Organizacja i obsługa imprez w Wadowicach

Szukasz agencji eventowej, która zorganizuje dla Ciebie wydarzenie na terenie Wadowic? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Przygotujemy Twoją imprezę od podstaw lub zapewnimy obsługę wybranego eventu. Dysponujemy zapleczem technicznym, bazą kontaktów do osobowości znanych z mediów oraz oferujemy zróżnicowane, urozmaicające wydarzenie atrakcje.

Organizacja imprez w Wadowicach – zakres naszych usług

Wśród usług oferowanych przez naszą agencję eventową znajdziesz:

Ogólna organizacja imprez

Tworzymy wydarzenia o zróżnicowanym charakterze. Przygotowujemy imprezy firmowe, spotkania integracyjne czy eventy tematyczne (np. wieczór w stylu brazylijskim z pokazem tanecznym, Las Vegas Night). Obsługujemy także masowe wydarzenia plenerowe takie jak koncerty.

Konferencje

Czuwamy nad każdym etapem organizacji konferencji. Zadbamy o wykonanie i dystrybucję materiałów promocyjnych, zapewnimy sprzęt niezbędny podczas wydarzenia, a także zatroszczymy się o komfort prelegentów i uczestników eventów.

Bankiety

Nasza agencja eventowa zapewnia perfekcyjną organizację oficjalnych imprez – gali, bankietów i jubileuszy. Dbamy o szczegóły dotyczące wystroju, przemyślany plan uroczystości oraz wykwalifikowaną obsługę.

DJ na imprezy

Impreza bez muzyki nie może się udać – wiedzą o tym Klienci, którzy chętnie korzystają z usług naszych DJ-ów. Współpracujemy z osobami, które dobierają repertuar pasujący do wydarzenia, a podczas imprezy grają tak, że goście chętnie wychodzą na parkiet.

Minigolf

To świetna atrakcja, która wprowadzi element rywalizacji do Twojego wydarzenia. W minigolfa może grać każdy – to rozrywka zarówno dla starszych, jak i młodszych. Gra jest prosta, nie wymaga dużych umiejętności, a zasady są przystępnie tłumaczone przez naszych animatorów.

Szukasz firmy organizującej imprezy w Wadowicach?
Zadzwoń
501 044 852

Czym się zajmiemy podczas obsługi imprezy w Wadowicach?

Realizacja transmisji online z eventów

W naszej ofercie znaleźć można również streamingi z wydarzeń i eventów w Wadowicach. Zajmujemy się m.in. transmisjami online konferencji, koncertów, zawodów sportowych, czy webinarów i szkoleń firmowych.

Wynajem sprzętu

Dysponujemy własnym parkiem maszynowym. Pod względem zaplecza technicznego jesteśmy niezależni od firm zewnętrznych. Wynajmujemy sprzęt nowoczesny, w ilości wystarczającej do obsługi dużych imprez.

Nagłośnienie

Nasi Klienci mogą skorzystać z naszych zestawów nagłośnieniowych, kolumn i mikrofonów. Gwarantujemy sprzęt zapewniający wysoką jakość dźwięku.

Oświetlenie

Oświetlenie dekoracyjne? A może sceniczne? Nasze inteligentne głowice, projektory, stoły oraz sterowniki do świateł pomogą w stworzeniu efektownej oprawy Twojej uroczystości.

Obsługa techniczna

Wśród naszych pracowników znajdziesz techników, inżynierów dźwięku, oświetleniowców. Oddamy ich do Twojej dyspozycji podczas wydarzenia, abyś nie musiał martwić się o obsługę techniczną urządzeń.

Miejsca w Wadowicach, w których zorganizujemy Twoją imprezę

Wadowice to miejscowość, która łączy w sobie zróżnicowanie atrakcji turystycznych (szlaki górskie, zabytki historyczne) z przytulnym klimatem niewielkiego miasta. Nasza agencja eventowa chętnie zorganizuje wydarzenia w wadowickich lokalach – m.in. w Hotelu Młyn Jacka, w którym już mieliśmy okazję działać.

Wadowice – miasto na Twoje wydarzenie

Wadowice są miejscowością o bogatej historii i ciekawym położeniu. To niewielkie miasto (10 km kw. powierzchni, 19 tys. mieszkańców) zlokalizowane jest w zachodniej części województwa małopolskiego. Blisko stąd do pasm górskich i malowniczych beskidzkich szlaków. Wadowice są dobrze skomunikowane – przez miejscowość przebiegają dwie drogi krajowe (nr 28 i nr 52) oraz linia kolejowa. Nastawienie proturystyczne władz miasta połączone z cyklicznie odbywającymi się wydarzeniami (Reggae Most, Wadowicki Półmaraton Górski) sprawiają, że Wadowice są miastem sprzyjającym organizacji zarówno mniejszych, jak i większych wydarzeń.

Szukasz firmy organizującej imprezy w Wadowicach?
Zadzwoń
501 044 852