorganizowanie w Skawinie praktycznie każdego rodzaju wydarzenia. Nasza agencja eventowa zajmie się znalezieniem najbardziej dogodnej dla Państwa lokalizacji lub zaproponuje jedno z miejsc, w których z powodzeniem obsłużyliśmy dotychczasowe imprezy.

Podstawowe informacje o Skawinie

Skawina to miejscowość w województwie małopolskim, położona kilkanaście kilometrów na południowy-zachód od Krakowa. W mieście znajdują się liczne zakłady przemysłowe, a produkcja skupia się wokół dwóch głównych obszarów – wyrobów aluminiowych oraz żywności. Obecnie władze miejscowości kładą nacisk na rozwijanie kontaktów zagranicznych oraz rozbudowę infrastruktury, w tym turystycznej. Przyjeżdżający do Skawiny mogą cieszyć się licznymi terenami zielonymi, zabytkami (dworami, urokliwymi małymi kościółkami) czy często odbywającymi się tu wydarzeniami kulturalnymi (w tym słynnymi koncertami organowymi).

Szukasz firmy, która zorganizuje event w Skawinie?
Zadzwoń
501 044 852