Organizacja i obsługa imprez w Tarnowie

Chcesz zorganizować imprezę firmową, event plenerowy lub inne wydarzenie na terenie Tarnowa? Dzięki naszej firmie Twoja uroczystość zostanie przygotowana z troską o najdrobniejsze szczegóły. Zadbamy o każdy aspekt eventu, bez względu na to, czy planujesz szaloną klubową zabawę czy wystawny bankiet. Zatroszczymy się o to, abyś nie musiał martwić się o kwestie organizacyjne i mógł swobodnie bawić się na swoim wydarzeniu.

Organizacja eventów i wydarzeń – nasze usługi

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji eventów od A do Z – zapewniamy wysokiej jakości sprzęt, doświadczoną obsługę, prowadzenie uroczystości przez profesjonalnych konferansjerów i obecność dodatkowych atrakcji. Możesz liczyć na naszą pomoc w zakresie:

Ogólna organizacja imprez

Nie ma organizacyjnego wyzwania, którego byśmy się nie podjęli. Chętnie przygotujemy zarówno firmową imprezę tematyczną w stylu Las Vegas, jak i uroczystą galę z okazji jubileuszu przedsiębiorstwa. Podejmiemy się także obsługi imprez plenerowych i masowych, w tym koncertów, pikników czy festynów.

Przygotowywanie bankietów

Bankiety i gale przygotowane z pomocą naszej firmy będą zachwycać – eleganckimi dekoracjami, subtelną oprawą muzyczną, charyzmatycznym prowadzeniem i pełną wyczucia obsługą. Wiemy, jak zorganizować oficjalne wydarzenie na najwyższym poziomie.

Obsługa konferencji

Obsługujemy również wydarzenia branżowe – konferencje i targi. Przygotowujemy materiały dla uczestników, zajmujemy się zapleczem technicznym. Troszczymy się o komfort gości i to, by event przebiegł sprawnie oraz został miło zapamiętany przez obecnych.

Wynajem minigolfa

Minigolf to gra, która urozmaici każdą imprezę. Pozwoli wprowadzić element rywalizacji i zaangażować gości w każdym wieku – zasady minigolfa są proste, sama zabawa nie wymaga zaś specjalnych umiejętności.

DJ na imprezy

Nie istnieje udana impreza bez dobrej muzyki. Nasi DJ-e to artyści, którzy nie tylko potrafią dobrać repertuar do charakteru eventu, ale także na bieżąco reagują na potrzeby i nastroje gości.

Szukasz firmy organizującej imprezy w Tarnowie?
Zadzwoń
501 044 852

Obsługa imprez – co oferujemy?

Oświetlenie eventów

Zapewniamy oświetlenie dekoracyjne, architektoniczne, sceniczne. Stworzymy dekoracje z użyciem światła, wyeksponujemy wybrane elementy wystroju, a także – popracujemy z Tobą nad autorskim, efektownym pokazem świetlnym.

Nagłośnienie wydarzeń

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, gwarantującym wysoką jakość dźwięku – zestawami nagłośnieniowymi, mikserami, mikrofonami. Dzięki temu udaje nam się zapewnić oprawę muzyczną nawet naprawdę dużym wydarzeniom.

Wynajem sprzętu

Posiadamy własny park technologiczny, co czyni nas niezależnymi od firm zewnętrznych. Poza wynajmem urządzeń zapewniamy również ich transport i montaż. Udostępniamy sprzęt zarówno Klientom indywidualnym, jak i innym agencjom eventowym.

Obsługa techniczna

Zapewniamy nie tylko sprzęt, ale także personel wykwalifikowany do jego obsługi. Oferujemy pomoc oświetleniowców, inżynierów dźwięku, techników multimediów – osób, które stworzą oprawę wizualną i muzyczną Twojego wydarzenia.

Twoje wydarzenie w Tarnowie i okolicach

Wszystkich, którzy marzą o zorganizowaniu niezapomnianej imprezy w Tarnowie, zachęcamy do kontaktu. Dotychczas mieliśmy okazję obsługiwać rozmaite wydarzenia w tarnowskich lokalach – z powodzeniem przygotowaliśmy imprezy na terenie rozmaitych restauracji i ośrodków.

Krótko o Tarnowie

Tarnów to powiatowe miasto zlokalizowane w północno-wschodniej części województwa małopolskiego. Miejscowość zajmuje powierzchnię 72 km kw. i jest zamieszkiwana przez blisko 110 tys. osób. Tarnów posiada efektowną architekturę, szczególnie w śródmieściu. Turystów przyciąga tu również zamek, który jest jednocześnie efektownym punktem widokowym.

Szukasz firmy organizującej imprezy w Tarnowie?
Zadzwoń
501 044 852