Organizacja i obsługa eventów w Rzeszowie

Szukasz kogoś, kto pomoże Ci zorganizować niezapomnianą imprezę w stolicy Podkarpacia? Nasza agencja eventowa przygotuje wydarzenie w Rzeszowie zgodnie z Twoją wizją. Zaprosimy konferansjerów lub kabareciarzy do poprowadzenia uroczystości, zapewnimy gościom atrakcje i efektowne pokazy lub po prostu zadbamy o niezobowiązującą, komfortową dla uczestników imprezy atmosferę.

Organizacja imprez – nasze usługi

Jesteśmy agencją eventową specjalizującą się w kompleksowej obsłudze imprez i wydarzeń. Pomagamy organizować eventy od A do Z – dbamy o scenariusz uroczystości, zaplecze techniczne oraz zapewniamy dodatkowe atrakcje. Nasze usługi obejmują:

Ogólna organizacja imprez

Impreza firmowa w formie pikniku rodzinnego czy zabawa w klubie? A może targi promocyjne? Mamy ponad  dziesięcioletnie doświadczenie w organizacji imprez dla przedsiębiorstw, instytucji publicznych i osób prywatnych.

Przygotowanie konferencji

Dokładamy wszelkich starań, aby konferencja zachwyciła uczestników zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Pomagamy w przygotowaniu materiałów konferencyjnych, zapewniamy profesjonalnych prowadzących oraz czuwamy nad przebiegiem prezentacji i pokazów.

Obsługa bankietów

Przygotowujemy spójne dekoracje, subtelną oprawę muzyczną, zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie. Dbamy o każdy aspekt uroczystości, jakimi są gale, bankiety i jubileusze.

Wynajem minigolfa

Jako jedyni w Małopolsce posiadamy przenośny zestaw 18 pól do minigolfa. Wynajem tej atrakcji z pewnością ożywi wydarzenie – bez względu na to, czy jest to bankiet firmowy, czy rodzinny festyn.

DJ na imprezy

Współpracujemy z artystami, którzy posiadają muzyczne wyczucie oraz na bieżąco obserwują gości, dostosowując muzykę do preferencji uczestników imprezy. Nasi DJ-e posiadają również sceniczną charyzmę, dzięki której skutecznie zachęcają obecnych do wspólnej zabawy.

Obsługa wydarzeń – o co zadbamy?

Obsługa techniczna

Boisz się, że w trakcie Twojej imprezy sprzęt zawiedzie? Zapewnimy wydarzeniu obsługę techniczną, dzięki której unikniesz tego rodzaju przykrych niespodzianek. Dowieziemy wybrane urządzenia, zmontujemy je na miejscu oraz będziemy czuwać nad ich sprawnym działaniem.

Wysokiej jakości nagłośnienie

Odpowiednie nagłośnienie to – poza profesjonalnym DJ-em – warunek właściwej oprawy muzycznej eventu. Gwarantujemy, że nasz sprzęt w połączeniu z przemyślanym repertuarem nie pozwoli gościom siedzieć bezczynnie przy stolikach i zachęci ich do ruszenia na parkiet!

Profesjonalne oświetlenie

Od Ciebie zależy, jakie oświetlenie uświetni Twoją uroczystość. Z naszą pomocą wyeksponujesz scenę, ozdobisz salę za pomocą świetlnych iluminacji lub zapewnisz gościom niezapomniany pokaz świetlny.

Wynajem sprzętu

Dzięki własnemu parkowi technologicznemu jesteśmy w stanie obsłużyć masowy koncert, imprezę firmową dla pracowników korporacji oraz rozmaite większe wydarzenia. Nie mamy również problemów z zapewnieniem odpowiedniej ilości zapasowych urządzeń, co więcej, często dostarczamy sprzęt na wydarzenia, które przerwały problemy techniczne bądź awaria.

Szukasz firmy organizującej imprezy w Rzeszowie?
Zadzwoń
501 044 852

Twoja impreza w Rzeszowie i okolicach

Mamy na koncie wiele imprez zorganizowanych na terenie południowej Polski. Dotychczas mieliśmy okazję zajmować się przygotowywaniem wydarzeń w stolicy Podkarpacia w rozmaitych lokalach i restauracjach.

[informacje do uzupełnienia]

Krótko o Rzeszowie

Rzeszów to stolica województwa podkarpackiego, zamieszkiwana przez około 190 tys. osób. Miasto zajmuje powierzchnię przeszło 120 km kw. i administracyjnie podzielone jest na 30 osiedli. Rzeszów to najbardziej rozwinięte miasto Podkarpacia – na terenie miejscowości znajdują się liczne ośrodki naukowe (w tym uczelnie takie jak Uniwersytet Rzeszowski i Politechnika Rzeszowska), międzynarodowy port lotniczy oraz park naukowo-technologiczny.

Szukasz firmy organizującej imprezy w Rzeszowie?
Zadzwoń
501 044 852