Organizacja i obsługa imprez w Kielcach

Zastanawiasz się nad organizacją wydarzenia w Kielcach? Szukasz kogoś, kto pomoże Ci w profesjonalny sposób przygotować firmową imprezę lub koncert plenerowy? Zapoznaj się z ofertą naszej agencji eventowej. Posiadamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w obsłudze uroczystości i rozmaitych wydarzeń – zarówno tych oficjalnych, jak i utrzymanych w niezobowiązującej atmosferze.

Organizacja eventów – czym się zajmiemy?

Jesteśmy agencją eventową świadczącą kompleksowe usługi w zakresie imprez. Zajmujemy się zarówno wynajmem i obsługą sprzętu, jak i zapewnieniem wydarzeniom odpowiedniej oprawy oraz dodatkowych atrakcji. W naszej ofercie znajdują się usługi takie jak:

Ogólna organizacja imprez

Przygotowujemy imprezy tematyczne, zabawy w klubach, pikniki i festyny na świeżym powietrzu. Realizujemy także autorskie pomysły naszych Klientów – nie ma organizacyjnego wyzwania, którego nie bylibyśmy się w stanie podjąć.

Przygotowanie bankietów

Bankiety i gale przygotowujemy, dopracowując każdy szczegół. Dzięki nam dekoracje są subtelne, oprawa muzyczna – dostosowana do charakteru wydarzenia, a obsługa – pełna klasy oraz wyczucia.

Obsługa konferencji

Chciałbyś wypromować swoją markę dzięki organizacji konferencji branżowej? A może szukasz pomocy w przygotowaniu stoiska targowego? Bez względu na to, jaki typ eventu organizujesz – tematyczny, naukowy czy edukacyjny – zadbamy o jego obsługę. Zapewnimy wysokiej jakości materiały konferencyjne, zaplecze techniczne oraz angażujące uczestników atrakcje.

DJ na imprezy

Dobra muzyka jest podstawą udanej imprezy. Nasi doświadczeni DJ-e zapewnią repertuar dostosowany do okoliczności (bankietu, zabawy w klubie, koncertu), a także będą go na bieżąco modyfikować, dbając o to, by żaden z gości nie podpierał ścian.

Minigolf

Rozrywka dla każdego o prostych zasadach, sprawiająca frajdę zarówno starszym, jak i młodszym? Minigolf uświetni rozmaite wydarzenia – czy to firmowe, czy plenerowe. Pozwoli też rozluźnić atmosferę oficjalnych spotkań oraz umożliwi gościom rywalizację w przyjacielskiej, niezobowiązującej atmosferze.

Obsługa imprez – nasza oferta

Wynajem sprzętu

Jesteśmy jedną z nielicznych agencji eventowych, które mogą pochwalić się własnym parkiem technologicznym. Dzięki temu jesteśmy w stanie obsłużyć naprawdę duże imprezy, a także dajemy Klientowi gwarancję bezproblemowego przebiegu wydarzenia – nasi technicy pracują na dobrze znanym, wysokiej jakości sprzęcie.

Oświetlenie

Zapewniamy oświetlenie sceniczne, eksponujące konferansjerów bądź kabareciarzy występujących na scenie, a także to architektoniczne, pozwalające stworzyć świetlne dekoracje w pomieszczeniach. Na życzenie Klientów przygotowujemy również pokazy świetlne.

Nagłośnienie

Wiemy, że właściwie przygotowana oprawa muzyczna to znacznie więcej niż przemyślany repertuar. To również gwarantujące czysty dźwięk, niezawodne i profesjonalne nagłośnienie, o które także zadba nasza firma.

Obsługa techniczna

Wśród naszych pracowników znajdują się inżynierzy dźwięku, oświetleniowcy, technicy multimediów. Ich wiedza i umiejętności to gwarancja obsługi uroczystości na najwyższym poziomie.

Szukasz firmy organizującej imprezy w Kielcach?
Zadzwoń
501 044 852

Twoje wydarzenie w Kielcach

Zorganizujemy Twoją imprezę w wybranej lokalizacji w Kielcach lub doradzimy miejsce pasujące do charakteru wydarzenia. Dotychczas mieliśmy okazję organizować eventy na terenie różnych kieleckich lokali.

Krótko o Kielcach

Kielce to miasto położone w środkowo-wschodniej Polsce, o dużym znaczeniu administracyjnym – miejscowość stanowi stolicę województwa świętokrzyskiego. Kielce zamieszkuje około 200 tys. mieszkańców, a samo miasto zajmuje powierzchnię około 110 km kw. Na terenie miejscowości znajdują się zakłady przemysłu spożywczego, motoryzacyjnego i wydobywczego. Kielce wyróżnia ciekawa architektura (jednym z największych zabytków regionu jest Pałac Biskupów Krakowskich) i bliskość turystycznych szlaków wiodących przez Góry Świętokrzyskie.

Szukasz firmy organizującej imprezy w Kielcach?
Zadzwoń
501 044 852