BLOG

Przegląd atrakcji plenerowych na event firmowy. Nasze TOP 5

Sezon na eventy plenerowe trwa w najlepsze. Imprezy w plenerze to doskonała okazja do bliższego poznania się pracowników i ich rodzin, zintegrowania zespołu oraz miłego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Sam pomysł na imprezę plenerową to jednak nie wszystko. Trzeba jeszcze wiedzieć, jak porwać i zaangażować uczestników do wspólnej zabawy. Poniżej przedstawiamy 5 najlepszych atrakcji na firmowy event w plenerze.

Jakie atrakcje wybrać na firmowy event w plenerze?

Z naszego artykułu dowiesz się, jakie atrakcje wybrać na event firmowy w plenerze:

Atrakcja nr 1 – fotobudka

Od wielu lat ogromną popularnością podczas eventów firmowych cieszy się fotobudka. Stała się ona wręcz nieodzownym elementem każdej udanej imprezy. Co warte podkreślenia to fakt, że fotobudka sprawdzi się nie tylko w pomieszczeniach, ale również świetnie wpisze się w atmosferę imprez plenerowych. Bez wątpienia jest to znakomity pomysł na urozmaicenie imprezy firmowej w plenerze – dostarczy gościom pozytywnych emocji i wprawi w dobry nastrój. Jeżeli dodamy do tego gadżety eventowe, takie jak okulary czy peruki, nie ma możliwości, by ktokolwiek na takiej imprezie się nudził. Wynajem fotobudki jest bardzo prosty, wystarczy skontaktować się z profesjonalną agencją eventową.

Atrakcja nr 2 – DJ

Obsługa muzyczna imprez plenerowych jest niezwykle ważna. Muzyka łączy ludzi i łagodzi obyczaje, dlatego najlepszą atrakcją na każdą imprezę, również tę organizowaną w plenerze, jest dobry dj, który sprawi, że wszyscy uczestnicy oddadzą się wspólnej zabawie do białego rana. Jako doświadczona agencja eventowa doskonale zdajemy sobie sprawę, że oprócz dj-a, ważne jest również odpowiednie nagłośnienie, dlatego oferujemy możliwość wynajęcia sprzętu nagłośnieniowego, który zapewni wysokiej jakości dźwięk.

Atrakcja nr 3 – pokazy taneczne

Pokazy taneczne to ciekawe uzupełnienie każdej imprezy. Wyszukana choreografia, ekspresyjna muzyka, brawurowe sztuczki i piękne stroje nadają eventom niepowtarzalną atmosferę, a artyści prezentujący swoje zapierające dech w piersiach umiejętności, zdobywają uznanie publiczności.

Atrakcja nr 4 – mini golf

Mini golf to sposób na aktywne urozmaicenie każdej imprezy plenerowej – rozpoczynając od imprezy firmowej poprzez piknik rodzinny, a kończąc na festynie. Gra w minigolfa jest atrakcją dla wszystkich – zarówno dla starszych, jak i młodszych uczestników wydarzenia. Świetnie integruje, a dodatkowo zaletą gry w minigolfa jest zdrowa rywalizacja, która choć na chwile pozwala oderwać się od rzeczywistości. Ta luźna i pełna pozytywnych emocji gra towarzyska o nieskomplikowanych zasadach stanowi znakomitą propozycję atrakcji na event w plenerze.

Atrakcja nr 5 – występ kabaretu

Świetnym pomysłem na uatrakcyjnienie eventu w plenerze i rozładowanie towarzyszącym temu przedsięwzięciu emocji jest wieczór kabaretowy. Dobrze zorganizowany kabaret to przede wszystkim odpowiednio dobrany artysta, który umili zgromadzonym gościom imprezę i wywoła na ich twarzach uśmiech. Nasza agencja eventowa współpracuje z wieloma kabaretami i stand-upowcami, którzy ubarwią każdy event w plenerze świetnymi dowcipami.

Firmowe imprezy plenerowe szyte na miarę z pomocą agencji eventowej

Organizując atrakcje na imprezę w plenerze, możesz zlecić nam kompleksowe przygotowanie takiego wydarzenia. Jako profesjonalna agencja eventowa zadbamy o wszelkie szczegóły – zapewnimy odpowiednie atrakcje dostosowane do rodzaju imprezy, zatroszczymy się o kompleksową obsługę techniczną (nagłośnienie, oświetlenie, multimedia), którą realizujemy w oparciu o własny sprzęt. Nie musisz się już martwić wymogami, jakie stawia przed Tobą organizacja tego typu przedsięwzięcia. Postaw na doświadczenie agencji Twój Event.

Szukasz atrakcji na firmowy event w plenerze? Chętnie pomożemy!
Zadzwoń do nas!
501 044 852