Organizacja i obsługa imprez w Mielcu

Dobry pomysł na event to jeszcze nie wszystko. To tylko połowa sukcesu. O powodzeniu możemy mówić wtedy, gdy pomysł zostanie odpowiednio wdrożony, a o to zadba nasza agencja eventowa. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji eventów o różnym charakterze. Organizujemy imprezy firmowe i integracyjne, koncerty, bankiety, gale wręczania nagród, konferencje, targi. Chcesz, aby Twoja impreza firmowa pozostała na długo w pamięci uczestników? Powierz nam jej organizację na terenie Mielca.

Jakie imprezy organizuje nasza agencja eventowa w Mielcu?

Zajmujemy się organizacją różnorodnych wydarzeń firmowych i branżowych na dowolną ilość osób. Mamy doświadczenie w obsłudze mniejszych eventów firmowych, jak i dużych wydarzeń branżowych, w których biorą udział setki uczestników.

Imprezy i eventy firmowe

Z wielkim zaangażowaniem podejmujemy się organizacji eventów i imprez firmowych w oparciu o najwyższe standardy zarówno pod względem doboru atrakcji, jak i oprawy technicznej wydarzenia. W zakres naszych usług wchodzą pomoc przy wyborze odpowiedniego miejsca na event, zapewnienie gościom transportu oraz noclegu, opracowanie scenariusza wydarzenia, zadbanie o aspekty techniczne, takie jak oświetlenie, nagłośnienie, multimedia, a także wybór atrakcji, które umilą event i pomogą w budowaniu relacji między pracownikami.

Jubileusze firmowe

Jubileusz firmowy to ważne wydarzenie dla całej struktury firmy. Organizując event takiego pokroju, należy dołożyć wszelkich starań, aby stworzyć atmosferę, która pozwoli uczestnikom poczuć się wyjątkowo. Zadbamy o to, aby jubileusz na długo pozostał w pamięci pracowników i współpracowników. Organizacją zajmiemy się kompleksowo – począwszy od doboru miejsca, poprzez stworzenie planu wydarzenia aż po dostarczenie odpowiednich atrakcji.

Konferencje

Podczas konferencji firmowych eksperci z różnych dziedzin mogą dzielić się swoją wiedzą, a uczestnicy mają okazję nawiązać cenne kontakty biznesowe. Dobra konferencja branżowa to nie tylko ciekawy i merytoryczny program oraz uznani prelegenci, ale również odpowiednio dobrana lokalizacja i wysokiej jakości zaplecze techniczne. W dobie cyfryzacji coraz większą popularnością cieszą się konferencje hybrydowe, stanowiące połączenie tradycyjnej konferencji ze streamingiem online. Niezależnie od formy, przygotowaniem tego typu wydarzenia kompleksowo zajmie się nasza firma.

Bankiety i kolacje after party

Pomagamy w organizacji prestiżowych bankietów firmowych, dbając o każdy, nawet najmniejszy detal. Naszym celem jest, aby każdy bankiet firmowy był nie tylko wydarzeniem na najwyższym poziomie, ale także odzwierciedlał wizję i wartości naszych klientów. Organizacja bankietów w Mielcu w naszym wykonaniu to przede wszystkim pomoc w doborze miejsca, pokazy artystyczne, atrakcje muzyczne, oprawa audiowizualna (oświetlenie, nagłośnienie, multimedia).

Chcesz zorganizować wyjątkową imprezę firmową w Mielcu?
Zadzwoń
501 044 852

Jakie usługi realizujemy na terenie Mielca?

Naszym Klientom proponujemy kompleksowe wsparcie techniczne na każdym etapie trwania wydarzenia, a także zapewniamy możliwość wypożyczenia urządzeń scenicznych.

Nagłośnienie

Odpowiednie nagłośnienie jest kluczem do sukcesu każdego wydarzenia. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, taki jak kolumny i zestawy nagłośnieniowe, mikrofony, miksery, a także zespół fachowców, który zadba o to, aby dźwięk był czysty, wyraźny i dostosowany do specyfiki imprezy oraz charakterystyki pomieszczenia. Korzystając z najnowocześniejszego sprzętu i technologii, gwarantujemy, że Twoje przekazy dotrą do uczestników w niezakłóconej formie, a wszelkie wystąpienia, prezentacje czy atrakcje muzyczne będą brzmiały perfekcyjnie.

Oświetlenie

Oświetlenie podobnie jak nagłośnienie odgrywa znaczącą rolę w kreacji atmosfery każdego eventu. Odpowiednio dobrane potrafi podkreślić charakter wydarzenia oraz wzmocnić jego przekaz. Dysponujemy własnymi systemami, które pozwalają stworzyć efektowne wizualnie oświetlenie sceniczne, estradowe czy dyskotekowe. Korzystając z najnowszych technologii i wykorzystując sprzęt od czołowych producentów, tworzymy efekty świetlne, które zachwycają uczestników.

Multimedia

Multimedia nie tylko wzbogacają wizualny aspekt wydarzenia, ale także angażują uczestników, tworząc interaktywne i pamiętne doświadczenia. Nasza firma oferuje szeroką gamę rozwiązań multimedialnych – począwszy od telewizorów i projektorów aż po multimedialne ekrany LED. Nasz zespół ekspertów nieustannie śledzi najnowsze trendy w branży multimedialnej, aby dostarczać naszym klientom innowacyjne i efektowne rozwiązania

Streaming online wydarzeń

Jednym z ważniejszych trendów w branży MICE, który zyskał na popularności od czasów pandemii, są transmisje online z wydarzeń. Live streaming polega na transmitowaniu video w czasie rzeczywistym. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nic nie zastąpi bezpośrednich kontaktów międzyludzkich, jednak istnieją sytuacje, kiedy fizyczne uczestniczenie dużej ilości osób w wydarzeniu nie jest możliwe. Wówczas przychodzi z pomocą technologia. Zajmujemy się profesjonalnym live streamingiem wydarzeń w dowolnym miejscu, czasie i do każdego urządzenia. Do streamingu wykorzystujemy najwyższej klasy technologię, która zapewnia bezproblemową transmisję, wysoką jakość obrazu i dźwięku oraz umożliwia wprowadzenie elementów interaktywnych.

Gdzie w Mielcu organizujemy imprezy firmowe?

W Mielcu istnieje kilka obiektów, w których można zorganizować imprezę firmową. Są to m.in. Hotel Iskierka Business & SPA, Hotel Atena czy Hotel Rado Resort w Sarnowie koło Mielca.

Mielec – miejsce na organizację eventu firmowego

Mielec to miasto położone w południowo-wschodniej Polsce, w województwie podkarpackim, będące siedzibą władz powiatu mieleckiego. Znajduje się w dolinie Wisłoki, w Kotlinie Sandomierskiej. Jest to drugie co do wielkości miasto w województwie podkarpackim pod względem liczby ludności. Mielec ma bogatą historię i kulturę, a także oferuje wiele atrakcji dla turystów, takich jak Muzeum Lotnictwa Polskiego czy Góra Cyranowska

Gdzie poza Mielcem zajmujemy się obsługą imprez?

Eventy i imprezy firmowe organizujemy na terenie Mielca, ale również współpracujemy z Klientami z całego województwa podkarpackiego, śląskiego i małopolskiego. Działamy w takich miastach jak Kraków, Katowice, NiepołomiceMyśleniceWieliczkaBochnia, Sosnowiec, Bielsko-Biała, Dąbrowa Górnicza czy Zawiercie.

Chcesz zorganizować wyjątkową imprezę firmową w Mielcu?
Zadzwoń
501 044 852