Organizacja i obsługa imprez w Zabrzu

Szukasz firmy eventowej, która zorganizuje dla Ciebie niezapomnianą imprezę w Zabrzu? Nasza agencja od lat świadczy rozmaite usługi w zakresie obsługi wydarzeń. Działamy z zaangażowaniem, dbając o perfekcyjne przygotowanie zarówno masowych, jak i kameralnych uroczystości. Zapewniamy eventom oprawę od A do Z – od pomocy w wyborze lokalizacji, przez zapewnienie transportu i noclegu gościom, po czuwanie nad przebiegiem samej imprezy.

Organizacja imprez i wydarzeń – nasza oferta

Do usług świadczonych przez naszą firmę eventową należą m.in.:

Ogólna organizacja imprez

Organizujemy imprezy tematyczne, w wybranej przez Klienta konwencji (np. Las Vegas Night), eventy plenerowe (pikniki, festiwale, koncerty) oraz wydarzenia oficjalne. Każde zlecenie traktujemy jak wyzwanie i staramy się sprostać oczekiwaniom Klienta w jak największym stopniu.

Bankiety

Bankiety i gale to uroczystości, podczas przygotowania których należy wykazać się wyczuciem. Nasza agencja eventowa dba o przemyślane dekoracje, subtelną oprawę muzyczną oraz inne detale mające wpływ na kształt uroczystości.

Konferencje

Przygotowujemy wydarzenia firmowe, branżowe czy edukacyjne. Nie boimy się organizowania konferencji dla międzynarodowego środowiska. Profesjonalni konferansjerzy, z którymi współpracujemy, pozwalają nam zapewnić obsługę wydarzenia na wysokim poziomie.

Minigolf

Szukasz atrakcji, która pobudzi i zaangażuje gości? Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi wynajmu minigolfa. Ta prosta, niewymagająca dużego wysiłku gra spodoba się każdemu. Minigolf sprzyja integracji, uczy współdziałania oraz zasad zdrowej rywalizacji.

DJ na imprezy

Impreza bez muzyki nie może się udać. Wiemy o tym i dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi DJ-ami, którzy potrafią reagować na nastroje gości i zachęcić do wyjścia na parkiet nawet największych malkontentów.

Szukasz firmy organizującej imprezy w Zabrzu?
Zadzwoń
501 044 852

Obsługa eventów – zakres usługi

Oświetlenie

Oferujemy profesjonalne oświetlenie umożliwiające oprawę uroczystości o różnym charakterze. W zależności od preferencji Klienta zapewnimy dyskretne oświetlenie sceniczne na konferencji lub przygotujemy efektowny pokaz świetlny na imprezę firmową.

Nagłośnienie

Dbamy nie tylko o dobór wykonawców czy przemyślany repertuar utworów granych na eventach. Dzięki naszemu sprzętowi nagłaśniającemu dźwięk daje się słyszeć jako czysty i rozchodzący się bez żadnych zakłóceń.

Obsługa techniczna

Wiemy, jak kłopotliwa może być obsługa techniczna uroczystości. Nasi doświadczeni technicy zajmą się montażem urządzeń, będą czuwać nad ich działaniem, a także pomogą innym (np. prelegentom) w przypadku chęci samodzielnej obsługi sprzętu.

Wynajem sprzętu

Oferujemy wynajem sprzętu zarówno osobom prywatnym, jak i innym agencjom eventowym. Posiadamy własny park technologiczny, dzięki któremu jesteśmy w stanie obsłużyć naprawdę duże uroczystości.

Organizacja imprezy w Zabrzu

Jednym z wielu miast południowej Polski, w których świadczymy usługi, jest Zabrze. Dotychczas mieliśmy okazję przygotowywać i obsługiwać imprezy w rozmaitych zabrzańskich i okolicznych lokalach.

Zabrze – krótko o miejscowości

Zabrze to średniej wielkości miasto (175 tys. mieszkańców) położone w środkowej części województwa śląskiego. Miejscowość jest częścią Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Podział administracyjny obejmuje 18 dzielnic zróżnicowanych pod kątem powierzchni, gęstości zaludnienia oraz charakteru budownictwa. Zabrze to bowiem miasto, w którym można znaleźć zarówno zabytkowe budynki (głównie z XIX i XX wieku), urokliwe kamieniczki, jak i osiedla robotnicze czy współczesną architekturę.

Szukasz firmy organizującej imprezy w Zabrzu?
Zadzwoń
501 044 852