Organizacja imprez w Brzesku i okolicach

Szukasz agencji eventowej organizującej imprezy w Brzesku i okolicach? Dobrze trafiłeś! Jesteśmy profesjonalistami, którzy z pasją podchodzą do każdego zlecenia. W branży eventowej działamy od ponad dekady. Od lat z powodzeniem przygotowujemy rozmaite wydarzenia: firmowe, branżowe, masowe, te oficjalne oraz utrzymane w niezobowiązującej atmosferze. Skontaktuj się z nami i powierz nam organizację niezapomnianej imprezy firmowej!

Organizacja imprez – o co zadbamy?

Zastanawiasz się, co może zrobić dla Ciebie agencja eventowa taka jak nasza? Zapewniamy kompleksowe przygotowanie wydarzeń, doradzamy w zakresie organizacji imprez, a także realizujemy autorskie pomysły naszych Klientów. Nie ma wyzwań, których nie bylibyśmy się w stanie podjąć. Jeżeli powierzysz nam obsługę eventu, możesz być pewny, że zadbamy o kwestie takie jak:

Ogólna organizacja imprez

Chciałbyś zorganizować imprezę firmową dla Twojego zespołu pracowników? Marzy Ci się tematyczne wydarzenie w stylu Las Vegas? A może masz pomysł na autorski event? Zgłoś się do nas – każde zlecenie traktujemy jak wyzwanie i podchodzimy do niego z zaangażowaniem!

Obsługa konferencji

Konferencja dopięta na ostatni guzik? Z nami to możliwe! Zadbamy o zaplecze techniczne, obsługę gości, przygotujemy sprzęt multimedialny oraz stoiska targowe.

Przygotowanie bankietu

Bankiet to oficjalna uroczystość, którą należy przygotować z wyczuciem. Nasza agencja eventowa ma doświadczenie w organizowaniu tego typu wydarzeń. Dzięki nam na bankiecie pojawią się subtelne dekoracje, delikatna oprawa muzyczna oraz obsługa na najwyższym poziomie.

Wynajem minigolfa

Jako jedyni w Małopolsce oferujemy wynajem przenośnego zestawu do minigolfa z aż 18 polami. Zapewniamy montaż na miejscu oraz pomoc animatora, który wprowadzi gości w zasady gry.

DJ

Nasi DJ-e dbają o to, by żaden z gości nie podpierał ścian. Wybierają repertuar dostosowany do charakteru uroczystości, a także na bieżąco reagują na nastroje panujące na parkiecie.

Obsługa wydarzeń – zakres naszej oferty

Obsługa techniczna

Zapewnimy Twojej imprezie profesjonalną obsługę techniczną. Dzięki nam będziesz miał do dyspozycji fachowców – techników multimediów, oświetleniowców, inżynierów dźwięku.

Wynajem sprzętu

Posiadamy własny sprzęt, który wynajmujemy zarówno naszym Klientom, jak i innym agencjom eventowym. Pod względem zaplecza technicznego jesteśmy całkowicie niezależni od firm zewnętrznych.

Nagłośnienie

Nasze zestawy nagłośnieniowe zapewnią odpowiednią oprawę muzyczną każdej uroczystości – także tej masowej, o dużym zasięgu. Z nami koncerty czy występy zespołów zachwycą wszystkich pięknym, czystym brzmieniem.

Oświetlenie

Profesjonalne oświetlenie to prosty sposób na nadanie imprezie odpowiedniego klimatu. Nasza agencja udekoruje salę za pomocą światła, doświetli scenę, a także przygotuje efektowny pokaz świetlny.

Szukasz firmy organizującej imprezy w Brzesku?
Zadzwoń
501 044 852

Eventy w Brzesku i okolicach

Brzesko to jedno z wielu małopolskich miast, w których działamy. Dotychczas udało nam się z powodzeniem zrealizować wydarzenia w rozmaitych brzeskich lokalach.

Krótko o Brzesku

Brzesko to gminne miasto zlokalizowane w północno-wschodniej części województwa małopolskiego. Miejscowość jest niewielka (zajmuje około 11 km kw.) i liczy około 17 tys. mieszkańców. Brzesko znane jest z Browaru Okocim, który znajduje się na terenie miasta. Przyjezdnych przyciąga również ciekawa architektura, w tym neobarokowe kościoły, ratusz, Pałac Goetza oraz inne zabytki, które przetrwały I i II wojnę światową.


Szukasz firmy organizującej imprezy w Brzesku?
Zadzwoń
501 044 852